Şimdi Ara

Sağlam konulu anime tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sağlam konulu anime tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingocd -- 23 Ekim 2019; 15:46:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Kaslı adamları izleyen de yani ne bileyim.

Erkek adam Eromanga Sensei izler.
    Jojo 5 izleyin

Oradakiler kaslı değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 23 Ekim 2019; 18:37:10 >
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    İçinde tatlı anime kızı olmayan anime izlemem ben
  • Bu başlığa yazmayalı uzun zaman oldu. Baya bi ilerleme kaydettim. İzlediğim anime sayısı 51'e ulaştı. Şimdi ise daha farklı animeler arıyorum. Böyle izleyince etkisi altında bırakan, kolay kolay unutmayacağım bir anime olsun istiyorum. Mesela buna uygun 8 tane anime aklıma geldi.
    1. Shigatsu wa Kimi no Uso
    2. fate zero
    3. Violet Evergarden
    4. 3 gatsu no lion
    5. Welcome to the NHK
    6. Angel Beats
    7. Koe no Katachi (film)
    8. Hotaru no Haka (film)

Aslında bu 8 içinde welcome to the nhk sevmedim çünkü başrolün ezik olmasına dayanamıyorum. Ama hakkını da yememek lazım, etkileyici bir animeydi.

Ne diyorsunuz? Bu türde ''farkındalık yaratan'' anime tavsiyelerinize açığım. Bu da benim myanimelist

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sırasız şekilde bu açıdan en iyi bulduğum 10 bilimkurgu:

1- Gunbuster: Aim for Top!
    2- Mobile Suit Gundam külliyatı (G-Gundam, SD ve Build serileri haricindekilerin tamamı)
    3- Armored Troopers Votoms külliyatı
    4- Ghost in the Shell külliyatı
    5- Boogiepop Phantom
    6- Psycho Pass
    7- Serial Experiments Lain
    8- Megazone 23
    9- Akira
    10- Soukyuu no Fafner külliyatı
  • Monster,ashita no joe,kuuchuu buranko,kino no tabi,jinrui no suitai shimatta
  • maybe4you kullanıcısına yanıt
    İlk öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim Death note Code Geass ve Sword Art online benim favori üçlüm onlar gibi anime gelmez bir daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @KiritoLelouch Rica ederim. Animeye ilk başladığımda ben de aynı şeyleri düşünüyordum şimdi fikrim biraz değişti ama o 3 animeyi severim yine de. Ayrıca Sword Art Online gibi anime çok var. Fakat işlenişi ile çok sevildiği için popüler olduğunu düşünüyorum.

@Zodion Dediğin animeler güzel görünüyor. Sadece ashita no joe 1970 yapımı olması ve uzun olmasına takıldım. Monster zaten listemde. Ama uzun diye erteliyorum sürekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

@KiritoLelouch Rica ederim. Animeye ilk başladığımda ben de aynı şeyleri düşünüyordum şimdi fikrim biraz değişti ama o 3 animeyi severim yine de. Ayrıca Sword Art Online gibi anime çok var. Fakat işlenişi ile çok sevildiği için popüler olduğunu düşünüyorum.

@Zodion Dediğin animeler güzel görünüyor. Sadece ashita no joe 1970 yapımı olması ve uzun olmasına takıldım. Monster zaten listemde. Ama uzun diye erteliyorum sürekli.
    Uzun ama hafifliğe uyum sağlayan akıp giden temposu arayı kapatıyor.Somut konuşalım.3 ergo proxy bölümü belki de 10 ashita no joe bölümü izlemeye bedel

Eski animelerin ana sorunu sesler ve kadın karakter dizaynları.Ashita no joe'da kadın karakter neredeyse yok seviyesinde ve altyazıyla izlenirse ses problemi de kalmıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.