Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saat seçeneklerinden hangisi aktif sizde mesela? Yayın saati, ağ saati ve kapalı seçenekleri mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nurullah390 N kullanıcısına yanıt
    Kodi yükleyip denedinizmi?Bi deneyin
  • Çağlar... Ç kullanıcısına yanıt
    ağ kablosu takılı değilse mesele yok, tv deki ağ ayarlarım;

Sağ üst köşede Tv ayarlar+ ağ+Uzman+ wifi yi aktif et ve geri gel.
    kolay+Wifi+tarama listesi ile bağlan+ (senin modemin adı burada gözükmesi lazım)+gözükmüyorsa modemini yeniden başlat, birde modemin wifi si açıkmı?
    Bağlantıyı kontrol etmek için; tv ayarları+ağ+gelişmiş ayarlar+ağ durumu buradan bağlantı olup olmadığını görürsün.

veya Tv ayar+ağ+ev ağı ayarı+ buradanda bağlantına bakabilirsin..

Tarih saat ayarı ise bende Tarih saat ayarı+otomatik tarih ve saat ayarı+yayın saatini kullan şeklindedir.

ayarlar+Tarih ve Saat ayarı+Zaman+Saat dilimini ayarla (GMT+03:00)+24 Saatlik biçimi kullan (seçeneği açık) 13:00

bunları dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 27 Haziran 2020; 18:18:51 >
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tüm ayrıntıları ile yazmışsınız. Saati yayın saati yaptığımda kanal açıldığında saat otomatik düzeldiğini gördüm. Yalnız bunun hala normal olmadığını düşünüyorum. 55xd8505 cihazımda hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. Hiç kopma dahi olmuyor halâ. Yazılımsal olduğunu düşünmekteyim. Umarım düzeltilir ve stabil olur zamanla.

tv yi güncelledinizmi, ben son yazılımı kullanıyorum.
    Evet güncel şu anda. Defalarca fabrika ayarına döndürdüm. Sürekli tarih sıfırlanıyor ve kablosuz bağlanmıyor. tamamen halloldu diyemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayse B kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız hocam

• Beyler iyi akşamlar. Xf9005 Tv nin kendi tarayıcısı netflix filmlerini açmıyor çözümü var mı

Eğer tv arızalı değilse, fabrika ayarına getirilip hala sorunlar devam ediyorsa,
    çok büyük ihtimal modem veya wifiyi yayınlıyan cihazla alakalı, tv'yi yanıltıyor veya bir bugu tetikliyor olabilir.

Modemi güncelleyip, fabrika ayarlarına getirip deneyin.

Bu tarz buglar pek düzeltilecek buglardan değil, hiç farkına bile varamazlar.
  • Tarayici derken Uygulamadan izlemiyor musunuz?

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler. Diğer odada da Sony TV im var, bunun dışında da telefon, pc vs. Hiçbirinde böyle bir sıkıntı olmamıştı. Bakalım artık aklımda da modem kaynaklı olma durumu vardı. Çünkü bağlandığında kopmuyor. Şunun kesin farkına vardım ki tarihin değişmesi kaynaklı bir sorun bu. Herşeyi hafızaya alıyor da nasıl tarih değişiyor cihaz sıfırdan açıldığında inanın çözemedim.

mehaba, bugün tam anlamıyla denedim, yinede 5+1 ses alamıyorum, komşunun evinden Android box ile denedik onda sorun yok, ama tvden ses sisteminden arc de olsa, Optik te olsa surround ses alamıyorum, rica ediyorum bunun çözümü varsa çok iyi olacak, taktım kafaya.

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan izliyorum normaldede onuda bi deneyim dedim ama acmıyo filmleri

bende olanları size yazdım, bende sıkıntı yokta sizde nasıl oluyor, anfidemi sıkıntı, trt 4k yı açınca 5+1 gelmiyormu?
    optiklerin yerlerinide kontrol ediniz, özellikle anfinin arkasındaki giriş-çıkış optik yuvaları....
  • Arkadaşlar lg dh7520 ses sistemi nasildir? İkinci el 500 tl ye alinir mi?

ses alma konusunda sorun yok, hep 2 kanal veriyor.. ses sisteminde sorun yok, aynı apk, aynı filmler, android box ta DOLBY digital, ama tvden alamıyorum 5 kanal.. kafayı yiyeceğim..

trt 4k da damı 5+1 yok
    deneyemiyorum TRT 4k yok bende digiturk uydu kullanıyorum. uydu kurulumu yaptırmadım.. ama aynı tvye Android box bağladığım zaman surround tam anlamı ile çalışıyor..

sıkıntı senin digiturk cahazında ....
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.