Şimdi Ara

Sakın ha AMD Essentials E1-2100 Accelerated Processor ve TOSHİBA satellite-c55d-a-14m (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
18.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

Ben de anneme internet ve Skype için bilgisayar alıcam.
    Ucuz olsun diyorum, siz hangi işlemci ya da pc tavsiye edersiniz.

Hocam yanlış anlamayın benim nacizane fikrim eğer anneniz benimki gibi teknolojiyi sonradan öğrenmeye başladıysa ya da daha hiçbir şey bilmiyorsa (benimki mesaj atmayı bile bilmiyordu şimdi tek başına whatsapp falan kullanabiliyor) en iyisi tablet almak veya orta halli bir akıllı telefon almak. Çok video-film izleyecekse ilk söylediğim gibi tablet daha iyi bir fikir olabilir. Tabi annenizin teknolojiyle arası nasıl bilmiyorum sadece tahmin yürüterek söyledim. Çünkü laptopu kullanması onu öğrenmesi tablete göre çok daha zor olacaktır.
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Hocam tarihe bakmadın sanırım. Annem artık internet kurdu oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı özelliklere sahip HP COMPAQ CQ58-255ST model bir makine var.
    Benim icin internet explorer acsin, office 2007 calistirsin yeter. Baska bir islem icin kullanmayacagim.
    uzerinde 2 gb ram var, upgrade etmeyi dusunuyorum.

Ancak en fazla kac GB ram destekliyor ve hangi model ram almak gerek bir fikirm yok.

konu hakkında yardım ve desteğinizi talep ediyorum.
  • D2K kullanıcısına yanıt
    Merhaba bir şey sormak istiyorum genel olarak bilen varsa yardım edebilir ama öncelik bu gönderinin sahibi olursa daha iyi olur :) Neyse sorum su bende zamanında kurban olarak almıştım AMD E1 işlemcili bir pc baya baya pişman oldum herkz gibi. Şimdi yeni bir işlemci alsak AMD A serisi olabilir die düşünüyorum iyi olduklarını duydum çünkü. AMD A serisinden alsam hespiburada gibi yerlerde 300-350 tl civarında sizde bir faydası olur mu işlemci değişse yada değişiyor mu onu da bilmiyorum yaaa yardım ederseniz sevinirim.
  • JBalvin J kullanıcısına yanıt
    AMD nin A serisi işlemcileri fiyat performans bakımından başarılıdırlar dizüstünde de A serisi dışında AMD'nin başka işlemcisine bakmayın.
  • Ssd ve windows 7 şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya bir de benim katkım bulunsun geçen 2 hafta boyunca yanımda başka hiç bir bilgisayar olmadığı için mecburen ASUS X552e kullandım keşke kullanmasaydım bu nasıl bir rezalettir. Tabii daha sonra fark ettim ki fiyatı aşırı ucuz olduğu için tercih ediliyor ama iki kuruş ucuz olacak diye de eziyet çekmenin anlamı yok. Çok şükür kurtuldum şu an
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Malesef bende de aynı durum söz konusu. Toshiba satellite c870d var bende de cpu %90 larda hep ne yapmam gerek bilmiyorum ssd de taktım windows10 yükselttim sorun aynı şekilde devam ediyor.

• Konu hort.

Bende aynı işlemcili acer netbook var, cihaz 7-8 yıllık fakat pek kullanılmadı, pil bile sağlam hala. Ssd taksam temel düzeyde iş görür mü? İnternet, youtube vs. baba kullanımı.

Cihazı satma şansım yok, satayım desem 500 lira etmez tahminimce.

• Ssd+Windows 7 veya 8.1 gayet iyi çalışır kardeşim, Windows 10 yüklemeyin, 9 wat işlemcisi var üzerinde, intelin 4-6 watlık işlemcileri gibi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.