Şimdi Ara

Şahin'i Sattım, Bentley Mulsanne Siparişi Verdim (Fake Konu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
5.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

kardeeş ne oldu ? 1.5 aydır bentley gelemedi bir !!!!!!.sanki vw alıyorsunuz yahu !,vw olsa 6 ay 1 yıl anlarımda bentley 1.5 ay beklemek nedir ! dalga geçiyor kesinlikle ben gidiyorum.

Dostum bugün telefonla görüştüm, gemi yoldaymış, Toulon limanından yola çıkmış. Yakında gelir dediler Ama bu bekleme süresi çok canımı sıktı. Dediğiniz gibi VW olsa aldığım araba değil 6 ay, 1 ömür beklenir, boru değil yani VW ama gel gör ki araç Bentley olunca, beklenecek kadar ne güzelliği var diyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Hocam benimki 94 ya

Dostum bi ara Doğuş Otomotiv bana mail atmıştı, yeni güvenlik sistemleri geldi, yetkili servisimize uğrayın diye. Ama ben işten güçten gidememiştim. Belki DUA sistemini ya da KAT sistemini filan entegre edeceklerdi. Müsait olduğunda bi bak istersen
    Haaa bi de tedarikli git gideceğin zaman. Bazen dövecek gibi oluyorlar ya da bazı zamanlar arabanın motorunu indirip kapı önüne koyup biz bunu yapmayız diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkcaNon

attan inip eşege binmişsiniz

Valla biraz öyle oldu ama çocukluk hayalimdi Bentley. Olsun artık o kadar Herkes Şahin'in konfurunu ararsın diyor ama nasip diyorum. İnşallah çok aratmaz Şahin'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail64

Şahinden sonra çok kötü bir tercih olmuş. brodvay alsaydın keşke. ikinci elde üzmez. lpg.ye de uyumlu.

Broadway seçenekler arasında vardı ama 90'nı geçince açılan kanat sistemine sahip temiz bi araç bulamadım Malum, araç 90'nı geçince uçuyor ama kanat sistemi olmayınca bazen sıkıntı çıkıyor. Sordurtmuştum, kanat sistemi sadece bazı modellerde varmış, maliyetlerden ötürü eklemeyi bırakmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnilUnal

o paraya kendine bir adet haylayn golf alıp geri kalan kısmıyla honda citynin üretiminde emeği geçen herkesi öldürtebilirdin naptın lan :D

Fikir güzelmiş. Hatta Honda tasarım ekibini toptan ortadan kaldırmak daha güzel bir seçenek olabilirdi. Keşke almadan önce konu açıp danışsaydım
  • Hocam sen ne yaptın! O paraya Dgs şanzıman üretimi yapan vw fabrikasını kapatıp , Dgs'si bozulanlara bedava taktırabilirdin.Böylece Vw'yi büyük bir yükten kurtarıp Das auto müşteri memnuniyetini tavana vurdurabilirdin.

Sonra kendine temiz bir POLO GTİ alıp geri kalan para ile tüm garajını 5w-30 Motor yağı ile stoklayıp mutlu mesut yaşardın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [H.E.E]

quote:

Orijinalden alıntı: ismail64

Şahinden sonra çok kötü bir tercih olmuş. brodvay alsaydın keşke. ikinci elde üzmez. lpg.ye de uyumlu.

Broadway seçenekler arasında vardı ama 90'nı geçince açılan kanat sistemine sahip temiz bi araç bulamadım Malum, araç 90'nı geçince uçuyor ama kanat sistemi olmayınca bazen sıkıntı çıkıyor. Sordurtmuştum, kanat sistemi sadece bazı modellerde varmış, maliyetlerden ötürü eklemeyi bırakmışlar

brodway 90 ı geçince uçsa da 170 civarı tekrar yere inip asfaltla bütünleşiyor tabi ki rüzgarsız ortamda.rüzgar olursa muhtemelen ters dönebilir.ama kanat sistemlisini bulursan var ya yeme de yanında yat.mükemmel otomobil ben böylesini ne gördüm ne duydum..ayrıca kanatlandıktan sonra yere inerken o uçaklardaki iniş sistemi falan halt etmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: PLARE KALOS

bizim mahalledeki bir hocaya muska yazdırıp arabaya koydum. kazadan beladan koruyor arabayı ve içindekileri. malum bende de şahin yok. olsa muskaya ihtiyacım olmazdı. senin meret gelmeden sana da yazdıralım o muskadan. o merettede şahin kadar güvenli bir fren sistemi yok biliyorsun. Allah esirgesin sana bişiy olmasın.

