Şimdi Ara

'Sağlıklı diye yediğiniz tavuklar tavuk değil' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
3.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu haberden sonra ailecek tavuk yemeye bıraktık. sadece kırmızı et yiyoruz umarım ondan da bir şeyler çıkmaz. Allah belalarını verir inşallah para göz köpekler. siz 2 kuruş fazla kazanacaksınız diye biz sağlığımızdan olmak mı zorundayız?
  • Yaşayacağın ömür en fazla 70-80 yıl.Para kazanmak için değermi bu kadar hainliğe.Bu sadece tavukta böyle değildir eminim.Gıdaların hepsi artık bozuk hormonlu işlemden geçmiş.Anlayamıyorum bu kısa ömürde insanlığa faydan dokunup öleceğine,niye insanların hayatıyla oynarsın.Gece yatağa nasıl rahat girersin.Bu mu müslüman ülke olmak.Bu mu manevi değerlerimiz...Tek yol devrim arkadaş başka yolu yok bunun.Herşeyi devletin eline vericeksin.İşe özel kişiler girdi mi çıkardan başka birşey düşünülmüyor.
  • Anlaşılan köye yerleşip herşeyini kendin yapacan. Yoksa bu insanlara güvenip de iş yapılmaz. Ben de bu olayı öğreneli 1 ay oluyor. Zaten kırmızı et yiyemiyoruz
    bunu da yiyemezsek ne yiyeceğiz.
  • Devlet ne işe yarıyor merak ediyorum?Nerde kontrol nerde halkını koruyan devlet?Büyük şirketler daha çok para kazansın diye bunlara göz yumanların hepsinin allah belasını versin.
  • gdlu mısırları sokmayın diyor hem kanser hem topragı öldürüyor tarım uzmanları anlatıyor bu olay katilden bir farkı yok diyor hükümet sokuyor kanserin en büyük nedeni gdolu maddeler gelecekte insanlar su tarım petrol dogal kaynaklara baglı olacak bizimkilerde toprakları satıyorlar kaynakları satıyorlar allah akıl fikir versin bu millete akıllanmaz ama napalım
  • kırmızı etin fiyatından haberiniz var mı kardeş?mecburen alıp yemek durmundayız protein sonuçta bir lüks değil ihtiyaç
    ben güvenip gıda alamıyacak mıyım arkadaş,bizim gördüğümüz bu durumu sağlık bakanlığı görmüyor mu?lanet olsun lan çok güzel laflar ederdim ama ban yemek için değmez.
    bu olay ve devletin bu olaya seyirci kalması para uğruna halkın sağlığını hiçe saymaktır,başka açıklaması yok bunun.
    kapitalizmin inanılmaz büyük bir güç oldu artık ve bunun kölesi olan devlete veyahut kimseye saygım yok bununda sonra.
  • insanlar özelliklede bizim insanlarımız onurunu kaybetmiş her alanda bir hile kısa yol bulma çabasında , güzelce çiftliklerde hayvan yetiştirmek var bunları yetiştirmek için elemanda çalıştıracaksınız herkez kazanacak ama yok sen 3 5 fazla kazanacaksın diye herkez kaybediyor bu şekilde
  • Yazık günah ya. Bu kadar insanın vebalini nasıl ödeyecek bu kansızlar. Bundan sonra tavuk tüketimimi azaltıyorum. Tek alternatif balık gibi şuan. Bir kaç yıla köye yerleşicek bizimkiler. En azından kendi besinimiz temiz güvenilir olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

bu haberden sonra ailecek tavuk yemeye bıraktık. sadece kırmızı et yiyoruz umarım ondan da bir şeyler çıkmaz. Allah belalarını verir inşallah para göz köpekler. siz 2 kuruş fazla kazanacaksınız diye biz sağlığımızdan olmak mı zorundayız?

