Şimdi Ara

Salcano NG650 HD Ruble Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bisikletimin lastiğini hız için Schwalbe Marathon Plus 26X1.75
    ile değiştireceğim, onda sorun yok fakat arka dişliyi de hız için değiştirmek istiyorum, şu anda üzerinde fabrika çıkışı gelen Shimano MF-TZ500 Tourney 28T/14T var, sizin tavsiyeniz nelerdir, hangileri hız ve bisikletim için uygun olur ?
    Salcano NG650 HD Ruble Öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 26 Ağustos 2018; 23:41:51 >

• Yapabilirsin 28 1.50 yap yada 26.1.50

Ciddi fark var arada

1.75 saglamdir ama amacin hiz ise eni dahada kucult

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lastik konusunda bilgilendirme için teşekkür ederim, Ruble hakkında düşünceniz nedir ?
  • neden gezi bisikleti almadın diye soruyor insan
  • Ah be güzel kardeşim, keşke o an için imkân olsaydı da şehir bisikleti alabilseydim ki zaten senetle satış yapan yerel bir alışveriş mağazasından aldım bisikleti, ve inanın seçenekler arasında en iyisi bu Salcano NG 650 HD 26 idi, yoksa bende isterdim Giant-Carraro-Kron-Trek-Bianchi-Specialized-Cervelo gibi markaların şehir bisikletini alabilmeyi, ancak şartlar buna el verdi, bu yüzden elimdeki bisiklet benim için en iyi bisikletin ve onu en iyi durumda korumak ve en iyi duruma getirmek için çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Ah be güzel kardeşim, keşke o an için imkân olsaydı da şehir bisikleti alabilseydim ki zaten senetle satış yapan yerel bir alışveriş mağazasından aldım bisikleti, ve inanın seçenekler arasında en iyisi bu Salcano NG 650 HD 26 idi, yoksa bende isterdim Giant-Carraro-Kron-Trek-Bianchi-Specialized-Cervelo gibi markaların şehir bisikletini alabilmeyi, ancak şartlar buna el verdi, bu yüzden elimdeki bisiklet benim için en iyi bisikletin ve onu en iyi durumda korumak ve en iyi duruma getirmek için çalışıyorum.
    city life 30 var memnunum. elindekiyle mutlu ol
    hız için 11t ruble alabilirsin ama aktarıcı izin verir mi bilmiyorumhttps://www.aktifpedal.com/shimano-ruble-cs-hg41-11-28t-7v-p7049.html
    aynakolu değiştirme ruble daha çok etkiiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madnessisme -- 6 Eylül 2018; 21:16:49 >

• Cevap için çok teşekkür ederim, keşke jant göbeği yeni kaset sistem olsaydı da önerdiğinizi alabilseydim, ancak benim jant göbeği vidalı olduğu için ve benim bulunduğum yerlerde yokuş daha fazla olduğu için, uygun olduğunu düşünerek ve öneriler doğrultusunda Shimano MF-TZ31 14-34T 7S satın alıp taktırdım, şimdilik yokuşta denemedim ama 34 diş ile üzerinde bulunan Shimano MF-TZ500 Tourney 28t/14t rubleden daha iyi olacağını düşünüyorum ?

• quote:

Cevap için çok teşekkür ederim, keşke jant göbeği yeni kaset sistem olsaydı da önerdiğinizi alabilseydim, ancak benim jant göbeği vidalı olduğu için ve benim bulunduğum yerlerde yokuş daha fazla olduğu için, uygun olduğunu düşünerek ve öneriler doğrultusunda Shimano MF-TZ31 14-34T 7S satın alıp taktırdım, şimdilik yokuşta denemedim ama 34 diş ile üzerinde bulunan Shimano MF-TZ500 Tourney 28t/14t rubleden daha iyi olacağını düşünüyorum ?
    o hız için değil rampa tırmanmak için iyi olmuş
    sen en iyisi 48t aynakol al o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madnessisme -- 6 Eylül 2018; 22:14:25 >
  • hocam sadece ruble değiştirecek isen aliexpress'ten en küçük dişlisi 11 olan rubleler var onlar hem ucuza gelir hemde ztto diye bir marka var, ürünleri kaliteli, shimano'yu aratmaz + fiyatları da ucuzdur onlara bakabilirsin ama hız için tek başına ruble değiştirmek yetersiz kalır, aynakolu da daha büyük dişli modeller ile değiştirmeniz gerekir
  • Biraz, Shimano MF-TZ31, in yokuşlarda hem keyfini çıkarayım hemde biraz kondisyonu arttırayım onu da alırım.

