Şimdi Ara

Sağlıklı beslenmek, forma girmek, fit ve aktif yaşamak isteyen herkes için yeni bir kaynak !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hayatınızın değişmeye başlayacağı noktaya geldiniz!

GencVeFit in amacı, spor salonuna üye olmanıza veya antrenör ile çalışmanıza gerek kalmadan, evde, bahçede, parkta kendi başınıza spor yapmanıza olanak vermektir. Tamamen ücretsiz olan sitemizde sizlere günlük egzersiz programları ve videoları, sağlıklı beslenme tavsiye ve tarifleri, aktif ve sağlıklı yaşam ile ilgili ipuçları ve bilimsel araştırma yazıları sunuyoruz. Fit ve aktif olmak, sağlıklı yaşamak istiyor, fakat kaynak bulmakta zorlanıyor, ve nereden başlayacagınızı bilemiyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca, eğer takip ettiğiniz spor programında platoya ulaştığınızı, ve istediğiniz sonuçları alamadığınızı düşünüyorsanız, size de yardımcı olabiliriz.
    Biz sağlıklı yaşamayı ve formda kalmayı bir yaşam biçimi olarak görüyoruz. GencVeFit ‘de kendi hayatımızı nasil değiştirdiğimizden, beslenme ve spor programlarımızdan, nasıl fazla kilolu ve sağlıksız bir halden şu anki halimize geldiğimizden bahsedeceğiz. Herşeyin başı karar vermek. Aynaya baktığınızda gördüklerinizin farklı olmasını istiyorsanız ve ne yapmam gerektiğini bilsem yapmaya hazırım diyorsanız, bu site sizin içindir.
    Tavsiye ve sorularınıza her zaman açığız, sizden duymayı istiyoruz.
    İyi sporlar!

GencVeFit Tanitim videosu:

www.GencVeFit.com
    facebook.com/GencVeFit
    twitter.com/GencVeFit

• Enteresana benziyor bakalım
  • Bakalım.
  • siteyi inceledim, fena değil.
    denilenler yapılırsa etkili olur diye düşünüyorum.
  • site güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seviye 2 ye nasıl geçeceğiz ?
  • yerimizi alalım.
    Siteniz gayet başarılı inceleyin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolancer1 -- 5 Kasım 2012; 20:39:09 >
  • Denıyecegım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.