Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ben işteyken vatan TV getirdi çocuklara bakın delik yırtık varsa almayın dedim fakat eve geldiğimde Bir kaç küçük yırtık var bide koli sanki sonradan bantlanmis gibi görünüyor bana öyle gelmiş olabilir teşhir vs değildir inşallah üzerinde streç film vs de yok normalmi.
    SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En son foto araya yanlış girmiş kusura bakmayın kutu üstünde fatura vs de yok şimdi kurulum için arasam hangi bilgileri isterler benden.

• 181501 kullanıcısına yanıt
    iade tv gibi gorunuyor

• Yokmu yakında bu ürünü alan fotoğraf çeken bu işlerden iyi anlayan sıkıntı varsa iade edeyim vatan sitesinde kapalı açılmamış ürün gönderdiğini iddia ediyor internet satışlarında ona güvenerek sipariş verdim zaten.

nasipse yarın benim televizyonu getirecekler, Muğla ya gelmiş horoz lojistik.. Bi bakayım dikkat edeyim..media markt tan aldım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayse

nasipse yarın benim televizyonu getirecekler, Muğla ya gelmiş horoz lojistik.. Bi bakayım dikkat edeyim..media markt tan aldım..
    Hayırlı olsun inşallah sorunsuz çıkar bı fotoğraf çekip atarsan karşılaştırma yaparım bende saat geç olduğu için net bı cevap veren olmadı iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bayse

Hayırlı olsun inşallah sorunsuz çıkar bı fotoğraf çekip atarsan karşılaştırma yaparım bende saat geç olduğu için net bı cevap veren olmadı iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 181501

Yokmu yakında bu ürünü alan fotoğraf çeken bu işlerden iyi anlayan sıkıntı varsa iade edeyim vatan sitesinde kapalı açılmamış ürün gönderdiğini iddia ediyor internet satışlarında ona güvenerek sipariş verdim zaten.
    Ben Vatandan aldim sikintisiz Allah'a sukur..Zaten Servis elemani internetten aldigin Sony urunlerinden korkma dedi,kontrol etti Tv'yi Sifirdi cidden..Strec Film bende de yoktu ama Iyi bantlanmisti delik yirtik yoktu kutuda..Hatta Kutu temizdi diyebilirim..

Fatura'da Tv uzerindeydi Posetlenmisti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 5 Haziran 2020; 2:43:7 >

• quote:

En son foto araya yanlış girmiş kusura bakmayın kutu üstünde fatura vs de yok şimdi kurulum için arasam hangi bilgileri isterler benden.
    Kurulum icin bilgi lazim degil adres yeter ama Fatura lazim Hocam? Garanti basliyor Faturadan resim aliyor,birde Fatura bilgilerini kendi forumuna yaziyor..

• Faturayı mail olarak vatandan istesek olurmu aksi gibi ben çıktıktan 1saat geçmeden getirdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Olur Tabi, E-Fatura mi? Normal Fatura mi..

• E fatura

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Yurtdisindan alirsaniz yarisindan da ucuza gelir. Amazonun avrupa (de,it,es) sitelerini takip edin, stoga giriyor ara sira. 250 euro civarina geliyordu yanlis hatirlamiyorsam.

• Hermés kullanıcısına yanıt
    Sagolasin Hocam Bir bakayim,Iste Gumruge takilsin istemiyorum o yuzden bakalim Hayirlisi..

• quote:

E fatura
    Sikinti olmaz o zaman..Benim de E faturaydi ama yolladilar...Mail de olur..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Saticisinin amazon olmasina dikkat edin. Satici amazon olursa gumruge takilmaz, cunku amazon sizden gumruk vergisini de pesin alir, gumruk vergisini oder. Eger gumrukteki vergi amazona odediginiz tutardan daha dusuk cikarsa amazon fazladan aldigi tutari size iade eder, yuksek cikarsa amazon sizden extra para talep etmez.

Teşekkür ederim size de hayırlı olsun Tamam gün içinde teslim ederlerse mutlaka paylaşacağım en geç yarın teslim ederler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

Saticisinin amazon olmasina dikkat edin. Satici amazon olursa gumruge takilmaz, cunku amazon sizden gumruk vergisini de pesin alir, gumruk vergisini oder. Eger gumrukteki vergi amazona odediginiz tutardan daha dusuk cikarsa amazon fazladan aldigi tutari size iade eder, yuksek cikarsa amazon sizden extra para talep etmez.
    Teşekkür ederim değerli bilgiler için, Bakayım o zaman Hocam..
    kutunun üstünde normalde şeffaf koli bantı var ama tek seferlik yapıştırma olmalı, bantın altında sökük olupta 2.kez bant yapışmış olursa belli olur.
    2.kutunun üzerine başka etiket yapıştırılmaması lazım, bizde yok.Fatura ise online epostaya gönderiliyor, kutunun üzerinde değil, sanki sizin bu kutu iade olupta 2. kez gönderilmeye benziyor.
    Servis geldiğinde muhakkakki tv nin kullanım saatine bakın.Yok bakmayız derseler imza atmayınız, iade isteyin.
    Hatta imza atmadan sizde tv nin kullanım saatine servis bakmasa bile sırasıyle şu işlemi yapınız:
    Kumandadan tv kapatınız.Sırasıyle (i+)tuşuna artından (5) tuşuna, atından ses kısma tunuşunan (+) ucuna akabinde kumandanın tv açma tuşuna basınız.

kullanım saati 0000000 0000000 0000000 birinci ve sonuncu sıfırlar tv nin kullanım saatini kesinlikle (0) alacaklar Ortadaki sıfırlar ise Tv nin açılıp kapanma sayısını ki benim tv de 4 gözüktü yani 4 kez tv açılıp kapanmıştır.
    Yok uğraşamam derseniz servisin imzalatmak istediği kağıda imza atmayın, ben çalışma saatini göreceğim deyin.
    Hayırlı olsun...

• 24 mayısta Vatan bilgisayardan almış olduğum 65 xf9005 tv için dün servis geldi kurulumu yapanlar kutuyu alttaki mandallarından açmadan direk eliyle kucaklayarak çıkardı. Neden yönergedeki gibi çıKarmıyosun dediğimde ben böyle çıkarıyorum sorun olmuyor dedi. Self check ekranından kullanılıp kullanılmadığına bakmalarını söyledim servis kumandası lazım dediler olurmu öyle şey diye baskı yaptıktan sonra baktılar. Yanlarındayken ölü piksel testi yapmama rağmen gözümden kaçtı servis elemanları gittikten sonra 2 tane ölü piksele rasladım.servis elemanları çabucak kurup gitmeye uğraşıyolar çekingen davranmayın ölü piksei ekrana 50 cm filan yaklaşmadan anlayamayıyorsunuz iyice yaklaşıp bakın beklesinler. Sony servisi aradım 7 tanenin altı ölü pikse normal bişey yapmıyoruz dediler fotograflari istedi sony turkiyeye yollayacaklarmis ama bisey cikacagini sanmiyorum. İşim hakem heyetine kaldı...panel şans işi dilerim sizinkilerde ölü piksel çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmtalper -- 5 Haziran 2020; 13:8:22 >

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.