Şimdi Ara

Sahibinden.com İlan Verenleri Hakkında Düşünce Belirtmek Nasıl Oluyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: oguzkaplan

İlk mesajımdaki ilanı pasif duruma getirmişler ve ilan sahibini arayıp uyarmış sahibinden.com.
    Bize yaptığınız masrafı ödeyim sitelerde benim hakkımda olumsuz şeyler yazmayın diye telefon açtı muhterem. 400Km. lik benzin parasıyla ne batarız ne çıkarız ihtiyacımız yok deyip kapattık telefonu.

tebrikler hocam, her işin bi şerefi var insanları kandırmasınlar
  • sahibinden.com o kadar amatör bir site ki şuan itibariyle odtü serverlarına ban koyduğu için kampüs içinde ki bilgisayarlardan sahibinden.com istesi açılmamakta... :) sonra siteye güvenebileceğimizi söylüyorlar komik duruma düşüyorlar... :D
  • bence sahibinden.com direk kötülemek lazım, arkadaşımızın söylediğine göre ilanla ilgili gerekli işlemi yapmışlar.

Bizler biraz daha dikkatli olup bu konuda millei kandırmaya çalışanları deşifre ederek site yöneticilerine ve ilgili yerlere bildirerek gerekli tedbirleri almaya çalışmamız lazım.

Bugün xxxx nicki ile işlem yuapan birisi yarın yyyy nicki ile işlem yapabiliyor bu iki isim arasında ortak noktaları bulabilen arkadaşlarımız bizleri uyarırsa daha güzel sonuçlar elde edebiliriz.
  • Na kadar dolandırıcı varsa hepsi sahibinden.com'a dadanmış.

Bence otomobil alacaklar arabam.com ve araba.com'a bakmalı. En azında arabam.com'da ilanlar kontrolden geçiyor. Dolandırıcı sayısı bu 2 sitede daha az.
  • piyasada sahtekar çok, dikkatli olmak lazım.
  • Galericiden araba,Emlakçıdan ev almam hepsi sahtekar en az Sahibinden olduğunda herşey biraz daha doğru oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raicaip

sahibinden.com o kadar amatör bir site ki şuan itibariyle odtü serverlarına ban koyduğu için kampüs içinde ki bilgisayarlardan sahibinden.com istesi açılmamakta... :) sonra siteye güvenebileceğimizi söylüyorlar komik duruma düşüyorlar... :D

iki durumun ne alakası var açıklarmısınız
  • Sahibinden.com aracılığıyla 2 tane kendi arabamı sattım,1 tane de arkadaşınkini sattım.Ne derseniz diyin en çok takip edilen site orasıdır.Aynı ilanı diğer sitelere de vererek denedim,arayanların çoğu sahibinden.com dan ilanı görenlerdi.
    Geçen yine arkadaşa bir ilan verdik,hiç hasarsız boyasız diye.Arayandan durulmadı.Fotoğraflarda plaka açıktı,arayanlardan biri "abi sizin arabanın hasarı gözüküyor" dedi.İnanın biz de sol ön çamurluğun daha önce boyanmış olduğunu arabayı arkadaşa satanı bulup öğrendik
    Genel tavsiyem;plakası kapalı veya diğerlerinden fazla ucuz olan araçlardan uzak durulması
  • quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

Sahibinden.com aracılığıyla 2 tane kendi arabamı sattım,1 tane de arkadaşınkini sattım.Ne derseniz diyin en çok takip edilen site orasıdır.Aynı ilanı diğer sitelere de vererek denedim,arayanların çoğu sahibinden.com dan ilanı görenlerdi.
    Geçen yine arkadaşa bir ilan verdik,hiç hasarsız boyasız diye.Arayandan durulmadı.Fotoğraflarda plaka açıktı,arayanlardan biri "abi sizin arabanın hasarı gözüküyor" dedi.İnanın biz de sol ön çamurluğun daha önce boyanmış olduğunu arabayı arkadaşa satanı bulup öğrendik
    Genel tavsiyem;plakası kapalı veya diğerlerinden fazla ucuz olan araçlardan uzak durulması

katılıyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.