Şimdi Ara

Salih Dursun hakeme kırmızı kart gösterdi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Salih Dursun hakeme kırmızı kart gösterdi.

Ardından çık işareti yaptı sonra kırmızı yedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda gördüğüm en komik kırmızı kart

• Halen gülüyorum:)

• Hakemde azıcık gurur olsa böyle bişey için kartını kullanmazdı yada en azından sarı verirdi. Resmen gururuna yediremedi Salih'in yaptığını.
  • yapılacak en güzel hareketi yaptı salih.

öyle başa böyle tarak.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Hakemde azıcık gurur olsa böyle bişey için kartını kullanmazdı yada en azından sarı verirdi. Resmen gururuna yediremedi Salih'in yaptığını.

hakemin otoritesini sarsacak hareketler kartla cezalandırılıyor. bence yaptığı hareketin uçukluğuna bakarsak kırmızı çok doğru
  • Hakem hak etti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen köyüne dön demiş Sol eliylede hareket yapıyor

• Salih Dursun an itibariyle Türk futbolunun Martin Luther'idir. Bundan sonra hiçbir hakeme karşı eyyama izin yok. Ne kadar kötü futbolcu olsa da Euro2016'ya liste başı olarak çağırılmalıdır.

• Takım zaten bitmiş ne yalnız bırakmasından bahsediyorsun? Takım zaten 9 kişi kalmış. Hakem tarafından doğranmış. Adamların psikolojisini bir düşünsene. Türk futbolu için güzel bir adım attı Salih. Bu hakemlerle lig mi biter? Tepkisi aşırı olabilir fakat hakemin elinden kartını alıp ona göstermek sonra da sahadan çık işareti yapmak, harika bir tepkiydi. Hakemler kendilerini dokunulmaz zannediyorlar, her türlü eyyam dönüyor. Salih 5 maçtan aşağı ceza almayacak evet ama bu yaptığı da futbol tarihine geçecek. Bu rezil yönetime bu tepkiyi ders olarak okutsunlar.
  • Trabzonspor yönetimi Salih'i korumaz ve arkasında durmazsa Salih'e 6-7 maç, belki daha fazla da ceza gelir,

Burada Trabzon yönetimine iş düşüyor, sağlam durmaları gerekiyor, futbolcularını korumaları, kurda kuşa yem etmemesi gerekiyor.

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    Ya sacma degilmi ama yaptigi ? Sen bu hareketle ve cikarken soylediginle 3-4 mac ceza alicaksin. Kulubun zaten zor durumda. Bu mallik degilde nedir ?

Boyle hakemlere dogru hareket.. Bizce dogru. Kurallarca sikinti :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salih Dursun'dan kırmızı kart yiyen hakem deniz ateş bitnel Galatasaray'ı 11 kişi bırakmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Ya sacma degilmi ama yaptigi ? Sen bu hareketle ve cikarken soylediginle 3-4 mac ceza alicaksin. Kulubun zaten zor durumda. Bu mallik degilde nedir ?

Boyle hakemlere dogru hareket.. Bizce dogru. Kurallarca sikinti :D

Herşey kural değildir insanlar duygusal varlıktır ve onurludur bak hatta ileri gidiyorum ve diyorum ki

o takımı sahadan çekmeyen hamide gram adamlık yoktur

ve o son kırmızı kart görülmesine engel olup oyunu bitirtmeyen kaleci onurda da hiç adamlık yoktur

ortada bir tiyatro var tiyatro.İlk gs-ts maçını izleyin bir de bu maçı izleyin bir maçın bir takımdan alınıp diğer takıma nasıl verildiğini canlı kanlı görün
  • maçın tek doğru kartıydı
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Bizim memlekette bu konular hic islemezki mudur.

Sahadan cekme o kadar basit degil. Puan silmeye kadar gider yenildiginde yanina kalir.

Hakem berbatti dogru ama bu isler oyle 3-5 mac ceza almayi goze alarak cozulmez.

Son cumlene katiliyorum. Iki mactada elinden alindi tsnin mac

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Bizim memlekette bu konular hic islemezki mudur.

Sahadan cekme o kadar basit degil. Puan silmeye kadar gider yenildiginde yanina kalir.

Hakem berbatti dogru ama bu isler oyle 3-5 mac ceza almayi goze alarak cozulmez.

Son cumlene katiliyorum. Iki mactada elinden alindi tsnin mac

puan silmek birşey değilki zaten bir iddaaları kalmadı.Artı olarak diğer konuda ligden çekilmeli dedim.Türk futboluna ameliyat yapmaları lazımdı ama çekmediler ligden
  • Salih baktı futbolculuğunda iş yok, trabzondan da büyük takım olmaz, bari böyle bi hareketle haber olurum dedi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.