Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
548.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana aynısını müdür yapmıştı dayak yiyodum
  • Sakal yüzünden bi ders yok yazılmıştım yarım günüm gitmişti.
  • sarımsak falan sürmeyin döker
    tersten vurma hem yamuk çıkar hemde kaşındırır
    jilet vurduktan sonra badem yağı sür olur fakat sakal çıkarmaz sakalı sertleştirir
    eğer çok istiyorsan sakal ektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: T-Mac 26

traş oldum şimdi sarımsak sürüorum 3 cü hafta

Tıraş oldum derken sakal çıktığı için mi tıraş oldun yoksa çıkması için mi tıraş oldun??
    Yukarda bir arkadaş hem badem yağı hemde sarımsak tedavisi uyguluyorum demiş aklıma yattı aslında denemek istiyorum
    Sarımsak kesin çözüm mü bir arkadaş dışında herkes sarımsak demiş
  • Hemen badem yağı alıyorum yarın yalnız bana şu yapılacak yolları anlatacak yok mu yaz tatilinde 3-4 kez tıraş olmuştum ama sadece tüyleri kestim kökü kalınlaşssın diye arkadaşların yanında çocuk gibi kalıyorum son zamanlarda çok taktım kafaya yavaş yavaş çıksın yav değil mi?Tersten vurmaktan vazgeçtim herkes tavsiye etmiyor tersten normal düz bir şekilde vurucam onu anladım ama şu yapılış yollarını bir arkadaşımız anlatırsa çok memnun olurum?

Sarımsak niçin döker anlamadım herkes sarımsak diyor bir arkadaş ise döker diyor bunlar hakkında bilgi paylaşırmısınız??

Öncelik yarın ilk iş badem yağı almak ondan sonra burda ki yorumları okuyup tıraş olacam hepinize teşekkür ediyorum paylaşımları heyecanla bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan6894 -- 17 Ocak 2009; 21:11:05 >
  • yeni bi şampuan çıkmış, ...tekileri döküp yüzde çıkarıyomus bence onu dene
  • Bırak kendi halineÇıkacağı varsa çıkar zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: by*cambaz

Bırak kendi halineÇıkacağı varsa çıkar zaten.

Yok be hocam hemen istiyorum çok sabırsızım ne yapayım
  • bnm kardeşte lise 1 de herif hacıya döndü walla.benden çok sakalı var(ben20 yaşındayım)

çocugun yanağını okşayınca elim kanıyo.

yöntemler çokda etkilemez sadece süreci hızlandırır.ama bence çok heveslenme derim.sabah geç kalkıp tıraş olmadan okula gidersen müdür sana özel muamele gösterir haberin olsun.:D
  • barış artık yahoo messenger indir yaaa arkadaşım sakal sakal ne yaa ne alakasız bırak çıkmasın en fazla dalga geçerler çıkıoda bişi mi oluo
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

@blackanka
    Dışkı derken neyi kasdettin ben zannetmiyorum benim sandığım dışkıyı söylüyorsan yani pek etkli çözüm olmaz gibi...

ooo kardesım sen daha neyı beklıosun dıskı en etkılı yontem hem ben zannedıyorum senın sandıgın dıskı.bızım burda bı cocuk var dıskı surdu 1 ayda sakal doldu cocun yuzu. eger gercekten sakalın cıksın ıstıyosan dene bence en etkılı yontem. ama sadce dıskıyla olmaz dıskıyı surdukten sonra kendıne bı bardak bul bol bol soguk su ıc tmmı kardesım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Öğrenciysen (Lise) başına bela oluyor.

++
  • cıkmasın bosver
  • Acele etme, sakalın çıkınca da bu sefer ne kadar çabuk uzuyor diye dertleniyorsun.
  • sakal çıkıyo bende bıyık yok enterasan bi durum
  • quote:

quote:

Burdaki yöntemler sana şimdi çok güzel geliyor hemen denemek istiyorsun ama çoğu palavra.
    1-Sarmısağı suratına sürmek senın ıstedıgım şekılde sakal çıkarmaz tuy şeklınde çıkarır kimse anlamaz bıle sakal oldugunu
    2-Badem yağı sakal felan çıkarmaz sakalı olan kişiler genelde bıyıklarına sürerler parlasın diye
    3-Tersden alırsan sakalları hiç bir faydası olmaz sakalların çıkma yönünü değiştirirsin ileride çıkınca yamuk yumuk çıkar.

Kısa sürede sakal çıkaracak değişik yöntemler var ama tuylerın olması lazım 3-4 ay içinde tuyleri sertleştirir.

• quote:

Orjinalden alıntı: inferno!

quote:

quote:

Burdaki yöntemler sana şimdi çok güzel geliyor hemen denemek istiyorsun ama çoğu palavra.
    1-Sarmısağı suratına sürmek senın ıstedıgım şekılde sakal çıkarmaz tuy şeklınde çıkarır kimse anlamaz bıle sakal oldugunu
    2-Badem yağı sakal felan çıkarmaz sakalı olan kişiler genelde bıyıklarına sürerler parlasın diye
    3-Tersden alırsan sakalları hiç bir faydası olmaz sakalların çıkma yönünü değiştirirsin ileride çıkınca yamuk yumuk çıkar.

Kısa sürede sakal çıkaracak değişik yöntemler var ama tuylerın olması lazım 3-4 ay içinde tuyleri sertleştirir.

Hocam zaten bende şu anda tüy var yaklaşık 4 aydır falan tıraş olmuyorum yani tüy var bende ama sert zamanında tıraş olduğum için şu anda sert yani 2-3 kez daha vursam çıkacak gibi ama bu yollara başvurdum ama sarımsak herkes öneriyor yani niye olmasın bizim sınıfta ki bir arkadaş bile bu yöntemle çıkardım diyor..

• güvercin b*ku sür
  • sarımsak kesin çözüm hatta sarımsak kullananlar yazsın buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

Öğrenciysen (Lise) başına bela oluyor.

Okula girerken

"Özgür kenara geç"..

3-4 dk sonra "Bu ne hal Özgür Takke taksan hacı derler" gibi bir espri gelir ardından.

Sende tuvalette suyla traş olursun:)

Çok zevklidir tavsiye ederim

Aynen. Çok fena bişey.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.