Şimdi Ara

sahte veya bozuk motorsilk satan bu siteye DİKKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize hayırlı gecelerı bundan yaklaşık 2 hafta önce hepsiburada dan 93 model doğan slx için motorsilk aldım üründen gayet memnun kaldım aynı üründen babamın 92 model doğan l si için birtane daha sipariş vermek istediğimde HB De ürünün geçici bir süre temin edilememektedir uyarısını görüncewww.motorsilk.gen.tr adresinden sipariş verdim ilk kullandığım ürün malumunuz üzere güzelca çalkalandığında krem rengi hafif koyu bir kıvamda idi 2. sipariş ise tam bir fiyasko alt kısımda videosunu izleyeceğiniz üzere bulanık bir su adeta.sorumlularla irtibata geçtiğimde ise ürünün orjinal olduğu hava sıcaklığına göre kıvamın değişebilceği gibi saçma sapan cevaplarla beni başlarından savdılar,ürünü gerialamayacaklarını vs söyleyip saydılar79 liramız boşuna gitti açıkcası . bu konuyu ve videoyu hakkımı aramak ve benim durumuma düşmemeniz için açıyorum şunuda belirtmek isterim bu "sahte & bozuk" ürünwww.motorsilk.gen.tr den sipariş verilmişwww.telesiparis.com faturası ile gelmişdir.

SAHTE ÜRÜNÜN VİDEOSU

http://www.dailymotion.com/video/xfl8e9_dykkat-motorsilk-gen-tr-de-satylan-sahte-motorsilk_auto

.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemi71 -- 11 Kasım 2010; 10:29:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.