Şimdi Ara

Sağlam gerilim -korku filmleri arayanlar buraya (in cin yok bizde) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
20
Favori
16.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerilim bana düz korku filmlerinden daha ürpertici geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Gerilim bana düz korku filmlerinden daha ürpertici geliyor .
    kesinlikle aynı fikirdeyim
  • AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    Neden dersen korku filmlerinde anlıyosun hani yaratıklar, hayaletler, zombiler onlar bunlar şunlar vs.. numaraları belli .

Ama gerilimde hep bir soru işareti .
  • Hostel serisini izledim iğrenç sahneleri var ama izlemeye değer. 2 .film favorim 1. film bence aralarında en kötüsü ama yinede izlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadığım testere ve hostel gibi iğrenç parçalamalı işkenceli sahnelerden kim zevk alır diye düşünüp duruyorum.Bu filmlere ciddi ciddi baş yapıt diyenlerde var şaka gibi.Nasıl bir piskolojik sıkıntısı bu duruma sokabilir.
  • Hostel için bir iddiam yok ama testereyi sadece asmalı kesmeli bir film olarak değerlendirmek çok yanlış.. Jigsawın bir felsefesi var mantıklı gelir veya gelmez bir anlamı olan bir seri..

Biraz da zevk meselesi diyelim ben gerilimin yüksek olduğu her yapımı severim kendimi o karakterlerin yerine koyuyorum bazen geriliyorum belki bu yüzden seviyorumdur.. En kral bilimkurguyu getir benim gözümde vasat kalır mesela dediğim gibi zevk meselesi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkifKarabulut -- 31 Ekim 2018; 18:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Hostel için bir iddiam yok ama testereyi sadece asmalı kesmeli bir film olarak değerlendirmek çok yanlış.. Jigsawın bir felsefesi var mantıklı gelir veya gelmez bir anlamı olan bir seri..

Biraz da zevk meselesi diyelim ben gerilimin yüksek olduğu her yapımı severim kendimi o karakterlerin yerine koyuyorum bazen geriliyorum belki bu yüzden seviyorumdur.. En kral bilimkurguyu getir benim gözümde vasat kalır mesela dediğim gibi zevk meselesi sanırım
    Zevkler renkler tabiki tartışılmazsa film boyunca uzuvların koptuğu parçalandığı yavaş yavaş işkence sahnelerin olduğu beş para etmez iğrenç filmler benim gözümde.Bunlarda kalite yok sadece iğrençlik mide bulantısı yapan bir film serisi.elm sokağı jaws Aliens the thing bu filmlerdede uzup kopmalı parçamalı sahneler var ama kalite kokuyor hiç rahatsızlık vermiyor.Testere hostel tek yaptığı mide bulantısı.hangi dakika kimin neresine ne olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 31 Ekim 2018; 18:34:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Zevkler renkler tabiki tartışılmazsa film boyunca uzuvların koptuğu parçalandığı yavaş yavaş işkence sahnelerin olduğu beş para etmez iğrenç filmler benim gözümde.Bunlarda kalite yok sadece iğrençlik mide bulantısı yapan bir film serisi.elm sokağı jaws Aliens the thing bu filmlerdede uzup kopmalı parçamalı sahneler var ama kalite kokuyor hiç rahatsızlık vermiyor.Testere hostel tek yaptığı mide bulantısı.hangi dakika kimin neresine ne olacak..

Alıntıları Göster
    Belki de psikolojik sorunluyuzdur bilemiyorum ama bu tarz filmleri seven ciddi bir kitle var :)

• vay güzel konu olmuş,bi check yapmak lazım bu listelere
  • +1 film ekleyeyim REVENGE 2018 izleyin arkadaslar bu lısteye dahıl olabılır
  • Çok çok çok teşekkür ederim.
  • Sen nasıl bir kralsın yaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vertigo kesinlikle aşırı saglam gerilim filmi etkisinde bırakıyor pyscho oda çok gerilim istiyorsanız alfred hitchock izleyin.

• Korku filmi önerisi listesine göz atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla konu çok iyi olmuş açılması.burada yazan iki film izledim ( No one lives ve descent ).eşim ile beraber çok keyif aldık :).
  • güzel liste
  • Hocam yaşıyorsan listeyi günceller misin
  • çok teşekkürler tam aradığım tarz filmler
  • Takip
  • Konuyu canlandıralım

Scary Stories to Tell in the Dark
    Sağlam gerilim -korku filmleri arayanlar buraya (in cin yok bizde)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.