Şimdi Ara

sağ ön kapı kapanmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
12.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar aracı aldığımdan beri, sağ ön kapı destekli itmezsem yarım kapanıyor. Hatta bazen araca binen tam kapatmadığı için kapı yarı açık gittiğimizi farkkettim. diğer tüm kapıların saat gibi kapandığı güçte bu kapı yarım kapanıyor. Bunun bir anlamı varmı sizce. (kimisi soğuk diyor, kimi fitildendir vazelin sür diyor vbg ama diğer kapılarda hiç bir problem yok.)

• Servis
  • SERVİS +1
  • Abi sevişicekmisin kapıyla ne vazelini. Makara yapmış onu kim sölemişse.

Servise hemen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufcetin

Abi sevişicekmisin kapıyla ne vazelini. Makara yapmış onu kim sölemişse.

Servise hemen.

• quote:

Orjinalden alıntı: yusufcetin

Abi sevişicekmisin kapıyla ne vazelini. Makara yapmış onu kim sölemişse.

Servise hemen.

• quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

Ya arkadaşlar aracı aldığımdan beri, sağ ön kapı destekli itmezsem yarım kapanıyor. Hatta bazen araca binen tam kapatmadığı için kapı yarı açık gittiğimizi farkkettim. diğer tüm kapıların saat gibi kapandığı güçte bu kapı yarım kapanıyor. Bunun bir anlamı varmı sizce. (kimisi soğuk diyor, kimi fitildendir vazelin sür diyor vbg ama diğer kapılarda hiç bir problem yok.)

kapı acılınca kapının al tarafına dogru yuvarlak ve plastık bır madde war. onu saga yada sola cevır
    o kapıların tam oturması we kapanmasını saglamak için konulan bır ayar butonu dıyelım . onu cevır.
    ayarla . düzelecektir

ahh ahh eskı hondacılardan kım kaldı

• bilmiyordum bakıp haber veririm
    quote:

Orjinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

Ya arkadaşlar aracı aldığımdan beri, sağ ön kapı destekli itmezsem yarım kapanıyor. Hatta bazen araca binen tam kapatmadığı için kapı yarı açık gittiğimizi farkkettim. diğer tüm kapıların saat gibi kapandığı güçte bu kapı yarım kapanıyor. Bunun bir anlamı varmı sizce. (kimisi soğuk diyor, kimi fitildendir vazelin sür diyor vbg ama diğer kapılarda hiç bir problem yok.)

kapı acılınca kapının al tarafına dogru yuvarlak ve plastık bır madde war. onu saga yada sola cevır
    o kapıların tam oturması we kapanmasını saglamak için konulan bır ayar butonu dıyelım . onu cevır.
    ayarla . düzelecektir

ahh ahh eskı hondacılardan kım kaldı

• abi servis çok para alır direkt kaportacıya git dili falan degişir muhtamelen veya ayar yapılır kaportacı o işlem için 20 alırsa servis 200 alır gerek yok yazık günah
  • ya arabayı aldığımdan beri böyle ve 550 km de daha ücretsiz 1000 bakımına gitmedim
    quote:

Orjinalden alıntı: fiesta59

abi servis çok para alır direkt kaportacıya git dili falan degişir muhtamelen veya ayar yapılır kaportacı o işlem için 20 alırsa servis 200 alır gerek yok yazık günah
  • ya dildendir ya da kapı düşüktür. kapıyı yavaşça kapatırken bak bakalım nereden çarpıyor. benim eski arabanın sağ kapısı düşüktü. ve sorun kilitten değildi. kaportacı kapıyı yukarı doğru hafifçe esnetti ve düzelmişti. bir daha da sorun yaşamadım. yeni sahibi de sorun yaşamıyormuş.
  • Serviste ona ayar yapacaklar menteşelerden bişiciği kalmicak.

Benim megane'dada vardı.
  • hiç başka bir ustaya falan gitme.
    1000 km bakımına gittiğinde aracı teslim ederken tutanak tuttur.

yaklaşık 1-1,5 saat süren 1000 km bakımında bu sorununu da orada ücretsiz çözeceklerdir.

k.i.b

saygılarımla...
  • Naaaptın kapıyı birader, vazelinsiz kurtarabildin mi???
  • bence de 1000 km bakımı bekle ve serviste hallettir. serviste ücretsiz yapmaları gerekiyor normal şartlar altında. biz ilk hondamızı aldığımızda 1000 km bakıma gitmeden önce eksozu çarpmıştım geri giderken, onu tamir için bile para almamışlardı, ücretsiz bakım diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.