Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Unltsc0 , Unltsc0 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Backstreet

Magazalar kapalıyken zarar etmemek adına İnternetten satış yapmaları gerekiyordu, Mediamarketle kapıştılar indirim konusunda..Stokları eritmeye çalıştılar..

Şimdi Mağazalar açılınca tuzları kuru açıkcası..İlla Tv değil herşeyi satıyorlar artık, Ben 7500 Tl ye aldım 7000'e sonra 7300'e çıktı sonra 8000 tl oldu vs..

Bekleyin mecbur düşecek fiyatlar aceleniz yoksa..Stokları eritmek için yeni modeller geliyor çünkü..Mediamarket daha iyi indirimler yapabilir...Takip etmekte fayda var..

Bana 5 gün içinde geldi ürün 2 günü sokağa çıkma yasağı vardı..

Alıntıları Göster
    iyi günlerde kullanın.

• grcim G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , Daha iyisi size nasip olur İnşallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: grcim

ben 7300 e razıyım alabilsem internet fiyatı mağazada geçerli olmuyormuş,
    elişmdeki kartı da internette kullanamıyorum sadece teknosa mağaza
    haftasonu bu fiyatı görürsem alacağım
    Nakite çeviremiyorsunuz sanırım kartı? Hediye çeki gibi bir şey sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 4 Haziran 2020; 10:20:18 >
  • Sony 55XF9005 MediaMarkt'ın kendi sitesinde 7.799 TL iken GittiGidiyor'daki mağazasında an itibariyle 7.349 TL ve son 3 stok yazıyor.
    Almak için fiyat bekleyen arkadaşların bilgisine.. Ben biraz daha bekleyeceğim.

https://www.gittigidiyor.com/televizyon/sony-kd-55xf9005_spp_33269?id=562230490&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=402911154903&utm_term=84769002934&ga_prodid=562230490&ga_merchantid=108155089&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIt9GgupDo6QIVxoeyCh36qQHZEAYYASABEgLt5fD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuzunyol -- 4 Haziran 2020; 15:24:22 >

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    çalıştığım şirket verdi.
    nakite olmuyor, internet alışverişinde kullanılmıyor tam başbelası.
    ayrıca tum urunler teknosada cok pahalı
    teşekkürler, kafaya taktım sonuna kadar kovalayacağım, belki bu hafta sonu 300-500 duserse hemen gider alırım.
    bugun eşime media markktan cep telf aldım, ora da fiyat artmıştı 7800 olmuştu.
    65 inçleri vardı onlarda çok güzel.
  • Uzun araştırmalarım sonucunda KentPark Sony Hüseyin Bey'den 2020 Ocak üretimli 65XF9005 olarak aranıza katıldım, cumartesi gelip kurulum yapılacak bakalım hayırlısı olur inşallah.
  • quote:

teşekkürler, kafaya taktım sonuna kadar kovalayacağım, belki bu hafta sonu 300-500 duserse hemen gider alırım.
    bugun eşime media markktan cep telf aldım, ora da fiyat artmıştı 7800 olmuştu.
    65 inçleri vardı onlarda çok güzel.
    Hayırlısı olsun Hocam bekleyin fiyatlar düşecek 65xh9505 2020 serisi 16.000 Tl civarı olacak ...Bilgisini aldım bugün..
  • Benim çözmeye çalıştığım birşey var..Malum 4k Tv sahibiyiz ama bu tv'ye 4K BLURAY gereklimi? Mesela x700 var sony..2000 Tl fiyatı..Bluray izliyorum vs ama bu media player çok övülüyor ve Upscastle yeteneğine yani görüntü yükseltme yeteneğine sahip,içinde yine Youtube,Netflix falan hepsi var...Netflix'te de görüntüyü optizime ediyormuş alınabilir bir cihaz mı acaba? Ara ara Kopya bluray de izliyorum vs?
    beklemekten başka çarem yok zaten
    https://www.nvidia.com/en-us/shield/shield-tv-pro/

Nvidia shield pro çok övülüyor, sanırım tüm ses ve görüntü formatlarını destekliyor
    premium bir ürün.

Ben kullanmıyorum sadece forumdan edindiğim izlenim, çok daha hakim arkadaşlar vardır.
  • cuzunyol kullanıcısına yanıt
    bir de gittigidiyora komisyon veriyor. yani eline 6500 falan geçiyordur. komedi...
    Ben ubp-x800 kullanıyorum hdr de ve uhd bluray da çok memnunum yükseltme özelliği de fark yaratıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce sormuştum ama farklı cevaplar almıştım. Bu tv de kodiden passthrough ile dolby atmos alınıyormu? Yani soundbara atmos ses iletiyormu? Mi box tan kodide atmos ses iletebiliyor androidte. Netflix iletiyor ama USB den filmler iletiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimnotyze1983 -- 4 Haziran 2020; 21:9:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

Ben ubp-x800 kullanıyorum hdr de ve uhd bluray da çok memnunum yükseltme özelliği de fark yaratıyo
    Hocam Yurt disindan mi aldiniz Cihazi? X800 M ? X800 mü?

4500 Tl civari x800'ler de? Ben 1900 Tl'ye bir alt model 700 alabiliyorum ama? Uygulama yuklenmiyor Apple Tv gibi ne varsa o iste..

Bir de Usb'den 4k Oynatmiyormus Mkv dosyalarini..Ama Normal Bluray disc leri bile Upscatle yaparak daha iyi goruntu veriyormus 4k'ya yakin goruntu..

• quote:

https://www.nvidia.com/en-us/shield/shield-tv-pro/

Nvidia shield pro çok övülüyor, sanırım tüm ses ve görüntü formatlarını destekliyor
    premium bir ürün.

Ben kullanmıyorum sadece forumdan edindiğim izlenim, çok daha hakim arkadaşlar vardır.
    Cok pahali Hocam 4500 Tl :)

• F@ruk F kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, renklerine aşina olacaksınız.
  • grcim G kullanıcısına yanıt
    ne şekilde kullanılıyor bu..
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. 6 yıllık LG 49LB620V IPS panelden sonra gözlerimin bayram edeceği kesin :)
    Almanya çıkışlı ürün.satürn com dan alınmış.istanbuldan almıştım.x800 evet 3000₺ almıştım

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.