Eyvallah dostum. Araç gelmeden görüşelim ve bana da yazdıralım. Dediğinde çok haklısın. Şahin'in güvenlik seviyesi kat kat üstün Bentley'den Allah korusun, bir kaza ihtimali olduğunda Şahin sürücüyü direkt kaza mahalinden uzaklaştırıyor fakat Bentley kabine hapsediyor. Muska şart

• Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. Söylenenlere kulak asma. Beğendiysen sorun yok. Araba senin araban. Yok elde kalıyomuş, parçası yokmuş bilmem ne. İkitellide bentley çıkmacısı var. Gider halledersin en kötü. Yerinde olsam dizel corsa bakardım ama bentleyde kötü araba sayılmaz. Rampada bayılıyor, tabi yarışlara katılmayacaksanız dert değil. Yol tutuşu kötüdür. Astrayla girdiğin viraja bentleyle giremezsin. Dikkat etmen lazım. Esp yetersiz kalıyor bu araçlarda haberin olsun.
  • şahini keşke takasta verseydin 9000tl ye alırlardı .javascript:void(AddText(''))
  • bence şahini bırakmakta hata yapmışsın bentleyin ikinci eli ölü, parçası pahalı, ustası az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke kafa kafaya takasa girseydin.
  • @hug
    İnan Corsa hiç aklıma gelmemişti Keşke baksaydım Corsa'ya, hatta OPC paketlisine. Performans noktasında benim de tereddütlerim var ama artık araç gelince görücez. Napalım, aldık bi kere, alışıcaz artık. Emektar Şahin'im kadar performans beklentim yok zaten
    @Pooodolski
    Dostum ben ömürlük aldım zaten. İkinci eli hiç yok biliyorum ama çokta önemli değil Parça sıkıntısını bir arkadaşın tavsiyesi ile ebay'dan çözeceğiz. Diğer arkadaşlarında tanıdığı Bentley çıkmacıları varmış. İhtiyaç halinde forumdaki arkadaşlara danışacağım
    @mersow126
    Aslında ilk başta teklif ettim distribütöre ama Şahin'in bedelini karşılayamayız dediler. Değer biçemeyiz dediler. O yüzden ben de sattım benim emektar Şahin'i

• tamam bentley ama yine de bir Şahin değil
    kafa kafaya takas falan yapsaydınız keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: joshstewart

tamam bentley ama yine de bir Şahin değil

Aslında ilk başta teklif ettim distribütöre ama Şahin'in bedelini karşılayamayız dediler. Değer biçemeyiz dediler. O yüzden ben de sattım benim emektar Şahin'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: [H.E.E]

quote:

Orijinalden alıntı: joshstewart

tamam bentley ama yine de bir Şahin değil

iyi o zaman kardeşim hemen yeni aldığın bentley gelince motor kulaklarının birine ezan okuyosun diğerine de aracın ismini söylüyorsun.
    unutma bak

• Bugün Şahin beni yolda bıraktı hocam

Paynır teybin ekranında "Dsg is overheating" yazdı yürümedi araba

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bugün Şahin beni yolda bıraktı hocam

Paynır teybin ekranında "Dsg is overheating" yazdı yürümedi araba

Dostum öncelikle geçmiş olsun
    Ama normal bir olay yani. Doğuş çıkışlı benim emektar Şahin. DSG'nin açıklamalarında da zaten bu durum belirtiliyor. Yoğun trafikte 15-20 dakikada bir DSG sisteminin soğuması için kenara çekin ve bekleyin yazıyor
    Bu arada Paynır teybi araç bilgisayarı olarak tanıtmıştım. Nasıl olmuş

• Teyp on numara ama dsg ciddi bir arıza değilse rahatladım bir an 8000 lira sıkıştı sandım da.
    Bi de Dsg is overheating dedikten sonra araba kendini sağa çekti durdu bagajı açıldı bi tane reflector indi kendi kendine yürümeye başladı 150 metre gidip durdu.
    Helal olsun dedim ya :)

• @goodorevil
    Sistem sadece Şahin'e özel olarak üretildi dostum DSG sisteminin bulunduğu başka hiçbir araçta OSÇS (Otomatik sağa çekme sistemi) yok DSG'de ki arıza ciddi bişey değil dostum. Yağ değişme zamanı gelmiş. Bir de Ostim'de Hüdaverdi usta var, DSG'lere soğutma sistemi yapan. Haftasonu müsaitsen uğrayalım oraya, bi baktıralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [H.E.E] -- 11 Haziran 2013; 21:46:09 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.