Şimdi Ara

Sadece oyun süresi alsam yeterli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar wowa yeni başladım karakterimi 20 levele kastım ve oyunu çok beğendim devam etmek istiyorum.

Youtube da eski rehberlerden Battle Chest olayını öğrendim fakat sanırım artık battle chest olayı kalkmış şimdi ben 30 veya 60 günlük oyun süresi alırsam BfO hariç Legion dahil tüm içeriğe ulaşabileceğim doğru mudur?

Birde bynogame de Hala battle chest satılıyor ve 30gün oyunsüresinden daha ucuza geliyor. İlk ay için battle chest alsam oyuna yine girebilirim değil mi battle chest kalktı diye o kodlar iptal olmamıştır herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen dediğin gibi yapabilirsin. Sadece üyelik ücreti ile BFA hariç diğer içeriklere (110 lvl) ulaşabilirsin. Oyuna yeni başlayacaklar için battle chest hala daha avantalı ilk ay için.Büyük ihtimal 1 yıla battlechesti tamamen kaldırırlar diye tahmin ediorum. Senin battlechest alıp başlaman senin için daha iyi olur.
  • metamania kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevabınız için gönül rahatlığıyla Battle Chest alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureWhite

Çok teşekkürler cevabınız için gönül rahatlığıyla Battle Chest alabilirim
    herşey açık şekilde başlamak ıcın neler almak gerekıyor? yada Battle Chest alsam herşeyi kendım zamanla acabiliyormuyum? bunda hangisi daha mantıklı ve ucuza gelir? bu arada Kara Cuma ve yılbasından dolayı ındırım olurmu acaba beklemelimiyim
  • radef kullanıcısına yanıt
    Hesabınız starter accountsa Battle Chest+Battle of Azeroth

Battle chest artık kalkmış ama bynogame gibi sitelerde hala bulunabiliyor, battle chest almak sadece starter accountlara 30 gün oyun süresi sağlıyor fakat daha ucuza geliyor.

Eğer hesap starter değilse yani daha önce oynadıysanız oyun süresi+BoA almalısınız her şeyi açabilmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.