Şimdi Ara

SAGEM SPIGA KULLANICI KULÜBÜ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.354
Cevap
11
Favori
106.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MOBiLiSiM

kuryenet de neyin nesiymiş yaw, inşallah sorunsuz ulaşır...

Yanlış bilmiyorsarsam bunlar narpost diye bir firma ile çalışıyor. Bir keresinde kargoya verildikten sonra bu narpost bana iki hafta da teslim etmişti. İnşallah aynısı şimdi olmaz.
  • BU fiyata anca bu kadar müşderi memnuniyeti kargo takibi yok ama olsun umarım geçer elime kısa zamanda :))
  • ürün kargoda gözüküyor inşallah bir an önce gelir
  • Ben az önce 0 212 385 94 50 numaralı destek hattını aradım kargo takibini sadece kendilerinin yapabildiklerini ama ürünün en geç çarşamba veya perşembe günü elimde olacağını söylediler.

Bu arada ben istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum şehir dışı arkadaşlar için durum nedir bilemeyeceğim.
  • sözde teslimat süreleri _______________________ Hızlı kargo...
    24 büyük ilin merkezi birimlerinde teslimat süresi maksimum 24 saattir. Tüm Türkiye'de ise ortalama teslimat süresi 2 günün altındadır. (Köy, kasaba, şehirlerarası yerleşim yerleri dahil olmak üzere... ) İstanbul'da güniçi anında teslimat uygulaması da mevcuttur.

NARPOST mağazalarında yer alan değişik kargo firmalarının, gerek yurtdışı, gerekse yurtiçinde teslimat süreleri ile ilgili olarak değişen fiyatlarla, çeşitli teslimat süre taahhütleri bulunmaktadır. Yurt dışı dağıtımlar için, gidilecek bölgeler ve koşullarına göre verilebilecek en iyi süre taahhütleri verilmektedir.

Türkiye içerisindeki gönderiler için, bölgelere göre güniçi, 24 saat, 48 saat, 1-3 gün, +5 gün gibi teslimat zaman seçenekleri, değişen fiyat aralıkları ile müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır.

Yurtdışı teslimat süreleri, gideceği ülke veya dağıtım koşullarına göre, genellikle 1 ile 5 gün arasında değişmektedir. Büyük bir çoğunlukla -önemli ülkeler söz konusu olduğunda- 1-2 günlük ortalama teslimat süreleri taahhüt edilebilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eXpErT_

Ben az önce 0 212 385 94 50 numaralı destek hattını aradım kargo takibini sadece kendilerinin yapabildiklerini ama ürünün en geç çarşamba veya perşembe günü elimde olacağını söylediler.

Bu arada ben istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum şehir dışı arkadaşlar için durum nedir bilemeyeceğim.

sana çarşamba günü gelecekse bana allah bilir ne zaman gelir.bursa gemlik'te ikamet ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=narpost

yarama tuz bastın hakkaten bu kadar kötü bir firmamı yav

• firmalardan promosyon kazananlara narpost kuryenet falan ile gönderiliyor normalde, takipli olduğu için sıkıntı çıkmaz ama gecikme olabilir. Bu cumaya kadar gelsin de bir günde gelmesi şart değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

quote:

Deveyükünden birşey almıştım aynı gün kargoya verdiler, elime ulaşması tam iki hafta sürdü. Ankara, Kazan ilçesine bağlı bir yerde oturuyorum, dağıtım şubesinin zar zor telefon numarasını buldum ve telefon ettim, telefonu bir kadın açtı, " kocam şu anda evde değil, gelince söylerim" dedi, meğerse oturdukları evi dağıtım şubesi olarak kullanıyorlarmış.......artık siz düşünün!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: pl7864

quote:

quote:

Deveyükünden birşey almıştım aynı gün kargoya verdiler, elime ulaşması tam iki hafta sürdü. Ankara, Kazan ilçesine bağlı bir yerde oturuyorum, dağıtım şubesinin zar zor telefon numarasını buldum ve telefon ettim, telefonu bir kadın açtı, " kocam şu anda evde değil, gelince söylerim" dedi, meğerse oturdukları evi dağıtım şubesi olarak kullanıyorlarmış.......artık siz düşünün!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: pl7864

quote:

quote:

güldüm yaw

• mhy ile görüşüldü sistemden kargoda olduğunu görüyorum diyor başka bişey diyemiyor... ayrıntı veremiyolarmış.. kuryenetle geliyor.
  • arkadaşlar saat itibariyle spigası gelen varmı
  • arkadaşlar şimdi bir adet avea gs mobile 5 gb internet aldım gelsin hemen takıp kullanmaya başlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartowski_!

vah vah spiga alamayanlardan mısın?ayyyyyyyyy.yoksa alıpta gelmesinden umudunu kesenlerden mi? şaka yapıyorum ha alın ma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 26 Aralık 2011; 20:00:56 >

• 6 ay takip et ardından git 5 inç android tablet al ve araştırmayı bırak 10 gün sonra bu fırsat çıksın ve kaçır olacak iş mi bu şimdi
  • başlığın adını VODAFONE SPİGA CEMİYETİ diye değitirsek mi ne baya büyük bi konu olcak galiba
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.