Şimdi Ara

Salcano Bisiklet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu işlerden anlamam. Mesela 20 kilometrelik yollarda falan dağ bisikleti mi uygun olur yoksa şehir bisikleti mi? Eğer dağ bisikleti uygunsa Astro 26V düşünüyorum. Birde şu 26V ne demek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

Merhaba arkadaşlar, bu işlerden anlamam. Mesela 20 kilometrelik yollarda falan dağ bisikleti mi uygun olur yoksa şehir bisikleti mi? Eğer dağ bisikleti uygunsa Astro 26V düşünüyorum. Birde şu 26V ne demek?

hidrolik frenli bir dağ bisikleti al da ne alırsan al

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Merhaba arkadaşlar, bu işlerden anlamam. Mesela 20 kilometrelik yollarda falan dağ bisikleti mi uygun olur yoksa şehir bisikleti mi? Eğer dağ bisikleti uygunsa Astro 26V düşünüyorum. Birde şu 26V ne demek?

Bakıyorumda artık ng 650 29 hd önermiyorsun şaşırdım doğrusu

• boy 175 üzeri ise 29 jantlara bak ağısı ise 26 jant bak... salcano ng 650 29 jant hidrolik... salcano ng 650 26 jant hidrolik.. modelleri 600 tl ile 800 tl arasında bulabilirsin.. güzel bisiklet şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece orta göbeği bisikleti alırken rulmanlıya çevirdim ... kronometre aldım suluğun metalini aldım.. ön far arka far aldım telefon koymak için cihaz aldım .. seleye jelli kılıf aldım yaklaşık 1000 tlye patladı... benim boy 182 29 jant hidrolik kullanıyorum

• quote:

boy 175 üzeri ise 29 jantlara bak ağısı ise 26 jant bak... salcano ng 650 29 jant hidrolik... salcano ng 650 26 jant hidrolik.. modelleri 600 tl ile 800 tl arasında bulabilirsin.. güzel bisiklet şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece orta göbeği bisikleti alırken rulmanlıya çevirdim ... kronometre aldım suluğun metalini aldım.. ön far arka far aldım telefon koymak için cihaz aldım .. seleye jelli kılıf aldım yaklaşık 1000 tlye patladı... benim boy 182 29 jant hidrolik kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrained

quote:

quote:

Bakıyorumda artık ng 650 29 hd önermiyorsun şaşırdım doğrusu

seni mi krıcam önerdim sayılır :)))

• quote:

boy 175 üzeri ise 29 jantlara bak ağısı ise 26 jant bak... salcano ng 650 29 jant hidrolik... salcano ng 650 26 jant hidrolik.. modelleri 600 tl ile 800 tl arasında bulabilirsin.. güzel bisiklet şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece orta göbeği bisikleti alırken rulmanlıya çevirdim ... kronometre aldım suluğun metalini aldım.. ön far arka far aldım telefon koymak için cihaz aldım .. seleye jelli kılıf aldım yaklaşık 1000 tlye patladı... benim boy 182 29 jant hidrolik kullanıyorum

Yok hocam 26 jant alacağım. Peki NG650'mi daha iyi yoksa NG450'mi daha iyi. 450'nin fiyatı daha pahalıydı yanlış hatırlamıyorsam.
  • donanımları birbirlerine yakın iki cihazda iyi hidrolik alda ...

• quote:

donanımları birbirlerine yakın iki cihazda iyi hidrolik alda ...

Tamam teşekkür ederim hocam. Fikrinizi göz önünde bulunduracağım. İyi günler...
  • Kimse de uyarmamış adamın hidrolik dağ bisikleti al demesine. Düz yolda hidrolik dağ bisikleti alıp 20 km yol yap, sonra bir tanıdığında şehir bisikleti görüp 20km yol yapmayı deneyip bu arkadaşa bir güzel söv
    20 km yol nerede gideceksiniz, dağ bayır aşacağım toprak yollarda gezeceğim diyorsanız alın dağ bisikleti de anam babam asfaltsa şehir bisikleti alın.o V de v fren olduğunu gösteriyor. hd : hidrolik disk fren, md : mekanik disk fren.
    city sport serisine bakın salcano düşünüyorsanız. Hidrolik disk tercihi size kalmış.
  • Dağda arazide kullanacağım , kaldırım inip çıkma tümsekler çukurlar benim için eğlenceli derseniz dağ bisikleti.şehir içinde ve ksa çaplı turlar için şehir bisikleti.hız ve performans içinse yol bisikleti.dağ bisikletinde astro serisinden aşağısına bakma ortası insomnia igman serilerdir.şehir bisikletinde city sport 20 .yol bisikletinde xrs700.sen ne kullanıyorsun derseniz salcano Assos50slx her gün git gel 44km yol gidiyorum.2.2 lastikleri var .ben mtb seviyorum seçim size kalmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.