Bir ara haberler bangır bangır bağırıyordu ithal et yemeyin diye.Sebzeler de hormon ve ilaçlarla büyütülüyor.Ne yiyeceğimizi şaşırdık arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sephiroth

Yazık günah ya. Bu kadar insanın vebalini nasıl ödeyecek bu kansızlar. Bundan sonra tavuk tüketimimi azaltıyorum. Tek alternatif balık gibi şuan. Bir kaç yıla köye yerleşicek bizimkiler. En azından kendi besinimiz temiz güvenilir olur.

Deniz kirliliğinden dolayı marmaradan çıkan balığı yemeyin diyiyorlar.Ben nerden bileyim nerden cıktıgını.Ama yine de en sağlıklısı balık gibi gorunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar da insan değil zaten farketmiyor. İnsanlık öldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerjackal

quote:

Yazık günah ya. Bu kadar insanın vebalini nasıl ödeyecek bu kansızlar. Bundan sonra tavuk tüketimimi azaltıyorum. Tek alternatif balık gibi şuan. Bir kaç yıla köye yerleşicek bizimkiler. En azından kendi besinimiz temiz güvenilir olur.

Deniz kirliliğinden dolayı marmaradan çıkan balığı yemeyin diyiyorlar.Ben nerden bileyim nerden cıktıgını.Ama yine de en sağlıklısı balık gibi gorunuyor

Yapacak bir sey yok. Her sey bozuldugu icin mecburuz. Ya her seyini kendin yetistirip yiceksin ya da boyle seyleri yiyip kansere davetiye cikarticaksin. Herkesin köyü yok... Yasanmaz yer oldu dunya. Insanlarin para hirsi gozlerini kor etmis. Para icin savaslar yapilir masumlar öldürülür. Para icin yiyecekler bozulur insanlari somure somure öldürürler. Hep derim. En boktan cagda yasiyoruz. Bizden oncekiler gercekten sansliydi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

Devlet ne işe yarıyor merak ediyorum?Nerde kontrol nerde halkını koruyan devlet?Büyük şirketler daha çok para kazansın diye bunlara göz yumanların hepsinin allah belasını versin.

Zaten şuan o şirketlerin sahibleri milletvekili ve bakan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

http://www.dailymotion.com/video/xpsda9_kanala-29-03-2012_news
    http://www.gidahareketi.org/VideoList.aspx?Id=206&Page=1

İnsan bunu yapanlara diyecek birşey bulamıyor adamlar para için sülalesini satıcak. Lan bari sütü yoğurdu bırakın da çocuklar adam gibi yetişsin ama nerde bunu düşünecek haysiyet.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: killerjackal

quote:

Yapacak bir sey yok. Her sey bozuldugu icin mecburuz. Ya her seyini kendin yetistirip yiceksin ya da boyle seyleri yiyip kansere davetiye cikarticaksin. Herkesin köyü yok... Yasanmaz yer oldu dunya. Insanlarin para hirsi gozlerini kor etmis. Para icin savaslar yapilir masumlar öldürülür. Para icin yiyecekler bozulur insanlari somure somure öldürürler. Hep derim. En boktan cagda yasiyoruz. Bizden oncekiler gercekten sansliydi...

Herşeyi kendin yetiştirmen için de çiftliğin,evin,yeterli malzemen ve tecrüben olması lazım.Ki benim gibi şehirde işçi çocuğu olarak dünyaya gelen biri için bu çok zor.Onun için kapitalist babalara hizmet ederek ölecez lanet olsun.yemin ederim o kadar zoruma gidiyor ki anlatamam.Keşke Allah insanlığın üzerine büyük bir felaket gönderse de 6 milyar insan geberse de dünya eski dünyaya dönse.Yoksa bizim yapabileceğimiz birşey yok gibi(Var da nerde birlik beraberlik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerjackal -- 9 Nisan 2012; 5:57:23 >

• geçen tavuk üretim çiftliği sahibi bir abimle konuşmuştum hayvanlara öyle bir yem veriyorlarmışki 45 günde civciv kesime hazır hale geliyormuş
  • Her şey kar $ üzerine kurulu lanet bir sistem ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.