Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesinden İstanbul Esenlere servisle gidip gelmek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
10.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okula yakın yerde cikarsin yürüyerek gidersin. İstanbul un bir ucundan gelmeme gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

Şaka mı? Sakaryalıyım

Trafikte o yol sence 2 saat mi olur? 3 sürsün şükret normal geldim de. Bu bir. İkincisi çok masraflı olur. Servisin saatli kalkıp kalkmama sorununu iyi etüt etmen lazım ayrıca

dip not: esenler normal trafiksiz şekilde 2:15 sürüyor zaten

Yok hocam 2 saat suruyor metro turizm ile falan dedigim gibi direk esenlere gidecrgi icin belki biraz farkeder.Ama yinr de yol konusu buyuk bir mesele gibi duruyor gercekten.

Emin ol yolu iyi biliyorum dostum. Sürekli İstanbula gidip gelirim. Bence durumu kabullenmelisin. Gerekirse hsonları dönersin istanbula

Hocam benim de 2.senem biliyorum yani az cok gecen seneden 2 saatsuruyor ortalama. Ama bu hergun olur mu onu bilmiyorum.

Olur mu hocam hiç Bir eve çık arkadaşlarınla güzelce. Veya yurt bul. H.sonları istanbula gelirsin.

Diğer türlü ne her gün yolu çekersin, ne derslerin verimli olur, ne sosyal hayatın olur. Paranla rezil olursun.

• Sorun şu ki ilk sene yaşadım hocam Sakarya yı sevemedim yahu ben @The Truman Show

Doğru diyorsunuz hocam büyük ihtimal öyle yapacağım bu gidişle zaten.Halbuki umudum da vardı buraya konuyu açmadan önce de @Elasmosaurus
  • Yağmur, kar vs olur o yol uzar. Eve çık, haftasonları git sadece. Sırf parasına bakma, günde 4 saat haftada bir gün yapar. Genç yaşında boş vaktini serviste oturarak harcama.

• Hayatta ool maaz. 4 saat cop olmasi ne kadar büyük bi kayıp hemde fiziksel ve zihinsel olarak yorulursun. Söylede bişey var üniversite de aile ile kalinmaz. Okulla ev yakn ama arkadaslarla kalıyorum

• İstanbul ve Kocaeli'den Sakarya Üniversitesine servis ile gidip gelmeyi düşünenler Burçak Turizm ile irtibata geçebilirler.

http://burcaktur.org -http://www.kocaeliogrenciservisi.com
  • saçmalık

• Ben Sefaköyde oturuyorum ve Aydın Üniversitesinde okuyorum, 10 dakikalık yol gitmeye üşeniyorum bazı günler gitmiyorum bile, adam günlük 5-6 saat çile çekmeye razı

Acaba son durum ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Benim üniversitede evime yaklaşık 1:45-2:00 saat mesafede (İstanbul içi). Aynı şey ben evet diyorum.

Nerde ikamet ediyorsunuz hangi okula gelıyorsunuz
  • O da bişey mi. Benim arkadaş Gemi Makine okuyor, Trabzon'da evi, her gün Avcılar'a okula geliyor. Pegasustan abonman almış kafası rahat. Ben de yuksek için Ankaradan Kanada'ya git-gel yapmayi planliyorum. Bakalim hakkimizda hayirlisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O parayı vereceğine git karamandan 3+1 ev tut 400 liraya keyfine bak kardeşim...

• Arkadaşlar Sakaryada evde kalmaya devam.Geçen senede evde kaldım bu sene de denildiği gibi gidip gelmek pek mantık işi değil.Fakat şu hergün Trabzon dan Avcılar ne alaka gerçekten çok merak ettim nasil bir sebep olabilir ki ortada ? @mmert02
  • quote:

Arkadaşlar Sakaryada evde kalmaya devam.Geçen senede evde kaldım bu sene de denildiği gibi gidip gelmek pek mantık işi değil.Fakat şu hergün Trabzon dan Avcılar ne alaka gerçekten çok merak ettim nasil bir sebep olabilir ki ortada ? @mmert02

nekadara patliyor ev?

• Baskasıyla ne alakan var bosver onları.Senın rahat gıdebılme ımkanın varken kullan bunu

• Arkadaşlar ben size avrupa yakasından servisle gidip gelmeyi tavsiye etmiyorum kopru çok sıkıntılı olur.Ama anadolu yakası için durum öyle degil ben servisle gidip geliyorum servis saglayıcımız aktarmasız gidip geliyor yolumuz 1 buçuk saat sürüyor tavsiye ederim her arkadaşima firma çok temiz ve dürüst çalişiyor numaraları
    0216 419 41 41 yada şu linkten ulaşabilirsiniz.Herkese iyi forumlar faydalı olabildiysen ne güzel sakarya üniversitesi servis
  • Pendik, Tuzla, Gebze, Kocaeli'nde oturmadığınız sürece Sakarya'ya servisle gitmeyin. Ben de Sakarya Üniversitesi mezunuyum. Her taraf ev ve yurt kaynıyor, sizin için çok daha rahat olur Sakarya'da kalmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarihçi

Pendik, Tuzla, Gebze, Kocaeli'nde oturmadığınız sürece Sakarya'ya servisle gitmeyin. Ben de Sakarya Üniversitesi mezunuyum. Her taraf ev ve yurt kaynıyor, sizin için çok daha rahat olur Sakarya'da kalmak.

Vay hocam bitti okul demek. Napacaksın şimdi yüksek lisans mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Pendik, Tuzla, Gebze, Kocaeli'nde oturmadığınız sürece Sakarya'ya servisle gitmeyin. Ben de Sakarya Üniversitesi mezunuyum. Her taraf ev ve yurt kaynıyor, sizin için çok daha rahat olur Sakarya'da kalmak.

Aynen yüksek lisansa başlıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Aynen yüksek lisansa başlıyorum.

Hayırlı olsun. Bende sizin gibilerin önü açılsın diye haftaya bırakıyorum bölümü.

• Arkadaşım yapıyor ama kocaeli Üniversitesinde okuyor o.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.