Şimdi Ara

SADECE SONY XF90 (BABA KONU) (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.433
Cevap
217
Favori
960.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sirf amblight icin baska tv almaya cesaret edemiyorum,philips 9 serisi ambilight tv var 12 yillik,hala canavar gibi calisiyor ama artik 55 inch e gecmek istiyor ve sony harika gozukuyor gercekten.sony i amblight li hala getirip kullanan var mi.yapanlar var youtube da ama film dizi kaynagi laptop olursa ambilight sekronlu oluyor sanirim sadece.android tv box ile amblight i uyumlu kullanmam mumkun mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    hangi firma acaba?
  • xf9005 serisinde Dolby Atmos var mı? xg9505 serisinde var ancak bu seride teknik özelliklerde göremedim.
  • Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    55 de duvardaki ışıkları yansımalarını izleyeceğinize 65 de tamamen tv+ambilight kaplayacak alanı görüntü olarak izlemek daha mantıklı bende philips ambilight hastasıydım ama son çıkan philips ve sonyleri karşılaştırınca vazgeçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

hangi firma acaba?
    Ankara Kentpark Sony Center
    Koç Pazarlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

xf9005 serisinde Dolby Atmos var mı? xg9505 serisinde var ancak bu seride teknik özelliklerde göremedim.
    xf9005'ler de dolby atmos yok ama olsa da çok bi fayda sağlayacağını kesinlikle ve kesinlikle düşünmüyorum.
    Dolby Atmosun faydalı olması için Özel dolby atmos hoparlörünün olması gerekiyor ve buda çok ender cihazlarda var.
    Mesela Sony de sadece HT-ST5000 sound bar da var ve gerçekten etkili. Emin olun diğerleri fasa fiso
  • surferbabe S kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

3 kırmızı ışık hatası alıyordum. Yani panel arızası.
  • dostlar bu tv yi almaya planlıyorum duvara asarsak usb portlarını erişim zormu . kullananlardan deneyimleri paylaşabilir mi lütfen
  • 2 hafta önce 55xf9005 aldım tv den çok memnunum uzun araltırmalar sonucu almıştım zaten şuan tek merak ettiğim xg serilernde airplay2 özelliği geldi apple cihazlarla görüntü aktarımı program olmadan artık yapılabiliyor xf 2018 serisi olmasına rağmen hala günümüzde satılmakta olan tv bu yüzden zg85 bile koydukları airplay2 özelliğini xf9005 serisinede getirecekmidir konu hakkında hiçbir bilgi içerik bulamadım çünkü samsung nu5300 full hd 2500 tv sinde bile eklendi bu özellik çünkü

• birumit B kullanıcısına yanıt
    Duvara bakan kısımda uydu anten girişi,ethernet ve hdmi girişleri var. Bu kısmı sabit olarak hdmi ile bağlı duracak cihazlar için kullanabilirsiniz.

Yan tarafta da modül kart girişi,hdmi ve usb girişleri var. Bu konuda sorun olmaz yani.

• Arkadaşlar selam, Telegram grubunun ismi nedir acaba ? bir sürü güzel şeyler paylaşıyorsunuz, forumda konuların başını bulmak zor oluyor, oradan belki daha kolay takip edebilirim,
  • Telegram grubu mu varmış

• XF9005 Dolby ATMOS var ben kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: müslüm66

XF9005 Dolby ATMOS var ben kullanıyorum.
    Nasıl?
    Anlatın bizde kullanalım.

• Sony tv Telegram grubu.
    https://t.me/c/1445359486/1170

• müslüm66 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

xf9005'ler de dolby atmos yok ama olsa da çok bi fayda sağlayacağını kesinlikle ve kesinlikle düşünmüyorum.
    Dolby Atmosun faydalı olması için Özel dolby atmos hoparlörünün olması gerekiyor ve buda çok ender cihazlarda var.
    Mesela Sony de sadece HT-ST5000 sound bar da var ve gerçekten etkili. Emin olun diğerleri fasa fiso

Alıntıları Göster
    Üstad Bizim amacımız TV den atmos ses almak değil TV nin atmos sesi arc ile kullandığımız ses sistemlerine iletebilmesi yani atmos sesi desteklemesi

• Taim1735 T kullanıcısına yanıt
    Hocam linke tıklayınca gruba katılamıyorum şu mesaj geliyor:

SADECE SONY XF90 (BABA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: birumit

dostlar bu tv yi almaya planlıyorum duvara asarsak usb portlarını erişim zormu . kullananlardan deneyimleri paylaşabilir mi lütfen
    Bende duvara asılı ve usb portlarına ulaşmak zor.Usb uzatıcı almanızı tavsiye ederim.Ssd yada harddisk takmakta kolay olur.

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Netflix atmos u arc üzerinden gönderir, ama lossless gönderemez. Onun için atmos destekli soundbar kullanınca netflix te atmos görünür. Ama lossless rip oynatınca arc yetmez, earc olması gerekir. O da xf90 da yok...

Bendeki bilgi bu :)

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.