Şimdi Ara

Saçma sapan hatalar var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşleştirme ara ya basıyorum bir türlü oyun bulmuyor, 2tane iptal etmek için çarpı işareti var ya onlara basıyorum hiçbirşey olmuyor iptal etmiyor aramayı...
    Eşleşme arıyorum eşleşme buluyor ben bir şey yapmadan daha doğrusu yapamadan kendi kendine iptal ediyor...
    Eşleşme bulduk hazırlık süresi bitti varsayalım o ekranda kalıyor yükleme ekranı gelmiyor tamamen kapatıyorum oyunu giriş yapıyorum ve oyun yükleme ekranına geçiyor her oyundan önce bunu çekmek zorundamıyım???
    Baştan yükledim, ''ONAR''dım bana bunları önermeyin artık yeter

• tahminim pc'nin çok yetersiz takılmalar donmalar yaşıyorsun.. sistem özelliklerin ne ?
  • Kasayı yan yatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Hp 250 g3 i5 bilgisayarim orta ayarlarsa 100 üstü fps aliyorum gta5 bile oynayabiliyorum pc yetersiz olamaz sistem win 8.1

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Kasayı yan yatır

Bu sorunları leptopta yasiyom nasil yan yatircam bi anlat knk

• Ya pc ya da nette sorunlar var

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    pcyi alalı 2 sene olmadı ne gibi sorun olabilir?
    internet vodafone 4.5g mobil oynuyorum ping 40'larda konum aydın güncelleme yaparsa hızı 1600kb/sn ani ping artışı olmuyor 10 oyunda 1 anca olur
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Benim bi aralar internetimde sıkıntı vardı senin dediklerinin bi çoğu(şamp seçim ekranında donma, oyun bulunduğunda kabul etme ekranının 15 saniye sonra gelmesi ve senin oyunu kabul edememen) az kanser olmadım zamanında, ama daha sonra sıkıntı çözüldü ve bu sorunları bayadır yaşamıyorum

• Sensei İtachi kullanıcısına yanıt
    internetinde ne gibi bir sıkıntı vardı yavaşmıydı? adsl miydi mobil miydi?
    birkaç gündür rün seçimi ve şampiyon takasında sorun çıkıyor ''hata meydana geldi'' diyor hazırlık süresi bitiyor yükleme ekranına geçmiyor zaten benide kanser etti... kabul et butonunun geleceği yere fare imlecini getirim deli gibi tıklıyorum kendi kendine red edemiyor
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Stabil değildi, seçim ekranında sorun çıkarması neredeyse kesin gibi. Diyelim bir şekilde seçim ekranından geçebildik bu sefer yükleme ekranında ya hiç gelmiyor ya da belli bir yüzdesi yüklenince donuyo, ama ilginç bir şekilde ping 5ü yi geçmiyor. Arada bir fırlıyor ama genel olarak 50. Bir keresinde o seçim ekranı yüzünden -33 lp ye düştüm ama o gün iyi çıldırmıştım wifi adaptörünü duvara fırlattım bu arada o günden sonra hiç sıkıntı yaşamadım. Hayatımda o kadar tilt olduğumu hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 8 Ocak 2018; 1:14:26 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.