Şimdi Ara

ŞAHİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU ARABAYA 16 BİN YTL VERECEK OLANIN AKLINI SEVEYİM
    http://www.araba.com/515967.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meganehb -- 10 Mart 2007; 16:57:03 >

• ucak gibi masallah
  • bide lütfen ciddi olanlar arasın dememiş mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: prop

bide lütfen ciddi olanlar arasın dememiş mi

• E ne var bunda. Benim akrabam yanılmıyorsam 99 veya 2000 şahini 13500 ya da 12500 gibi bir fiyata sattı.
  • sattiysa helal olsun alan arkadasada eyvahlar olsun
  • arkadaslar siz ne desenizde demesenizde şahin dogan fln tutulan araçlar

tabi ben olsam o arabayı o fiyata almam ama ...
  • "BADY KIT" var abi arabada, etmez mi yani o kadar?

Acep şu pembeliye ne isterler ki?
  • yapacak bişi yok alanın aklını seveyim koç zamanında türk milletini böle kandırdı işte...
  • adam demiş zaten tam sahin hastalarına göre die yani kesin cıkar bunun bi hastası biraz pazarlıkla alır merak etmeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkaaan06

adam demiş zaten tam sahin hastalarına göre die yani kesin cıkar bunun bi hastası biraz pazarlıkla alır merak etmeyin

ben diyecektim şimdi

bu arabanın müşterisi özel zaten öyle herkes alamaz bunu. Çok ayrıntılı bir testten geçmeniz lazım bu tür bir arabaya sahip olabilmek için (tip,sürüş stili,vs )
  • şahsen farklı olacaksam alırım ve emeğe saygı lütfen alay yok ! bravo ben beğendim görünüşünü
  • Adam emek harcamış arabasına.. Bu arabayı kesin alan çıkar bence..
    Gerçi bu fiyata daha iyi arabalar var piyasada ama ülkemizin insanı bu arabaya o kadar para verir yinede
  • Aynısının standart olanını alıp aynı işlemleri uygulasanız fiyat 10'u bulmaz bence, (ki üstelik kendi zevkine göre modlamış olursun)

6 bin lira akıl parası koymuş..
  • Allah akıl fikir versin...
  • Pazarlıkla 12'ye kadar düşer fiyat...Pazarlık payını abartmış arkadaş...
  • şahin şahinlikten çıkmış tür değiştirmiş yeni türü belki o fiyata değer yanlız kişiliği değişmiş arabadan hayır gelir mi sürücüyü de olumsuz etkiler mi orası bilinmez
  • arkadaslr grcekten hastaları var bazıları ınanılmaz derecede bakın benim rallyden bi arkadaşım var çocuk istanbulun en zengınlerınden bmw 3.30 ci , porsche 911 , bmw x5 elinde bu arabalar var ama gitti 10 mılyara temiz bi şahin aldı gıttı 10 mılyarlık masraf etti üstüne adamda bu arabalar varken şahinle gezıyo ınanamıorum ben grcekten ınanamıyorum bukdrmı olur hastalık deil bu delilik heralde
  • ya yanılıyorsun ya da akraban sana yalan söylemiş. benim 98 şahin i 1.5 sene önce 6.500 ytl ye sattım. kaporta tertemizdi...

quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

E ne var bunda. Benim akrabam yanılmıyorsam 99 veya 2000 şahini 13500 ya da 12500 gibi bir fiyata sattı.
  • Belki bu fiyata bi alıcı çıkar diye ümit ediyordur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.