Şimdi Ara

Sahte (ipod,ipot,sony) Mp4 Almayin Neden Mi?? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
69.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çalışma güzel teşekkürler bende de var çakma sony mp4 den... bi tane de orjinal msi var... çakma daha sorun çıkartmadı çok şükür :) bence tavsiyem almayın sahte sony ipod fln gidin garantili alet alın...
  • ben aldım cayır cayır calıyor memnunum:) siz gidin orjinal alın
  •  Sahte (ipod,ipot,sony) Mp4 Almayin Neden Mi??

Sahte (ipod,ipot,sony) Mp4 Almayin Neden Mi??

ya alanlar bir yana heryerde istemedigin kadar var bu kadar mi vurdum duymaz olunur bunlari alip dinlicegime kendim sarki sölerim:) ayrica paraya yazik günah söyle bir baktiginda zaten söledikelerini yapimicak aletler oldugu belli neden bu kadar rağmet görüyor hayret verici :(

• Arkadaşlar çok güzel konu olmuş bilgilerini paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürler
  • göz var nizam var bi ker tuslardan belli bi ise yaramicagi :D
  • Bir İngiliz Sözü vardır:

> ''Ucuz ayakkabı alacak kadar zengin değilim.''
  • şuna bi bakın http://urun.gittigidiyor.com/4-GB-MP3-MP4-PLAYER-RADYO-NANO-TECH_W0QQidZZ3598503 adam gitmiş iPod shuffle'la karşılaştırma yapmış sıkıyosa iPod nanoyala veya videoyla Karşılaştırma yapsın.Bir de çok kullanışlı bir şeymiş gibi her yerde e-book özelliğni gösteriyorlar ufacık ekranda kitap mı okunur.Bir şey daha söyliyim şarkı çalarkenki ekeranı ipoddan almışlar çakmalarda genelde çiçekli böcekli şeyler oluyor arka planda
  • Mintonla ilgili: http://forum.donanimhaber.com/m_11831286/mpage_1/key_//tm.htm#11840720

quote:

Birkaç ay önce mmp3079'dan bende de vardı, sadece yarım gün kullandım. 200 liraya satın aldığım mp3 player bu mu diye delirmiştim nerdeyse hıncımdan cihazı kıracakken allahtan ki geri iade etmek aklıma geldi, gittim onun yerine bir harddisk bir de tarayıcı aldım. Balık istifi ucuz mp4'lerden tek farkı kart girişi. Başka hiçbir farkı yok. O kadar berbat bir cihaz ki bütün dosyalar ses kaydı yapılanlar da dahil olmak üzere tek bir dosya havuzunda bulunmakta ve istediğin bir dizin içinde işlem yapma diye bir kavram yok bunda. Yani örnek olarak herhangi bir noktada shuffle yaptığında diğer dizinlerin karışmasını bırak ses kaydı dosyaları bile çalınabiliyor. Tek yapabildiğin belli bir dizinden başlatabilmek, onda da yazılım sorunu var bir kaç defadan sonra saçmalamaya başlıyordu yeniden kapatıp açıyordum. Ayrıca bu cihazın yazılımı donanımına çok ağır geliyor, son derece hantal. Bir sonraki mp3'ün çalınması için 2-3 saniye beklemesini bırak, ekran tazeleme hızı çok düşük ve menüyü kullanmak her yanı dökülen direksiyonu pedalları boşluk dolu 70 model arabayı ittire kaktıra kullanmaktan beter. Ses kalitesi ise konuşmaya bile değmez. Demo müziği çok aldatıcı, dikkat et. Demoda hiç düşük frekanslı ses yok ve bu cihazın orta ve yüksek frekanslarda performansı yüksek ve demo içeriği büyülüyor, sesi çok tatlı bir kız "or maybe you want kiss" gibi bişeyler dedikten sonra öpücük gönderiyor namussuzlara bak ya direkt kanıyorsun. Eve gittiğinde aklına lan hiç basları duymadık deyince aklın başına gelmeye başlıyor ve nasıl bir şartlatanlıkla karşı karşıya olduğunu anlamaya başlıyorsun. Açık söylüyorum bu şerefsiz markanın 10 gb'lık en uç tasarımı iRiver'in 128 megabaytlık herhangi eski bir modelinin b.kunu yesin. Bu cihazların tek bir güzel yanı var, ilk geldiğinde ilginçtir diğer isimsiz mp4'lerde olduğu gibi bunda da Alizée deyi bomba bir hatunun videoklibi vardı. Ama bilgisayarda zaten dvd kalitesinde kliplerini izleyebilecekken bizi bunlarla mı kandırmayı düşünüyorlar yav..

