Şimdi Ara

sadece dota 2'de olan ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada olduğu gibi benim problemim sadece dota 2 de olan bir ping problemi.Diğer oyunlarda (cs go vb.) gibi oyunlarda pingim 70-80 arası oluyor ama dota 2'ye girdiğim zaman pingim 135-150 arası geziniyor.Bu çok rahatsız edici bir durum bazı skill efektleri ve kule vuruşları gözükmüyor.Bu pingi nasıl düşürebileceğim hakkınada bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımları için teşekkürler.

Buda ping testi sonucum:http://www.speedtest.net/my-result/4022668004

• Ping süren fazla gibi biraz servis sağlayıcını arayıp teknik destek isteyebilirisin bir de türkiye'den oynuyorsan şayet avrupa doğuyu seçmen senin için daha iyi olur. Ben ortala 66 ping ile oynuyorum doğuda. Batıda ise 130-150 arasında oluyor pingim.
  • Psychonauts P kullanıcısına yanıt
    avrupa doğu serverında oynuyorum zaten.Oyüzden birazcık canım sıkkın bu konuda.Avrupa batıda ping değerim daha kötü.
  • Hocam naptınız ping sorununu halledebildiniz mi ? Benim de dota 2 de ping sorunum var ve resmen farm yaptırmıyor. İnternetim 25megabit fiber bilgisayar da monster tulpar t7. Sinir bozucu bir durum çözümü bulduysanız paylaşırsanız sevinirim.
  • Aynı sorun bendede var. Kaç gündür oynamıyorum. Hayır 100 150'ye canım kurban. Bende en düşük ping 300. Oyun tamamen iptal. 3Mbit hız alıyorum şuan
     sadece dota 2'de olan ping sorunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.