Şimdi Ara

Sahi SAYE ne oldu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
5.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dünyada örneği var. ama robotik cihazın gireceği kadar geniş olması gerekiyor :)

diğer bir örnek ise mini dslam'ların kanalizasyon kapağının altına monte edilmesi  

• SAYE'nin geleceğini düşünüyorum, gelse de paketler açısından bir şey değişmeyecek.
  • Bu ülkede TurkTelekom ile ilgili gelişmeler sadece HALK İSYAN ETTİĞİNDE olur. çoğumuz hata 16-24-35 mbit paketler kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz. Biz 100mbit almazsak TurkTelekom asla bize 100e geçin demeyecek. Çünkü internetimizi ne kadar hızlandırırsa o kadar yatırım yapması gerek. Halkımız bu hızlarla rahat bir şekilde 10 yıl daha yaşar. Emin olun ki 2030 yılına geldiğimizde çoğumuz hala 35mbit kullanıyor olacağız. Halkımız yüksek hız nedir bilmiyor ve talep etmiyor, talep olmayınca TurkTelekom niye yüksek hız önerip başına iş çıkarsın.

Taahütlerin de sebebi bu. 2 sene boyunca 24 kullanacağım diye söz veriyor adam. Bazen kullanıcı istiyor ki turknete milleniye geçeyim de 100mbit alayım. Ama TurkTelekom ne diyor? 'taahütün var otur oturduğun yerde' Halkımız istemediği sürece ,insanlar TurkTelekoma gidip biz 200mbit internet istiyoruz demediği sürece ne hızlarımız artar ne SAYE gelir ne fiber gelir.

Fiber çekiyorlar ama verdikleri hızlar hala 12 mbit gibi komik paketler. Binasına fiber gelip de 100mbit üzeri alamıyoruz böyle bir paket yok. Yaklaşık 10 yıl AKK diye bir şey ile 3mbit hızlarla cebelleştik. 10 yılın sonunda insanlar isyan etti ve hızlarımız ortalama 24mbit gibi değerlere geldi. Yani bizim 24 mbitten sıkılıp isyan etmek için bir 10 yılımız daha var. 2030 yılına kadar TurkTelekom 100mbit üzeri paket vermeyecektir ve SAYE falan yapmayacaktır. Bunu adım kadar emin olarak belirtiyorum.

• Bu istemek konusnu ele almalıyız BTK sosyal medya var gücümüzle

• 2021 oldu hala gelişme yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkanbey kullanıcısına yanıt
    Var, teklif verildi. Hatta forum olarak itiraz ettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Var, teklif verildi. Hatta forum olarak itiraz ettik.

Biliyorum karar açıklanmadı onu diyorum.

Bürokraside işler yavaş ilerliyor biliyorsunuz ki. Bence 2021 sonuna anca yetişir.

SAYE teklifi çıktı; ethernet vae kararı çıkmadı henüz.

• Bence hedefleri 2071 :)

• Bakan açıkladı yahu 2023 her eve 100mbps vereceğiz dedi artık bekle babam bekle  

• hedef 2071, her eve fiber. 50 yıl bekleyeceksiniz.

• Sahi SAYE ne oldu ?

• Pandemi de bitti, bu SAYE ne oldu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Burada 2020ye kadar telekomun adsli vardı sadece haliyle örnek ben 10mbden fazla hız almak için turksata geçtim hali hazırda teledunya öncesinde de analog kablotv kullanıyordum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rütbeli forum yetkilileri Change.org da kampanya başlatmalı

• 2025 den geliyorum sahi saye ne oldu

• SAYE öldü.

• SAYE'nin olacağına inanıyor muydunuz  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.