Şimdi Ara

Saçlarım 2 ayda resmen takır takır döküldü. Ssli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: michaelmanco

Yav git adam akilli doktora olanlari koru sac takintisi olan ve herbiseyini arastiran biri olarak tek tavsiyem doktora gitmen şunu sür bunu sür desem bosuna ugrasmis olursun

Doktora gittiğimde bir şeyler olacağına inansam hemen yarın gidicem ama bir sürü ilaç vericek yada ne biliyim yapılacak bir şey yok diyicek daha kötü olucam . Diyorum ya evden çıkmak istemiyorum resmen 60 yaşında ki emekli amcalara benzedim . Arkadaşlarım falan inanamıyor ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur561

Psikolojik heralde. Son zamanlarda fazla mı strese girdin noldu ?

Yok , bir şeylere kafayı takmadım veya beni etkileyen bir şeyler olmadı ama şuan cidden psikolojim bozuk insanlarla iletişim kurmak istemiyorum. Yavaş yavaş dökülse tamamda 2 ay gibi kısa bi sürede bu hale gelmesi canımı yeterince sıkıyor . Oturup ağlıyorum o dereceye geldim

• quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

quote:

Orijinalden alıntı: michaelmanco

Yav git adam akilli doktora olanlari koru sac takintisi olan ve herbiseyini arastiran biri olarak tek tavsiyem doktora gitmen şunu sür bunu sür desem bosuna ugrasmis olursun

Doktora gittiğimde bir şeyler olacağına inansam hemen yarın gidicem ama bir sürü ilaç vericek yada ne biliyim yapılacak bir şey yok diyicek daha kötü olucam . Diyorum ya evden çıkmak istemiyorum resmen 60 yaşında ki emekli amcalara benzedim . Arkadaşlarım falan inanamıyor ...

Önyargı ..bi kac kisi gidiyor doktora ilaclara devam etmiyolar adam akilli oraya buraya konu aciyolar hic bise ise yaramiyor diye ve her ilac her bünyede farklilik gösterir tek çare doktor yada kafayı kazitip alişmak

• Ailede de var mı dökülme sorunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Ferrum.

Ailede de var mı dökülme sorunu ?

Babamın önler açık dayım kel ilerleyen zamanlarda başıma geleceğini biliyordum fakat 2 ay gibi kısa bi sürede bu hale gelmesi kimsede ne gördüm ne duydum.

• ailede kel var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamin derdine bak ya saci seyremis evden cikmak istemiyormus falan filan.

ne kadar goruntusune saplantili bir nesil yetismis.

Sac la bu. seyrek olsa ne olur olmasa ne olur. ona bakarsan johnny sins te kel ama senin sacli halinden daha cekici geliyordur bi cok kiza.
  • Çok ilginç doktora görünün,2 ayda nasıl oldu bu stres falan var mı ? Vitamin eksikliğindende kaynaklanabiliyormuş ayrıca mevsim geçişleride etkiliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Ferrum.

Ailede de var mı dökülme sorunu ?

Babamın önler açık dayım kel ilerleyen zamanlarda başıma geleceğini biliyordum fakat 2 ay gibi kısa bi sürede bu hale gelmesi kimsede ne gördüm ne duydum.

Bu şekilde bir anda dökülenler oluyor ama 1 sene içinde falan o da

Senin vitamin değerlerinde b12 falan sıkıntı olabilir.

• Genetik yapacak bir şey yok ama nedense çok fazla saçma dökülmesi yaşıyor Türk Halkı bir hormonun azaltılmasıyla önüne geçilebileceğini duymuştum
  • Keltoş naber lan ( köseyim )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

Doktora gitsen ya.Ama tavsiyem fazla kafaya takmamanız yönünde.

Hocam şu saatten sonra gitsem ne olucak 2 ayın için de ne olduysa oldu kafa nerden nereye gitti. Ellemeyeyim bari tam dökülsün en azından kel kalırım şu haliyle hiç bir halta benzemiyor . Vallahi kafayı yemek üzereyim takılmayacal gibi değil ki...

Git sen git. Eger gercekten 2 ayda bu kadar cok dokulduyse gecici bir dokulme de olabilir bir seyden kaynaklanan. Doktora derdini anlat nedenini bulun bi dokulmenin once.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 5 Şubat 2017; 3:29:8 >
  • kullandığınız bir ilaç veya yediğiniz bişey yapmış olmasın hocam bioxsinin serumlarını kullanmayı deneyin belki iyi gelir

• Hocam bence kellik sana yakışır.
  • Hocam kıl dökücü kremi kafana mı sürdün ne yaptın böyle?
  • Muhahahhahahahahahahah 20 yaşında kel kalmak

• 21 yasindayim son 1 senedir saclarim asiri dokulmeye basladi bundan bi 4-5 sene sonra kel kalicam. Baba tarafi kel,anne tarafi kel. Parlak bir gelecek beni bekliyor.

• Hocam cidden iyi bi doktora gidin güzelce anlatın gösterin resimleri.Minoxil bişey verir belki normal değil yani bu görüntü.
  • la bu nasıl 20 yaş
  • Biotin takviyesi ve yağ karışımı şart sana 2-3 haftada etkisini görürsün.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.