Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şahin'i Sattım, Bentley Mulsanne Siparişi Verdim (Fake Konu)

129
Cevap
2
Favori
4.430
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> Şahin'i Sattım, Bentley Mulsanne Siparişi Verdim (Fake Konu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13631 Mesaj
    Şahindeki konforu bulamazsın. Söylemedi deme.
    Ustasını bulursan LPG'yi iyi takarlar.. Ayrıca yedek parça sıkıntısı çekebilirsin..
    |
    |
    hemde cok yakar o gitmezde şahin gibi arkasını atmaz drift te atamazsın etkinliklerede almazlar seni
    Bugün azıcık sürdüm Şayini, müthiş bi araba ya tam mühendislik harikası.
    Frene basmadığın sürece hiç sorun yok.
  • Kilometrede kaç lira yakıyor yeni araç
    |
    |

Takla atan araçtan sadece zurnasını kurtardı

Ordu'nun Fatsa ilçesinde meydana gelen bir trafik kazasında, Geyikçelili Zurnacı Yaşar lakaplı Yaşar Bölüş (60) takla atan aracının içinden kendini dışarı atarken sadece zurnasını kurtardı.

Kaza, gece saat 00.45 sıralarında Fatsa-Kumru Karayolu'nun Korgan sapağında meydana geldi. Yaşar Bölüş, aracıyla takla atarak yoldan çıktı. Aracın içinden çıkmaya çalışan Yaşar Bölüş, "Bir şeyim yok. Bir araç beni sıkıştırdı. Frene bastım yol da kaygandı ve ne olduğunu anlamadım" dedi.

Bölgede Zurnacı Yaşar olarak tanınan Yaşar Bölüş, asker uğurlamasından döndüğünü anlatarak, herkes sarhoş olmuş. Fakirlik var ya, lastik alamadım" derken aracından dışarı elinde zurna ile çıkması dikkat çekti.(haber7)
    |
    |
    Bahsedilenler: KibarAyı
    Hocam aklında bulunsun olur ya , kaza falan yaparsın ... Bu yüzden kasko ile hiç uğraşma.. Fatih otokaporta ile anlaş. Arabanın değişenlerini şahinden tamamlarsın.. He baktın olmuyor, doğuştan tok kapı siparişi verirsin... En azından kapılar tok olur ;)
  • Binbaşı
    1358 Mesaj
    Hocam aklında bulunsun olur ya , kaza falan yaparsın ... Bu yüzden kasko ile hiç uğraşma.. Fatih otokaporta ile anlaş. Arabanın değişenlerini şahinden tamamlarsın.. He baktın olmuyor, doğuştan tok kapı siparişi verirsin... En azından kapılar tok olur ;)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Şahindeki konforu bulamazsın. Söylemedi deme.

En büyük endişemde konfor meselesi dostum. ÖKP (Özel Koltuk Paketi) eklettim Şahin'in konforunu yakalamak için. Umarım Şahin'i çok aratmaz
    |
    |

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ustasını bulursan LPG'yi iyi takarlar.. Ayrıca yedek parça sıkıntısı çekebilirsin..

Bir arkadaş PM'den mesaj attı. Gazcı Memet Usta varmış Ostim'de. O yapar diyolar. Her türlü takarmış gaz sistemini Ona gidicem bakalım araç gelince Yedek parça olayını da başka bir arkadaşın tavsiyesi ile ebay'dan çözeceğim
    |
    |

• Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Byvagabond

Şahin in tadını alamazsın bilader
    hemde cok yakar o gitmezde şahin gibi arkasını atmaz drift te atamazsın etkinliklerede almazlar seni

Etkinliklere alma konusunda bi sıkıntı çekmem sanırım. Apaçi Selim(İsY@NK@R_313) var benim arkadaş, genelde organizasyonları o yapar. Çağırır beni her organizasyona. Ama asıl korkum mazallah, arkasını kaydırmaya çalışırken Şahin'e çarpıp Bentley'i perte çıkarmak Adana'daki Corvette-Şahin olayı misali Yakması ise problem olmaz. Eeee aslan besleyen, yemine katlanır
    |
    |

• Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KibarAyı

Kilometrede kaç lira yakıyor yeni araç

Araç gemide daha, geldiğinde detaylı inceleme yapacağım
    |
    |

Orijinalden alıntı: greencher

Eyvallah hocam, aklımda bulunsun. Olmadı haberleşiriz tekrardan
    |
    |
    Ne diyelim hayırlı olsun.bentley lpg uyumlu bir arac bizim dilenci arkadasta var aynı aractan onda da var ordan biliyorum.öyle italyan lpg kiti de degil en ucuzundan yerli kit taktırdı.km de 25 kurus yakıyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PLARE KALOS

konfor konusundaki endişelerinde tamamen haklısın.
    bu yeni sipariş ettiğin meretin direksiyonuna yan oturamazsın, bu da hem yakıt tüketimini hem yol tutuşunu hem de beklediğin konforu bulamamana neden olacak. tüh be bilader, kafanı dağlara taşlara vuracaksın sattığın aracı görünce.
    bu sipariş ettiğin meret otomatik değildir inşallah hani ara gazı vermek istediğinde ne yapacan frene mi basacan. fren dedim de o merette fren de yokmuş. şahinde önler diskmiydi?

Sorma kardeşim yaa, benim emektar Şahin'i her hatırladığımda içim bi tuhaf oluyor. Hala özlüyorum emektar aracımı Otomatik şanzıman dediler bana. Zaten en büyük eksisi de bu. Ara gaz olayı yok. Çok ama çok arayacağım bir özellik olacak ara gaz olayı. Benim emektar orjinal fabrika çıkışlı ASD fren sistemliydi 4 teker seramik frendi Tam donanımlı ve güvenlik özellikleri maximumdaydı. Hatta araçta yaşam kafesi bile var demişti Doğuş otomotiv
    |
    |

• Yarbay
    13576 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PLARE KALOS

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Bugün azıcık sürdüm Şayini, müthiş bi araba ya tam mühendislik harikası.
    Frene basmadığın sürece hiç sorun yok.

koptum gülmekten karnıma ağrılar girdi resmen daha da çıkmadı.

Aman hocam dikkat :)

Bugün arabaya arkadan Dacia vurdu benim bagajla tampon değişti 15 liraya bi de plaka ezilmiş onu düzlettirdim 5 lira da o tuttu 20 liraya kapattım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    hocam şayini satarken vitesteki tesbihi almayı unutmadın inşallah.
    bentleyin vitesine ne koycan yoksa değilmi?

Orijinalden alıntı: meddah58

Ne diyelim hayırlı olsun.bentley lpg uyumlu bir arac bizim dilenci arkadasta var aynı aractan onda da var ordan biliyorum.öyle italyan lpg kiti de degil en ucuzundan yerli kit taktırdı.km de 25 kurus yakıyormus

Eyvallah dostum. Bunu öğrendiğim iyi oldu. LPG konusunda aklımda sorular vardı benim de O dilenci arkadaşla araç geldiğinde bi görüşelim LPG konusunu. Baya da az yakıyormuş doğrusu. Bu gidişle aylık 2000-3000 km filan yaparım herhalde
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
SEO
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,332
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.