Şimdi Ara

SAKIN MILLENICOM A BULAŞMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ay önce yazlığa ikinci internet için millenicoma başvurdum ama başvurmaz olaydım, bu kadar lanet bir firma olamaz. Evde turk.net bağlı 12mbit internet hızı alıyorum. Aynı şekilde millenicom da bağlandı ve hız 4mbit. Gündüzleri internet bağlanmıyor bile. Böyle böyle 2 ayı geçti kaç defa hız sorununu belirttim, arızayı kendileri kapatıyorlar direkt. Bu lanet firma bi de 120lira bağlantı parası aldı. Şuan iptal etmeye çalışıyorum kimseye ulaşılmıyor kaç gündür. BTK ya hem iptal hem de olmayan internet için ödediğim faturalarla alakalı şikayette bulundum 9 gündür cevap gelmedi. Aklı olan 2 katı verir bu firmaya bulaşmaz söyleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle BTK hiç bir işlem yapmıyor defalarca belki 15 20 kez başvuru yaptım sonunda şöyle bi mesaj yazdılar. Çok defa başvurduğunuz için özel ekip ilgilenecek tarzında ve tahmin edin ne oldu bu mesajdan 1 2 gün sonra BTK dan cevap aynen şöyle sorununuz millenicom'a iletilmiştir xDD dalga geçer gibi ulan zaten ordan bi sonuç alamadığım için size yazdım ama bunlar millenicomdan beter çıktı bende Tüketici hakem heyetine başvurdum 4 aydır bekliyorum yakında sonuçlanır diye umuyorum
  • ben de mahkemelik oldum bunlarla.

bağlatmadan önce iyice araştirsin arkadaşlar hatta mümkünse Türkiye'de hiçbir şirketten internet bağlatmasınlar bence.

Mobil veri kullanın daha iyi.

Türk Telekom ekipleri bilerek senin evine gelmiyorlardır. Ekipler bana söyledi yüzüme karşı başka firma oldugu icin önemsemiyoruz diye
  • Millenicom Türk Telekom altyapısı kullandığı için türk telekom'un portunda sorun varsa, millenicom size belki o portu vermiş olabilir. Teknik ekip kontrol etsin. Sorun modemde de olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.