Şimdi Ara

Sadece Anakart Nasıl Çalıştırılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 12 saat 14 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 16
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 312 . (4 mesaj) zeki1981 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Sadece Anakart Nasıl Çalıştırılır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1017 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar elimde bir Gigabyte Aorus GA-AX370 Gaming 5 anakart var her yerinde led aydınlatması olan bir kart foto ekledim zaten altta.
    Bunun dışında elimde şuan sadece bir güç kaynağı var. Ne ram var ne ryzen işlemci vs. var sistemi oluşturmak için.

Şuan sadece anakartın çalışıp çalışmadığını PSU 24-pin kablosunu takarak anlayabilir miyim?
    Bir arkadaşım çalışır dedi ekstra birde fan tak o çalışır döner görürsün dedi ama şuan deniyorum sadece 24-pin kabloyu takınca
    hiçbir led yanmıyor sorun ne olabilir?
    Başka bir anakart ile de denedim onda ince ufak bir led yanıyor enerji geldiğine dair 24pin takınca bunun her yeri led bunda en ufak bir tık yok.
    Nedir sizce sorunu aldığım arkadaşa sordum hiçbir sorunu yok zaten çalışır sistemden söktüm getirdim sana dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 312 . -- 17 Kasım 2017; 22:44:22 >

|
    |
    Amd Ryzen 5 2600x - Asrock B450-ITX/ac - Asus Strix GTX 1080 - Corsair Vengeance RGB 16GB 3200MHz - Samsung 970 Evo Plus 500GB SSD/Seagate 6TB HDD - Fractal Design Nano S - Corsair RM 750x 80 Gold - Dell U2715H - Logitech Z4 2 1 - Logitech Illuminated K800 Wireless - Logitech MX Master 2S Wireless

• Binbaşı
    1017 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yokmu bu konuda bir bilgisi olan koca sitede?
    |
    |
    Amd Ryzen 5 2600x - Asrock B450-ITX/ac - Asus Strix GTX 1080 - Corsair Vengeance RGB 16GB 3200MHz - Samsung 970 Evo Plus 500GB SSD/Seagate 6TB HDD - Fractal Design Nano S - Corsair RM 750x 80 Gold - Dell U2715H - Logitech Z4 2 1 - Logitech Illuminated K800 Wireless - Logitech MX Master 2S Wireless
  • Yarbay
    9181 Mesaj
    pewer sv den tetikliyormusun anakartı?
    Konu Sahibine Özel

tabi ki resimden de bakarsan sağ üste oc ve power tuşuda var uzay sistemler için ona da basıyorum tabi ama dediğim gibi 2 farklı anakart taktım ikisinde de bundaki gibi led sistemi yok ama 24-pini takınca en azından bir yerinde ikisininde ufak bir led yanıyor. bu x370 kartımda sıfır canlılık var.
    inventus'tan alınma bir ürün olmazsa pazartesi arayıp onlara da sorucam göndericem baksınlar
    |
    |
    zeki1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1017 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bilgi için yazıyım bari inventus ile görüştüm bu konuda.
    Ryzen anakartlarda Intel kartlar gibi yine kendi eski AM3+ kartları gibi tüm sistem oluşturulmadan sadece 24-pin ile güç verilse de herhangi bir led yanmıyormuş. Öyle dediler.
    Ryzen işlemci bulursam da test edicem bu bilgiyi. Farklı birşey olursa yine yazarım.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bitcoin
Canlı Tv izle
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.