Şimdi Ara

Saçmalama Yarısması Durma Öyle Gir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En iyi Saçmalayan bakalım kim olucak böle bi konu acayım dedim en büyük saçmalamaya aday olarak ta kendim baslıorm

Pilot Oldugum Gün Pilot Gibi İdim.

• bu başlığı açarak yarışmayı kazanmış bulunuyorsunuz.
  • Evet oda dogru aslında ilk olarak onu yazıcaktım :D

• Malı arap faikten alıyodum karabüğe kadar arabayı ben kullanıyorum mersinde ikinci yükleme yapılıyodu. Tam o anda midyeci süleyman çıktı karşımıza. Ne dese beğenirsin? Meğersem gladyatör 4 girmiş vizyona. Tam o anda herşeyi bırakıp sütlaç yapmaya devam ettik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cureshot88

bu başlığı açarak yarışmayı kazanmış bulunuyorsunuz.

bu dedigin etiken çok yanlış, ve sismoltaohjkseöresr.f
  • quote:

Orjinalden alıntı: cureshot88

bu başlığı açarak yarışmayı kazanmış bulunuyorsunuz.

yeni gördüm bu mesajı yaaa
  • wallah biz saçmalamakta pek becerikli olamıyoruz.Birisi çıksında göstersin. Saçmalamak nasıl oluyor?:D:D
  • dün gece canım sıkıldı atladım bisiklete hataya gidiyorum yolda ferrariyle yarış yaptık ben kazandım arabadan indi adam bisikletimi çizdi bende onun arabayı çizdim sonra bisikletin tekeri patladı gitttim kadın kuaförüne dedim bisiklete bi dip boya yap bide kaşlarını al kadın tmm dedi sonra adanaya geldim tuz gölünde yüzdüm azcık ordan tekirdağa köfte yemeye sonra canım sıkıldı...
  • geçen yolda yürüyorum karşıdan 3 tane ejderha görünümlü tavuk uçarak geliyor..beni görünce birbirlerine baktılar ve 3'ü birden ağızlarından balgam topu attı ben hemen deden kalma katanayı çektim ve toplamda 29 metre 13 cm zıplıyarak tekini kafasını,tekinin kuyruğunu,tekinin kendisini kestim...

sizinkilerin yanında biraz amatör işi ama olsun

@capslock

• üstümden kuyruğunu pervane gibi kullanan ve trompet çalan bir kedi uçarak geçti.
  • hahahaha çok acıklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.