Şimdi Ara

TURKCELL SALLA KAZAN KAMPANYASI (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.954
Cevap
26
Favori
133.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aydır bip 500 dk veriyor. Bir esprisi kalmadı artık. Aylık 10 gb vermediği sürece diğer hediyeler benim için çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aylık fizy çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalık 3 gb
  • 5tl paycel
  • fulltrip yurtiçi uçakta 25 tl indirim.

bu ne laa
  • Salla Kazan kampanyasindan kazandiginiz Fulltrip.com'dan yapacaginiz otel satin alimlarinda gecerli %10 indirim sifreniz: *****. Sifrenizi sadecewww.fulltrip.com uzerinden 31.05.2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002

İsteyen varsa pm atsın veriyim

• TURKCELL SALLA KAZAN KAMPANYASI

• 1gb instagram geldi yine.
  • Banada goller cepte verdi ama kullanmayacağım

• 1 Aylık fizy verdi. Hiç bir işime yaramıyor.
  • son güncellemeden itibaren internet vermiyor, yaklaşık 3-4 haftadır. bu hafta da fulltrip indirim verdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu nedir ya fulltrip nedir arkadaş triplere mi girdi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERALCELL

Banada goller cepte verdi ama kullanmayacağım
    Gollercepte süper paket mi? kullanın hocam uygulamadaki eğlence bölümünde yer alan her gole 100 mb oynayın haftalık 5 maç oynama hakkı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

Gollercepte süper paket mi? kullanın hocam uygulamadaki eğlence bölümünde yer alan her gole 100 mb oynayın haftalık 5 maç oynama hakkı veriyor.

Alıntıları Göster
    Gelen sms i okuyup sildiğim için hatırlamıyorum hangi goller cepte paketi tanımlanmış .

• Bıktım ya bıktım

Salla Kazan kampanyasindan kazandiginiz haftalik BiP'ten Her Yone 1000dk hediyenizi.

Ulan her cuma bunu veriyor

• 3-4 haftadır haftalık 3 gb veriyor şaşırtıyorsun Turkcell.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERALCELL

Gelen sms i okuyup sildiğim için hatırlamıyorum hangi goller cepte paketi tanımlanmış .

Alıntıları Göster
    Hocam gollercepte uygulamasını indirin bakın isterseniz eğlence bölümünde her gole 100 mb var ve süper paket kazandıysanız 5/5 yazar 5 maç ücretsiz katılım hakkınız olur. Paket yoksa bile her hafta 1 maç ücretsiz oynayabilirsiniz pazartesi günü hak yenilenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bıktım ya bıktım

Salla Kazan kampanyasindan kazandiginiz haftalik BiP'ten Her Yone 1000dk hediyenizi.

Ulan her cuma bunu veriyor

Bip dakika hediyesinden tek memnun olan benim herhalde hattım faturasız hiç paket almaya gerek kalmıyor salla kazandan gelen dakika hediye ile heryöne görüşme yapıyorum diğer kampanyalar ilede (bipte grup kurup msj atmaya 1 gb, bipte 5 gün boyunca hergün 10 msj atmaya 1 gb, bip sürpriz noktadan gelen internet hediyeleri, bip kim 1 gb ister ödüllü soru yarısmasından her hafta en az 500 mb, dergilikten dergi indirmeye 1 gb, yaani arama motoru uygulamasında 15 arama yapmaya 1 gb, gollercepte uygulamasından her hafta ücretsiz 1 maç oynama hakkı ile maçtaki gol başına 100 mb) kazanıyorum internetim dakikam hiç eksik olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

Hocam gollercepte uygulamasını indirin bakın isterseniz eğlence bölümünde her gole 100 mb var ve süper paket kazandıysanız 5/5 yazar 5 maç ücretsiz katılım hakkınız olur. Paket yoksa bile her hafta 1 maç ücretsiz oynayabilirsiniz pazartesi günü hak yenilenir.

Alıntıları Göster
    Kardeşim 5/5 kalan 5 hakkınız var gibi şeyler var evet.

buraya katılım ücretsiz mi.

Nelere dikkatvedeyim ücretsiz kullanabilmem için PM üzerinden yazabilirmisiniz.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.