Tekrardan teşekkür ederim bilgilendirme için.

• Neil deGrasse Tyson kullanıcısına yanıt
    ZTTO,da sanırım sadece kaset için Ruble var, biraz bakındım ama vidalı için ruble göremedim veya ben nasıl aracanak bulamadım ?

Bildiğim kadarıyla vidalı Ruble için bir tek MegaRange var, daha yukarsı yok ?

• Bana uygun yollu aşağıdaki ruble için kaset göbek önerebilir misiniz ?

https://m.tr.aliexpress.com/item/32858735220.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.43538Kpm8KpmHL

• quote:

Bana uygun yollu aşağıdaki ruble için kaset göbek önerebilir misiniz ?

https://m.tr.aliexpress.com/item/32858735220.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.43538Kpm8KpmHL
    ondan anlamıyorum hocam
  • göbeğinizin kaset ruble destekli olduğunu varsayarak öneri yapmıştım hocam, eğer göbek de almanız gerekecek ise bu kadar masraf yapmanız saçma olur doğrudan aynakol dişlerini büyütmeniz daha ucuza denk gelir.Yine de göbek almak istiyorum derseniz 2.el temiz yeni jant seti almanız hem daha ucuza gelir hemde daha mantıklı bir seçim olur, daha sert çembere geçmiş olursunuz ki bu da her pedal çevirişinizde gücü yola daha iyi aktarmanızı sağlar

edit: linkteki 11-50 ruble size uymaz, aktarıcı yayı bunu kaldırmaz, maksimum 11-32 veya 11-34 rublelere bakın, aslında 11-50 ruble için dönüştürücü aparat veriyorlar rublenin yanında eğer o gerçekten sorunsuz çalışıyor ise alınabilir ama o konuda bir tecrübem yok araştırmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neil deGrasse Tyson -- 6 Eylül 2018; 23:52:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neil deGrasse Tyson

göbeğinizin kaset ruble destekli olduğunu varsayarak öneri yapmıştım hocam, eğer göbek de almanız gerekecek ise bu kadar masraf yapmanız saçma olur doğrudan aynakol dişlerini büyütmeniz daha ucuza denk gelir.Yine de göbek almak istiyorum derseniz 2.el temiz yeni jant seti almanız hem daha ucuza gelir hemde daha mantıklı bir seçim olur, daha sert çembere geçmiş olursunuz ki bu da her pedal çevirişinizde gücü yola daha iyi aktarmanızı sağlar

edit: linkteki 11-50 ruble size uymaz, aktarıcı yayı bunu kaldırmaz, maksimum 11-32 veya 11-34 rublelere bakın, aslında 11-50 ruble için dönüştürücü aparat veriyorlar rublenin yanında eğer o gerçekten sorunsuz çalışıyor ise alınabilir ama o konuda bir tecrübem yok araştırmanız lazım
    11-50 mi oha tek yaprak için o
    pedalı 2 tur cevirip 1 metre gidecek adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madnessisme -- 7 Eylül 2018; 0:19:3 >

• Neil deGrasse Tyson kullanıcısına yanıt
    Ben en iyisi, sizinde dediğiniz gibi kaset göbekli jant seti alayım, teşekkür ederim. :)
  • Gerekir ise, tek yaprak aynakol yaparız.
  • Merhabalar...Sipariş aşamasında olduğum için kadro boyu hakkında bilgi almak istoyurm. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

MOSSO LEGARDA 1821 MSM H modeline almaya karar verdim. Kadro boyu olarak hangisini almalıyım?

Boyum:1.72
    Bacak boyu: 78
    kilo 63
  • hkonyali H kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Size 41Cm küçük gelir, bence siz 46Cm olanı almalısınız ancak benim yaptığım hatayı lütfen siz yapmayın ve eski sistem olan Vidalı Ruble,si olan bir bisiklet almayın, yeni sistem olan Kaset Ruble olan bir bisiklet alın.
  • hkonyali H kullanıcısına yanıt
    Eğer bütçeniz yeter ise MOSSO LEGARDA 1821 MSM H yerine Mosso LEGARDA 1824 MSM H öneririm.

Mosso LEGARDA 1824 MSM H
    https://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay/15-legarda-1824-msm-h
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.