Minton diye bir marka yok arkadaşlar aman ha kanmayın hepsi aynı b.kun soyu çakma cihazlar.

• up up forumu upta tutmalıyız baksanıza hala sahte ipod alan var forumda ipod tr88 aldım diye yazılar var up up!

Not:200-300 milyon verip kaç sene kullacağanıza 100 milyon indirim için sahte almayın daha pahalıya patlar.
  • BENCE EZIKLIKTIR YANI KORSAN ALMAK..
  • Ben önceden sony mp3 player kullanıyordum acayip memnundum alette şuydu
    Tıklarsan sonra annem bunu gömleğimin cebinde unutup çamaşır makinesine attı ve alet gümledi bende kaç gündür mp3 süz dolanıyordum bi baktım 100 milyon kawai fx-65(çakma) gittim dün aldım tatmin etmedi ürün beni
    1-Teknik garantisi yok.
    2-Ürünün Türkiye'ye nerden geldiği belli değil belki Kuzey Irak'tan geldi ben bunu alınca PKK'ya para kazandırıyorum.(diğer herşeyi geçtim en çok koyan bu)
    3-Bu bozulsa kim tamir eder.
    4-Gül gibi sony i kullandıktan sonra çok pis koyuyo
    Sonuç itibariyle yaklaşık 2 saat sonra ürünü iae etmeye gidiyorum ve en kısa zamanda sony mp3 çalar alıyorum.

• arkadaslar daha biraz once arkadas dedi mp4 player 75 ytl die bu aksam disariya cikip almayi dusunuyordum ama netten bir arastirim dedim bu yazilanlari gorunce artik vaz gectim almiyom mp4 fln:D yani bu ucuzlarini garantili mal alacam saolun
  • merak ettim şunları bi tahtakaleye, doğubanka gidiyim de biraz bakıp güliyim
  • Ya arkadaşlar artık ağlamak üzereyim kawai mp4 player aldım bence orjinal çünkü kutusu garantisi ve en önemlisi bir marka değil kim onun korsanını yapacak ki

neyse gelelim konuya
    Arkadaşlar geçenlerde buraya yazmıştım kawai mp4 player aldım bozuldu geri verdim yenisini aldım yine bozuldu 3 gün kullandım yine bozuldu 3 keresinde pili bozdu makineyi 4 kere yeniden değiştirdiler yine bozuldu her seferinde gittiğimde herkesde mutlaka kawai değiştirmeye geliyordu
    ağlasam mı gülsem mi kaldım şöyle 150 milyon param gitti yetmedi pili bozuldu yeni pil aldım

• bedava verseler bile alinmaz bu sefer her gün bozulur tamire para :D
  • TAKLİTLER SADECE ASILLARINI YAŞATIR BAŞKA BİR İŞE YARAMAZ
  • 100. mesaj da yine benden..

almayin kardesim.. bozuluyor..
  • aslında sırf zevkine bunlardan alıp kırmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: wq

üsttekini bir arkadaş almış sony diye acaiyp dandik birşey bide 160ytl vermiş
    alttaki tam komedi psp yazmışlar bide
    çok duyarlı bir topik olmuş sahtekar çok memlekette

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.