Şimdi Ara

Sadece alo denebilecek sıfır telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sadece mesaj çekilebilecek ve konuşulabilecek bir telefon lazım. Renkli ekran, mp3 v.s önemli değil. sıfır olacak ve tek kıstas fiyat. Önerilerinizi bekliyorum.

• j100i modeline bakabilirsin
  • Samsung C160 120 Ytl Üstelik Turkcell 1000 Kontör Hediyeli...
  • Ve renkli ekran olup, radyosuda mevcut...

quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

Samsung C160 120 Ytl Üstelik Turkcell 1000 Kontör Hediyeli...
  • j100 80-90 ytl civarında güzel telefonmuş.

c160 ise 130ytl civarı. Bu telefon çok hoş ancak tek kıstası fiyat. Birde 1000 kontör sadece Turkcell ler arasında ve bir süre limiti var galiba. Ancak çok bilgim yok.

Telefon benim için değil. Alacak kişi için hiçbirşey önemli değil. Ne görünüş, ne özellik.

j100 den daha ucuza bildiğiniz başka bir alternatif var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@N@Ne!!!

j100 80-90 ytl civarında güzel telefonmuş.

c160 ise 130ytl civarı. Bu telefon çok hoş ancak tek kıstası fiyat. Birde 1000 kontör sadece Turkcell ler arasında ve bir süre limiti var galiba. Ancak çok bilgim yok.

Telefon benim için değil. Alacak kişi için hiçbirşey önemli değil. Ne görünüş, ne özellik.

j100 den daha ucuza bildiğiniz başka bir alternatif var mı?

1000 Kontörü Yüklendiğinden İtibaren 1 ay İçinde Bitirmen Lazım...
    J100i Düşünüyorsan Burada 74 Ytl
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepericj100i

• quote:

Orjinalden alıntı: S@N@Ne!!!

Arkadaşlar sadece mesaj çekilebilecek ve konuşulabilecek bir telefon lazım. Renkli ekran, mp3 v.s önemli değil. sıfır olacak ve tek kıstas fiyat. Önerilerinizi bekliyorum.

BURAYA bakabilirsin.Değişik modeller mevcut.
  • Philips S200 modeline bakabilirsin.Ayrıca pilide çok uzun dayanıyor ;)
  • bencede philips al ama ne olursa olsun benq simens alma erken bozuluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercuz

Philips S200 modeline bakabilirsin.Ayrıca pilide çok uzun dayanıyor ;)

merhaba ben de bugun s200 aldım şu an şarjda tek beklentim şarjının çok uzun gitmesi geri kalan özellikleri zaten yeterli. ancak hepsiburada.com da ürün özelliklerinde konuşma süresi için 2 saat demiş bu ogretmen hattıyla sürekli konuşan birisi olarak korkuttu açıkçası beni. acaba şarj konusunda ve 100 ytl aralığında doğru bir seçim yapmış mıyım?
  • 1.tercih lg kg270 99ytl,12.9 mm,60 gr,radyolu....
    2.tercih motorola f3 76ytl,şık,çok ince.....

bu ikisini mutlaka incele...

formda var arat burada...
  • philips c180:63 ytl
    philips s200:67 ytl
    raks r220: 67 ytl
    philips radyolu s220: 87 ytl
  • kardes benden sana tavsiye nokıa 2610 tam kullanışlı hoş görünüşlü +1000 kontör hediye kampanya sı bazı yerlerde devam ediyor fiyatı ise 120 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedmiller

quote:

Orjinalden alıntı: ercuz

Philips S200 modeline bakabilirsin.Ayrıca pilide çok uzun dayanıyor ;)

merhaba ben de bugun s200 aldım şu an şarjda tek beklentim şarjının çok uzun gitmesi geri kalan özellikleri zaten yeterli. ancak hepsiburada.com da ürün özelliklerinde konuşma süresi için 2 saat demiş bu ogretmen hattıyla sürekli konuşan birisi olarak korkuttu açıkçası beni. acaba şarj konusunda ve 100 ytl aralığında doğru bir seçim yapmış mıyım?

bence philips çok doğru bir seçim pişman olmayacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercuz -- 29 Ağustos 2007; 11:23:03 >
  • motorola f3 tasarım açısından da başarılı bir cihaz.
  • F3 Süper Bir Cihaz Konuşmak İçin Msj Felan Florasan Ekran VS..... Tasarımı Güzel
  • lg kg270
  • lg kg270, eğer pahalı gelirse f3
  • bence turkcell kampanyasındaki samsunq c160 çok güzel yada nokıa 1100-1101-1110-1110i-1112 bu telefonlarda süper karar senin !!!!!!!!!!!!
  • 1112
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.