Şimdi Ara

'Sağlıklı diye yediğiniz tavuklar tavuk değil' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
3.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 sene boyunca kas yapmak için tavuk yedim. Madem tavuk değil nasıl kasa dönüşüyor. Kaslarımı tavuğa borçluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

1.5 sene boyunca kas yapmak için tavuk yedim. Madem tavuk değil nasıl kasa dönüşüyor. Kaslarımı tavuğa borçluyum.

amino asit yada steroid kullanan badicilerde kas yapmiyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyx -- 10 Nisan 2012; 0:15:17 >
  • bir pilicin fiyatının 4 liraya düşmesinden anlamıştım olayı. ama bu kadar vicdansız olacaklarını düşünemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

bu ülkede herşey çıkar meselesi olmuş sadece gıda sektörü değil bütün sektörlerde hile hurda dönüyor,birde bunu yapanlar kendilerini uyanık sanıyor en çok koyanda bu zaten.
    bu durumu ancak devlet düzeltebilir oda bizde yok.

Almanyada yaşıyorum, dutum farksız deil. Derste bu konu hakında film izlemiştik
    Insan eli deymeden, yumurtanin nasıl soframızdaki kızarmış tavuğa döndüğü anlatılıyordu.

Bunun türkiyesi, almanyası, abd si, senegali yok, paranın konuşulduğu heryerde bu tür durumlar mevcut. Reklam kapiralizmin en kudretli silahıdır, biz insanlarda buna alet oluyoruz ve yaşamak için deilde Çalışmak için nefes alıyoruz.
  • Bizim ülkenin neresi doğru ki...
    Herkes çalma çirpma peşinde. Yok arkadaş illallah ettiriyorlar insani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

Bizim ülkenin neresi doğru ki...
    Herkes çalma çirpma peşinde. Yok arkadaş illallah ettiriyorlar insani.

meclise girme yaşi 45 gibi sanirim...ee boylesine bol kasarlı elemanlar olunca genclere yol açilmayinca boyle seylerinde olması normal sanirim..gençlere oncelik veren mi var yaş sınır 25 olsun bakalim..
  • protein proteindir,endüstriyel tarım ve hayvancılık olmasa bu kadar insanı nasıl doyuracan, ayrıca şu hormon dalgasına fazla takılmayın, çiğ yemedikten sonra kimseyi bozmaz, pişirme ısısında ve sindirim enzimleri tarafından parçalanır ve denatüre olur
  • yorum yapma ye geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

yorum yapma ye geç

• quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

zaten tavuğu suya atınca bayat balık gibi dağılıyor eti,tadıda su gibi o eski tavuk tatlarınıda unuttum,tavuk suyuna çorbayıda,pilavıda.
    Birde bunun gibi asıl çiftlik çipura,levrek işi varki o dahada bomba.

aynen kardeşim aynen , geçen gün bende dikkat ettim söylemesi ayıp valide tavuk yapmış kemikli bıçakla ayırırken cam gibi ezildi dedim bişey olmaz herhalde köpeğe verdim hayvan su gibi 2 snde yedi bitirdi kemiği , bu balık konusunda neye dikkat etmek lazım ?
  • Hayvan hakkı mı? Açlıktan kemikleri sayılan kediye marketten üç kuruşa sosis aldım diye Allah'ın hanzoları tip tip bakıyordu, hatta bazıları verme yav, hayvana ne alıyorsun gibi söyleniyordu. Bunlar yüzünden bıktım hayattan, asıl bunları yakmak lazım. İnsandan önce hayvanlara acıyorum artık ben, savunmasız canlılar sonuçta. İnsanların gidişatı iyi değil!
  • tavukların bile tadı yokki zaten. Köy tavuğu yedniz mi hiç bilmem ama 3 4 kere buldum bir kere aldım. İnanın düdüklü tencerede anca pişmişti ve etindeki o lezzet marketlerden aldığımız o süper marka tavuklara on basardı. Eti hafif sert, suyu tam yağlı mis gibi herşey doğal.

Şimdiki tavukları kaynatıyorsun adam gibi suyu bile çıkmıyor. Tatları rezalet, bulaşık süngeri gibi resmen.
  • millet karnını doyurma derdinde aylık 700 lira alan biri bunları düşünmüyor
  • Öğrenci adamız, nereden bulupta ne yiyelim arkadaş. Makarna yiye yiye iki gram aklımız var o da gidicek anasını satıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

millet karnını doyurma derdinde aylık 700 lira alan biri bunları düşünmüyor

sende haklisin bu emperyalistlerin eline düşmüşüz nede olsa.mikrop adamlar kapitalist pislikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyx -- 11 Nisan 2012; 3:15:26 >
  • İnsan işte. Zalim, nankör. O hayvanların neler çektiğini kimse bilemez. İnsanlar neden bu kadar bencil ? Her şey onların olsun istiyorlar. Ama ben ilahi adalete inanıyorum. Tek duam bütün insanların, hayvanlara yaptıkları işkencelerden dolayı cezalarını çekmeleri. Başka bir şey istemiyorum. Artık tavuk da yemiyorum. Vejetaryen olacağım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevab Veremedi

İnsan işte. Zalim, nankör. O hayvanların neler çektiğini kimse bilemez. İnsanlar neden bu kadar bencil ? Her şey onların olsun istiyorlar. Ama ben ilahi adalete inanıyorum. Tek duam bütün insanların, hayvanlara yaptıkları işkencelerden dolayı cezalarını çekmeleri. Başka bir şey istemiyorum. Artık tavuk da yemiyorum. Vejetaryen olacağım sanırım.

abicim insanların aldıgı maaş belli mecburen ette yiyemiyor halk..hafta -4-5 sefer belkide tavuk yeniyordur..bunların degil bunlara musamaha izin verenlerin Allah belasını versin İnşallah
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.