Şimdi Ara

Sağlıkçılar doluşun! Crocs klasik unisex terlik 99₺.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
8.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eminxconan (4 mesaj) Wampire^^ (3 mesaj) luckystar (3 mesaj) mahmut716 (2 mesaj) dj.trust.06 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Sağlıkçılar doluşun! Crocs klasik unisex terlik 99₺.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1075 Mesaj

Konuya yurtdışı birim fiyatından bakarsan , konuşulacak o kadar cok şey var ki. Ama kısa özet , bizim paramız , pul olmuş.

Crocs konusuna gelince, ben 5 yıldır kullanıyorum. Ozellikle yazları , inanılmaz komforlu benim için. Terlikle ego tatmin etmek ? acıkcası umrumda değil. 2014 de Abd den aldıgım crocs hala sapasaglam . ne rengi attı, ne cokme yaptı. Hala ilk günkü gibi rahat ve güzel gözüküyor. Bahsettiğiniz diger markalardan alsaydınız , kac kere yenilerdiniz bilemiyorum. Özellikle cocukları olanlara tavsiye ederim. Ama bu ilandaki model degil, onü kapalı olan model. Bu resimdeki model , ondeki su tahliye deliklerinde kum , taş alabiliyor içine. Kızım henüz Crock parcalayamadı.Ayagı buyudukce yeniliyorum ve pparasını hakkediyor. Hatta verdiğimiz tanıdıklar da hala kullanıyor.

Sonucta burası ,Sıcak Fırsatlar kısmı. Ürünle ilgili yorumlarınızı , ürün kısmına yapın. Fırsat mı , fırsat . Alanlara hayrılısı olsun. Bu arada iç mekanda calışanlar, kısın coraplada giyebilirler
    |
    |
    Wampire^^ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.