Şimdi Ara

sahibinden.com Ferhunde Nergis Durudoğan ismini kullanan dolandırıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Aykumos

Bu mesaj silindi.
    Kargo bilgisini alsadada saglikli degil hocam ne 3 kagitcilar gordu bunforum en iyisi elden karakol onunde falan urun alip vermek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş tanımadığınız insanlara nasıl para gönderebiliyorsunuz? Ben 1 lira göndermeden 10 kere düşünürüm, binlerce liraları düşünmeden gönderen kişiler var. Kusura bakmayın ama sizinkisi cahil cesareti!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolandırıcı gene amatörmüş sana herhangi birşey yollamamak yerine telefon kutusu yollasa sen de kutuyu açıp kontrol etmeden kargocuyu yollasan (pek bekleyen görmedim) hiç bir şey ispat edemezdin.

Ne kadar yazışma ve belgen varsa savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin,iban kimlik bilgileriyle eşleşiyor şıp diye enselerler.

Yukarda kargo bilgisi olmadan para yatırılır mı denmiş ama ben kimsenin para yatmadan ürün yollayacağını sanmıyorum. Netten çok ürün aldım da sattım da kargolu durumlarda önce para yatar sonra kargo çıkar.

Senin tek yanlışın kapalı kutu cihazın o kadar ucuza gitmeyeceğini bilmemen veya uyanıklık yapmaya çalışman olmuş, şu fiyatlarla o paraya ilan koymaz kimse gider bir telefoncuya daha yükseğe verir çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: lawbreaker

Dolandırıcı gene amatörmüş sana herhangi birşey yollamamak yerine telefon kutusu yollasa sen de kutuyu açıp kontrol etmeden kargocuyu yollasan (pek bekleyen görmedim) hiç bir şey ispat edemezdin.

Ne kadar yazışma ve belgen varsa savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin,iban kimlik bilgileriyle eşleşiyor şıp diye enselerler.

Yukarda kargo bilgisi olmadan para yatırılır mı denmiş ama ben kimsenin para yatmadan ürün yollayacağını sanmıyorum. Netten çok ürün aldım da sattım da kargolu durumlarda önce para yatar sonra kargo çıkar.

Senin tek yanlışın kapalı kutu cihazın o kadar ucuza gitmeyeceğini bilmemen veya uyanıklık yapmaya çalışman olmuş, şu fiyatlarla o paraya ilan koymaz kimse gider bir telefoncuya daha yükseğe verir çıkar

İnşallah dediginiz gibi enselerler kimlik bilgisi ile eşleşen ibana güvenerek yolladım zaten .. bi avukata sordum alacak davası açabilirsin filan dedi yarin savciliga gidip elimdeki kimlik bilgisini konuşmalari teslim edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: makina11

Kardeş insanlik ettim paylaştim başkası yanmasın diye .. ayni şey senin başina gelse ben ayni yorumu sana yapsan sen nerdin acaba ? Boş yapacaksan başka yerde yap lütfen !

Alıntıları Göster

senin için diyorum kardeş hırsızda suç varsa bi o kadar da sende var ders çıkar yani internet alışverişlerinde kimseye güvenme kimse hayrına sıfır kutuyu sıfır fiyatından 800 900 tl daha ucuza satmaz yazık değilmi 1100 lira az para mı ?

• tanıdığım başka bir dolandırıcı var sana yönlendiriyorum 500 tl ye senin paranı kurtarıcak. numara bırakır mısın bana      

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.