Şimdi Ara

Saçlarımı Uzattım Ama.. Kızların yüzde 80 i Kısa Saç Seviyormuş.. :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
4.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lan o kadar uğraştık saçımı uzattım omuzlara kadar yakıştıda bana göre.. ama nette bazı sitelerde konular açılmış (ekşi sözlük gibi) kızlar uzun şaçlı erkeklerden hoşlanmıyormuş itici buluyorlarmış.. çok canım sıkıldı uzun saçlı arkadaşlar doğru değilmi bi açıklarsa sevinirim daha 3 4 ay oldu tam ben çözemedim bu kızları yolda yürüken fln kızlar daha fazla bakıyorlar fln ama içlerinden ne düşünüyorlar ne düşünüyorlaracaba merak konusu..

eğer öyle bir durum varsa eskisi gibi kısa saça yönelicem arkadaşlar zaten kız arkadaşım yok canım sıkıldı..
    biz nasıl kısa saçlı kızları erkek gibi itici fln buluyorsak kızlarda anlaşılan erkekleri uzun saçlı görünce öyle hissediyormuş ama erkeklere uzun saç yakışıyor aslında bana mesela şuan seviyorum uzun saçlı halimi..

• uzun derken ?

böyle mi?

• erkek adam saç uzatır mı
    erkek adam küpe takar mı
    erkek adam parmak arası terlik giyer mi

gibi saçma sapan sorular soran orman gibi kıllı kırolar gelir şimdi

the bomb has been planted
  • Ne zaman ki karakterin yerine oturacak ve saçı başı kızlar için değil de kendin için yapacaksın o zaman kız arkadaşın olucak
  •  Saçlarımı Uzattım Ama.. Kızların yüzde 80 i Kısa Saç Seviyormuş.. :(
    Şöyle yap. Bunu beğenirler.
    Tabi eğer o kızlar 3 numara beğeniyorsa onlardan uzak dur.
  • erkek adam saç uzatır mı
    erkek adam küpe takar mı
    erkek adam parmak arası terlik giyer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

uzun derken ?

böyle mi?

daha uzun siyah lastikle bağlıyorum genelde omuzları biraz geçiyor saçlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrofon -- 19 Mayıs 2013; 15:54:21 >
  • biri kızların istediği tipteki erkeğin karikatürünü koysun.
  • SS at ona göre karar verelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

sen ne diyon ya bi ara 2 ay evden çıkamadım emo gibiydim uzarken kolay değil öyle uzatmak..
  • Sen kızların istediği şekle gireceğine kızlar senin istediğin şekle girsin
  • kızına göre göre değişir
    adamına göre değişir
  • barış manço gibimi yada barış akarsu gibimi
  • Sen zatenkizlar icin uzatiyosan byanlisyoldasin

Bu kafayla olmaz.

Ayrica bunu soyleyen kizlarin erkek adam sac uzatirmi kupe takarmi diyen kirolardan farki yok.klasik kezbanlar 3 numara sac kirli sakal dan baska bisi Bilmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

sen ne diyon ya bi ara 2 ay evden çıkamadım emo gibiydim uzarken kolay değil öyle uzatmak..

Geçen sene bende uzattım 5-6 kadar fakat şu sana attığım şaç stili şuan daha hoşuma gidiyor :D Bu sene o kadar uzatmayacağım bu arada emo gibi olup olmamak senin elinde mağara adamı gibi oturursan evde öyle uzar ben bir kaç kez düzelttirmiştim..

• Uzun saç öyle herkese yakışmaz.
    Şimdi o uzun saçlı erkekleri beğenmiyorum diyenlere şunu göstersen dipleri düşebilir.
    Aslında yakışıklıysan uzun saçmış, kısa saçmış farketmez. Yüzüne oturması lazım saçın.

• quote:

Orijinalden alıntı: onlarburdalar

barış manço gibimi yada barış akarsu gibimi

aynen öyle düz saçlarım birde koyu siyah tenimde açık olduğundan metalciler gibiyim zaten metal rock da dinleyen biriyim..

bu boyda saçlarım

http://desmond.imageshack.us/Himg462/scaled.php?server=462&filename=40029kg9.jpg&res=landing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrofon -- 19 Mayıs 2013; 16:05:14 >
  • Ohoo yarın birgün kızın biri ufaklığı beğenmese onuda kestirirsin sen. Benimde omuzları hafif geçiyor. Kızlar hem kısa hem uzun yakıştırıyorlar ama hep derler en iyisi 3 numara diye ama takmıyorum ben uzun seviyorum. Hatta çok daha uzatıcam. Omuzları bi 25 cm falan geçiricem kızlar umrumda değil beğenen böyle beğensin.
  •  Saçlarımı Uzattım Ama.. Kızların yüzde 80 i Kısa Saç Seviyormuş.. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Ohoo yarın birgün kızın biri ufaklığı beğenmese onuda kestirirsin sen. Benimde omuzları hafif geçiyor. Kızlar hem kısa hem uzun yakıştırıyorlar ama hep derler en iyisi 3 numara diye ama takmıyorum ben uzun seviyorum. Hatta çok daha uzatıcam. Omuzları bi 25 cm falan geçiricem kızlar umrumda değil beğenen böyle beğensin.

saçların kızlara batması gerekiryomuş hocam okşadıklarında fln hoşlarına gidermiş o yüzden galiba 3 numara diyorlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.