Şimdi Ara

Sadece 87 Doğumlular (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
5
Favori
11.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redwhiteee

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

bende mayıs.Bu arada yaşlılık psikolojisine çok mu erken girdik ne?

hoşgeldin kardeş.

valla benim saçlar ağardı seni bilmem

Valla benimde baya bi beyaz var ama genetik olduğunu düşünüyorum.Ama üzülmedim sevindim çünkü babam kel, kel olacam diye korkuyordum.Beyazların çözümü kellikten daha kolay

oda güzel

• yusuf ben geldim dostum
    ya senin ki nasıl bi yer öyle, benide alsana yanına oh ne güzel full net. al benide yanına zaten işsiz kaldım ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: apulo

yusuf ben geldim dostum
    ya senin ki nasıl bi yer öyle, benide alsana yanına oh ne güzel full net. al benide yanına zaten işsiz kaldım ya la

hoşgeldin kardeşim

güzel bir yer ben çok hızlı çalışıyorum tembellik yok felsefem her zaman üstümde iş bırakmam ben işin üstüne çıkarım. dahada açayım iş beni beklemez ben işi beklerim.

istanbuldamısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KettoPlazma

Ekim 86?

lan nerde kafa adamlar var hiçbirinin doğum tarihi tutmuyor benmi kimlikle oynasam acaba

kusura bakma kardeş
  • Ben varım ama utanuyorum. şimdi birisi çıkar "bu yaşta konu dışı, Allah akıl fikir versin" der diye korkuyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Invstgns Dıs.

89 olmuyormu?

sence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST4LK3R

Ben varım ama utanuyorum. şimdi birisi çıkar "bu yaşta konu dışı, Allah akıl fikir versin" der diye korkuyorum

ne varmış yaşında

millet 50 sinde konu dışında takılıyor özel bile değil

hoşgeldin murat örtmenüm

• Ben de 87 liyim. 17 Şubat 1987
  • quote:

Orijinalden alıntı: ışıklılımühendis20

Ben de 87 liyim. 17 Şubat 1987

2 gün senden büyüğüm :)
  • quote:

quote:

Ben varım ama utanuyorum. şimdi birisi çıkar "bu yaşta konu dışı, Allah akıl fikir versin" der diye korkuyorum

ne varmış yaşında

hoşgeldin murat örtmenüm

Hoşbulduk Yusuf. Eski öğretmenim, şimdi akademisyenlik uğraşıyorum. Şimdi burada takıldığımı eski öğrencilerim veya mustakbel (gelecekteki) öğrencilerim görürse felaketin boyutunu sen düşün Gerçi sicilimiz temiz, ama olsun.
    Bu arada yaşlandık be Yusuf hocam, orta yaş krizini girdim. Sadece bu bende mi var bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73181344B -- 3 Ekim 2013; 13:42:49 >

• quote:

hoşgeldiniz. (imza ne öyle kardeşim koltuktan sıçradım)

Akil Adam
    sizde hoşgeldiniz.
  • quote:

quote:

quote:

ne varmış yaşında

hoşgeldin murat örtmenüm

Hoşbulduk Yusuf. Eski öğretmenim, şimdi akademisyenlik uğraşıyorum. Şimdi burada takıldığımı eski öğrencilerim veya mustakbel (gelecekteki) öğrencilerim görürse felaketin boyutunu sen düşün Gerçi sicilimiz temiz, ama olsun.
    Bu arada yaşlandık be Yusuf hocam, orta yaş krizini girdim. Sadece bu bende mi var bilmiyorum

ilk defa gerçekten hocaya hocam diye hitap ediyorum

ilahi hocam sanki öğrencilerin hiç öğretmen olmadı

• akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    bizde böyle kardeşim.
  • quote:

O imza ne öyle hocam

Hoşgeldiniz
  • yaşam felsefem

Hoşbulduk
  • quote:

Geçen gün biri dalga geçmek için dedi "Kardeşim hala forumlarda falan ne işin var çocuk musun?" Bende cevap olarak dedim ki " Forumlarda takılma amacım; günümüz nesli ile iletişimi koparmama ve onları daha iyi anlayıp, ilgi alanlara araştırıp ona göre eğitimcilik yapmak" dedim. Eleman rengi değişti .
    Forumda bayağı eğitimci ve akademisyen var. Şahsen tanıdığım Doç. dr. hatta prof. bile var tabi benim nickimi bilimiyorlar. Bu arada Forumda genelde Cemiyeti Osmaniyye isimli bir başlıkta arada bir arakdaşlara fikir alışverişinde bulunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73181344B -- 3 Ekim 2013; 14:04:46 >

• quote:

quote:

Geçen gün biri dalga geçmek için dedi "Kardeşim hala forumlarda falan ne işin var çocuk musun?" Bende cevap olarak dedim ki " Forumlarda takılma amacım; günümüz nesli ile iletişimi koparmama ve onları daha iyi anlayıp, ilgi alanlara araştırıp ona göre eğitimcilik yapmak, kıçını öğretmenler odasının koltuğundan ayırp para saymakla bu iş olmaz" dedim. Eleman rengi değişti .
    Forumda bayağı eğitimci ve akademisyen var. Şahsen tanıdığım Doç. dr. hatta prof. bile var tabi benim nickimi bilimiyorlar. Bu arada Forumda genelde Cemiyeti Osmaniyye isimli bir başlıkta arada bir arakdaşlara fikir alışverişinde bulunuyorum.

benim oğlanda baba yinemi bu site diyor yapacak bişey yok vazgeçemiyorum kim ne derse desin.

sen bırak elin ne dediğini mutlumusun keyfin yerindemi salla gitsin.

• quote:

quote:

quote:

Geçen gün biri dalga geçmek için dedi "Kardeşim hala forumlarda falan ne işin var çocuk musun?" Bende cevap olarak dedim ki " Forumlarda takılma amacım; günümüz nesli ile iletişimi koparmama ve onları daha iyi anlayıp, ilgi alanlara araştırıp ona göre eğitimcilik yapmak" dedim. Eleman rengi değişti .

benim oğlanda baba yinemi bu site diyor yapacak bişey yok vazgeçemiyorum kim ne derse desin.

sen bırak elin ne dediğini mutlumusun keyfin yerindemi salla gitsin.

Ooo maşallah çoluk çocuğa karşmışsın. Allah bağışlasın, anasına babasına, vatanına milletine, dinine inancına hayırlı bir evlat olur inşallah.
    Maaşlah hızlı gitmişsin Erken evlenmek lazım mı, iyi midir? evlilik için Son rakam kaçtı yorumlarını alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73181344B -- 3 Ekim 2013; 14:08:38 >

• quote:

yaşam felsefem

Hoşbulduk

felsefe güzelmiş, imza da ayrı bir güzel durmuş

• 87 Eylül.Nasılsınız yaşıtlarım, Hayat nasıl gidiyor?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.