Şimdi Ara

Sadece TV izlemek icin hd uydu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sadece hd ve sd kanal izleyebielcegim kayit usb internet vs hic bir seye ihtiyacim yok bir uydu alicisi tavsiye edebilir misiniz?
    tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• digipoll uydu cihazları tam istediginiz gibi bir cihaz sıkıntısız ama tkgs almayın tkgs li sd mini cihazlar sıkıntılı cihazlar hepsi için geçerli Tam oturtamadılar o sistemi
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    tam aradığınız gibi humax nano free

• Teşekkürler hocam, aldım cihazı. Harika gerçekten, tam aradığım cihaz. Çok teşekkürler.
    hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Teşekkürler hocam, aldım cihazı. Harika gerçekten, tam aradığım cihaz. Çok teşekkürler.

KANAL GEÇİŞLERİ NASIL ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

quote:

Teşekkürler hocam, aldım cihazı. Harika gerçekten, tam aradığım cihaz. Çok teşekkürler.

KANAL GEÇİŞLERİ NASIL ?

Neta HD 6400 vardı, ona göre biraz yavaş geldi bana ama çok sorun teşkil etmiyor.
    görüntü kalitesi nasıl netaya göre
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    görüntü kalitesinde sıkıntı yok, gayet güzel.
    hızlı cevap için teşekkür ederim , kumanda alış gücü nasıl her yönden alıyormu illa gözü mü görmesi gerekiyor, görüntü netadan daha iyi diyebilirmiyiz, bir ara netaya niyetlendim ama turner i zayıf olduğu için vazgeçmiştim
    NETA alma hocam, tunerleri kötü ve hassas. Çok kolay bozuluyorlar. En azından 6400 modeli öyleydi. Sonraki modelleri bilmiyorum.
    Kumandası çok iyi, her yönden çekiyor. Ekstra bir gözü yok zaten cihazın. Çok şık ufak bir cihaz. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Çok teşekkür ederim

• quote:

NETA alma hocam, tunerleri kötü ve hassas. Çok kolay bozuluyorlar. En azından 6400 modeli öyleydi. Sonraki modelleri bilmiyorum.
    Kumandası çok iyi, her yönden çekiyor. Ekstra bir gözü yok zaten cihazın. Çok şık ufak bir cihaz. Kesinlikle tavsiye ederim.

kardeşim tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma , bu uydu işine ilk defa girecem inşallah , çanak ve lnb ne kullanıyorsun bu receiver ile , genel sayfaları karıştırdığımda 120 cm lik sab öneriliyor çanak olarak lnb ise inverto black ultra ne dersin
    Çok önemli etkenler olduğunu düşünmüyorum bunları. Bende seneler önce mahalledeki uyducunun kurduğu çanak ve LNB var, muhtemelen en ucuz ürünlerdir :) Ama herhangi bir sorun vermedi. Çanak çok önemli bişey değil zaten, kolay kolay zarar görmüyor. LNB'de yağmura fln dayanıklı olsun, montajı düzel yapılırsa sıkıntı olmaz. Asıl olay montaj kalitesinde.
  • Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.