Şimdi Ara

SADECE xtrapı kapatmak (istek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XTRAP DURMADAN OYUNDA HATA WERİYO KAPATMAK İÇİN Bİ PRO WARMI EGER BU DA YA SAKKSA ŞİMDİDEN PARODON

• çakal onu kapatarak macro çalıştırcan ben kendim macro programıyla yazdım ama çalışmıo
  • way uyanik
  • aynı hata bndede oluo birisi sölesin harbidennasıl kapatçaz x-trap ı
  • onu kapayamazsın kolay kolay anca KO da kapanır o xP Gunz da biraz daha zor... işini bilen adamlar lazım bide bence onu kapamaya calıscagınıza hatasını anlatıp hata vermesine neden olan seyi kapasanız daha iyi bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheKinQ

onu kapayamazsın kolay kolay anca KO da kapanır o xP Gunz da biraz daha zor... işini bilen adamlar lazım bide bence onu kapamaya calıscagınıza hatasını anlatıp hata vermesine neden olan seyi kapasanız daha iyi bence

şu knightta ki xtrap zati tam bi ümütsiz vaka silmen yetiyor
    bide ole hata veriyosa oyunu kökünden kaldirin yeniden yükleyin

• bide unutmadan soliim bu oyunda yeniyimde thekinq sen bilirsin oyundaki hack nasil bişey ben milleti kesiyom herkes bana hacker diyo sinir oluyom ya
  • ama abi bıktım yaf hile yapmadan olmaz millet etrafın a.... eyer bilen warsa god modu msn =trotz34@hotmail.com plsssss
  • adamlar eğerki senin ölmüş olman gerektiğini düşünüyorsa yani üstüne mermi yagdırmışsa da sen ölmemişsen bunun hack oldugunu düşünebilir... ama akıllarına gelmeyen sey, 1. LAGLI olabilirsin 2.KORUNUYOR olabilirsin 3.HER YAZAN HIT DAMAGE VERMIYOR, zaten bazen hit yazmadan adam kesebiliyosun yani bunu gladyatörlerde daha iyi görürsün... eğerki bunlardan herhangi birisi varsada adam hack diyorsa biz öle diyenlere kısaca "NOOB" diyoruz .. hack kullananlara ne dendiğini sölemenin yeri burası değil anlayan anladı
    + kişi kendi lagını kontrol edebilir, bunu yapıpta hack damgası yemek zor değil, cünkü lagını soktugun an dmg yemezsin ama adam vurdugunu zanneder... bu sekildede hacker olabilirsin onların gözünde

• ewt ya bendede hata veriyo
  • sizi gibi chakallar
  • BAKIN BEYLER NORMALDE KAYIT OLMAM AMA SİZİN İÇİN KAYIT OLDM KIRDIM CHEAT ENGİNER 5.6 İLE KASA KASA YGK VE DEMİRTEN DÜŞÜRDÜM ŞİMDŞ 12 İLAHİYİM ADIM OLİMßERA SİZİN CAESİZLİGİNİZ İÇİN KAYIT OLDM BAŞTAN SOLUOM BAKINIZ
    X-TRAP ŞOLE KAPANIR

Arkadaşlar inanmıcaksınız ama xtrapi kapatma yolunu buldum..,

gerçi bu bnm banlanmamı kurtarmadı ama...

Olsun bari siz banlanmayın anlatıorum...

İLK olarak BAŞLAT>>>>DEnetim masası>>>>Güvenlik duvarına gelin
    Daha sonra orda izin werilenler listesini açın !

Programlar arasından Xtrapi seçin yanlız 2 tane olcak...

biri XTRAP.exe biri Xtrap.ms1 felan gibi bişi..

2 sinide işaretleyin we oyun açılırken x trap çalışmıor we koxp kullana bilirosunuz SAYGILAR YEMEYİN DİKKATLİ OLUN YEMEYİN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.