Şimdi Ara

Şahsi serveti 105.1 milyarı Bill Gates, 3 dolarlık burger kuyruğunda beklemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
7.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu adamın herşeyi yalan çocuklara yardım yapıyorum diye afrikada bir sürü insanın üzerinde farklı farklı ilaçları ve aşıları test ettirdi.yazdığı windows programı ile bütün dünyayı sömürüyor abd'de bile windows artık kullanılmıyor.

şu anda androidden bu mesajı yazıyorum.bu bill gates denilen adam amerikanın bir numaralı adamı ve ilaç şirketlerinini göz bebeği,sürekli böyle roller yapsada bu onun bir cani olduğu anlamını değiştirmez.

acilen türkiyede linux tabanlı işletim sistemleri geliştirilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Bu mesaj silindi.
    "geniş sallayınca" şikayet edeceğim. Umarım ceza alırsın Hakarete lüzum yok.
  • Çevirdimi acaba

Şahsi serveti 105.1 milyarı Bill Gates, 3 dolarlık burger kuyruğunda beklemesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu da abartı be kardeşim.

Keanu reives metroda normal vatandaş gibi seyahat ediyor.

Mark Zuckerberk araba yerine bisiklet sürüyor. Hadi bunları anlarım. Ama Bill Gates 3 dolarlık burger için sırada bekliyor haberi inandırıcı değil. Birazda pr çalışması, reklam için olduğunu düşünüyorum. Alıp yememiştir bile adım gibi eminim. Bizimkilerde aaa ne güzel bişey diye atlamış hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    :)) Günümüzde de, kıyamete kadar da var.

Sen, ben vermem diyorsan, o senin bileceğin iş.
  • Bu adamı ve şirketini sevmem. Basbayağı tekelcidir. Kimse demesin ki siz daha iyi bir işletim sistemi yapın onu kullanın diye. Olmaz. Çünkü daha iyisini yapsan kullandığın programlar hep windows uyumlu, donanım sürücülerine kadar.
    Microsoftu geçmişten beri bilmeyen bunların hayırseverliğini söyler. Oysa win98,xp döneminde az çekmedik. Müthiş bir lisans ücreti alırlardı. Hatta bazı laptopları windows olmadan alamazdın. İllaki o parayı vereceksin. Zamanında küpünü doldurdu, millete windowsu dayattı, o zamanlar rekabet kurumları dünya genelinde görmezden geldi şimdi pr çalışmaları komik geliyor.
    Ayrıca eskiden lisans parasından gelir elde ederdi şimdi bizim internette nereye girdiğimizi biliyorlar bu veriler de para ediyor.
  • Adam insan olduğu için , başkalarının hakkını gasp etmemek için, parasınla efendilik taslamadığı için böyle. Adam gibi adamlardan. Bazen diyorum yanlış ülkede doğmuşum.

• Adam sosyal medyaya oynamış bizim geziciler de hemen sırf gevur diye takdir etmiş pes doğrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Bu da abartı be kardeşim.

Keanu reives metroda normal vatandaş gibi seyahat ediyor.

Mark Zuckerberk araba yerine bisiklet sürüyor. Hadi bunları anlarım. Ama Bill Gates 3 dolarlık burger için sırada bekliyor haberi inandırıcı değil. Birazda pr çalışması, reklam için olduğunu düşünüyorum. Alıp yememiştir bile adım gibi eminim. Bizimkilerde aaa ne güzel bişey diye atlamış hemen.
    Buyuk oyunu gormussun.Hll krdsm

• Bizimkilerde camiye 100 kişilik koruma ordu ile gitsin

• İdame olcak sanki.Çok komik oluyo böyle

• Bu paranın sahibi ama harcamamak için gelmiş dünya 'ya bir de kendi üzerinden fon açıp devlete abd devletine vergi vermemek için fon kurup vergi kaçakçılığı yapıyor diye bilgiler okudum internette ve her zaman derim 1 milyar dolar bağış yaptı bazı derneklere ama hep merak etmişimdir neden o para sürekli 70 80 100 diye artıp artıp duruyor neden 1 milyar dolar göstermelik bağış ve para fona aktar ve fon üzerinden vergiden kurtul ohhhhh ne güzel dünya bir de üstüne parayı harcama tam cimrilik abidesidir kendisi. Zamanında ortak olan arkadaşına arkadaşının ben çekiliyorum deyip bundan bir şey çıkmayacak deyip yanlış bilmiyorsam 700 dolar gibi para verip Microsoft 'u kendi üstüne almıştı. Aynı şey ülkemizde de kurs deshane açacağım diye adını dernek olarak hayata geçirmeleri.

Ha şunu da unutmayın Bill Gates para harcamıyor gibi görülüyor ama zamanında 169 milyon dolara en akıllı evi yaptıranlardan biridir ve en yüksek fiyatlı evler arasında birinci olmuş olanlardandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

"geniş sallayınca" şikayet edeceğim. Umarım ceza alırsın Hakarete lüzum yok.

Alıntıları Göster
    Bu söze ceza vermezler, mesajı bile silmeyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Kimisinin ayakkabı kutularında , man adalarında serveti olur yine doyuramazsın
    Kimisininde serveti olur ama normal bir vatandaş gibi burger kuyruğunda bekler , toplu taşımaya biner

İşte aradaki fark bu
    Aahahah pr çalışmaları cidden işe yarıyormuş örneğini görebiliyoruz bu adamın hayatını ve bu adam hakkında yazılanları araştır, bakalım iyi mi kötü mü anlatıyorlar ondan sonra kendin karar ver. Demek ki adam işi biliyor kendini temizleme işini. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

O parayi bana versinler ben jet ucagi ile amerikadan pizza siparis veririm.
    Tony Stark gibi hayali karakterler yapıyor onu, bir benzeri de gerçek hayatta Elon Musk olarak tanıtırlar.
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Nereden biliyorsunuz nasıl bu kadar eminsiniz sizde de mi test ettiler ilaç hayırdır ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozturk21

Nereden biliyorsunuz nasıl bu kadar eminsiniz sizde de mi test ettiler ilaç hayırdır ??
    Afrikada yardım fonundan sakat bırakılan çocukları araştır

• Kameralara şov yapmak istemiştir belki adam. Aaaa bakın ne kadar da sıradan bir insanım

• quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

Buyuk oyunu gormussun.Hll krdsm

Alıntıları Göster
    Görülecek büyük oyun yok. Bunun haber olması saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilter

Adam o noktaya gelmek için ne kadar emek harcadı sen gelmişsin helal olmayan para bilmem ne diyorsun. Dünyadaki bilgisayarların %88'inde windows kullanılıyor, şirketin değeri trilyon dolar bu parayı kazanması oldukça normal.
    3 dolarlık hamburger yemesi de cimrilikten değil, hamburger zaten ucuz bir şey napsın zengin diye hamburger yemesin mi? Adamların kültürü bu zaten bizde zenginler nasıl döner yiyorsa onlar da hamburger yiyor. Yeri geldiğinde binlerce dolarlık yemekler de yiyordur merak etme. Hadi onu geçtim adamın evi 130 milyon dolar ne varyemezi?

Alıntıları Göster
    Her türlü iddiasına varım bu %88 lik kesimin %70 i korsan kullanıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.