Şimdi Ara

Saçları üç numara yapmak... [Makine tavsiyesi alınır] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sakına yapma sabah ilk defa saçımı 3 e vurdum bi gaza gelip aynaya bakamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veyselovski

hocam sakına yapma sabah ilk defa saçımı 3 e vurdum bi gaza gelip aynaya bakamıyorum
    Hocam gözünüz alışık degildir...Kendimi avutmaya çalışıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hep kendim kesiyorum 😇 elin alışınca hiç sorun kalmıyor, tam 3 numara değil kademeli kesiyorum ense tarafımı da hanıma öğretttim o yapıyor tavsiye ederim 🙋🏻‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

Ben hep kendim kesiyorum 😇 elin alışınca hiç sorun kalmıyor, tam 3 numara değil kademeli kesiyorum ense tarafımı da hanıma öğretttim o yapıyor tavsiye ederim 🙋🏻‍♂️
    Kademeliden kastınız kulak hizasına kadar olan kısımları daha kısa kesmek mi ? Muhtemelen tek başıma kesicem dedemle yaşıyorum hocam, enseyi halledebilirim umarım

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Evet favori tarafımın şakaklara kadar 3 (bazen 2 ) şakak üstünü 3 yada 4 yapıyorum tabikide kötü kestiğim zamanlar oldu berbere gitmek zorunda olduğum zamanlar oldu ama solunur değil , ense için sonuçta tarak boyu önemli istemenizde kısa kesemeyeceğimiz için sol elinizle referans alıp diğer elinle kesebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: pilosopo

An itibari ile gerçekleştirdiğim eylemdir. Ama benimki 1 numara oldu. Kafam üşüyorrrrrrr
    Saçları üç numara yapmak... [Makine tavsiyesi alınır]

• quote:

Orijinalden alıntı: unbelieveable

Ben yaklaşık 8 saat önce sıfıra vurdum kafam rahatladı 😂
    kafa pırıl yani
  • Moser 1400

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Aynisini yazmak icin girmistim. Bundan otesi yok. Amator kullanim icin gayet yeterli. Kalite efsane. Agirligi vs bir kenara birakiyorum cunku zaten 2 haftada 1 kullanirsin max. Ben ayda bir kullaniyorum coktan parasini cikardi. Guzel urun 👍

• moser 1400-0278 olanın içerisinde 1/2/3/4 numara parça da bulunuyor. Başarılı makine.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkntz

moser 1400-0278 olanın içerisinde 1/2/3/4 numara parça da bulunuyor. Başarılı makine.
    Hocam hepiniz moser demişsiniz, ben kullandım bu ürünü yıllarca evet tank gibi cihazdı tatile giderken yanıma almıştım kayboldu cihaz. Tekrar al nolcak derseniz şöyle bir durum var, 2 gün önceye kadar başlığa gerek kalmadan numara ayarı olan makinelerin olduğunu bilmiyordum.Konum değişikliği fazla yaptığım için böyle tanışabilir cihazlar daha iyi olur.
    Tabii bunlar başlıklı cihazlar ile aynı verimi veriyor mu orası muamma

https://tr.braun.com/tr-tr/male-grooming/stylers-and-trimmers/beard-trimmer-bt5050/beard-trimmer-bt5090

• kolay oluyor ustler 5 numara yan ve arka altlar 3 numara alman malı al
  • Alttaki model fazlasıyla iş görüyor. Bekarsan baban, annen veya abin - erkek kardeşin ense için yardımcı oldu mu tamamdır.

Rowenta TN9130 Multigroomer

Not: Ablan ya da kız kardeşine sakın yaptırma ben bu kadar özensizlik görmedim, kendi makyajı için 2 saatini harcayanlar iş senin ense traşına gelince şekilsiz, özensiz ve oldu bitti modunda çalışıyorlar
  • Bende panasonic er-gb80-s503 var parasının hakkını vermiyor. Saç kesimi için moser ve wahl ürünlerini tek geçerim. Tabi bizim açgözlü tüccarlar sağolsun ürünler yurtdışı fiyatının iki katına satıyorlar. Bu markaları alırken dikkatli olun piyasada çok fazla replika dolaşıyor

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Valla hic kullanmadigim icin yorum yapamiyorum dediginiz diger urunler hakkinda. Bence karar vermeniz gereken ufak bi nokta var. Bu tasinabilirlik benim icin cok gerekli mi? Sahsen su durumda ben olsam yine moseri secerdim cunku alali asagi yukari 1yil oluyor ve banyodan disari bile cikarmadim. Tabi yine bu size bagli bi durum. O yuzden yorum yapamiycam. Bi de baslik ayari hakkinda da yorum yapamiycam cunku sadece 3 numara icin kullaniyorum.
    Eger alacaksaniz arkadasin soyledigi fazla baslikli, tarak ve makas iceren modeli almistim ben. Baslik satin almakla ugrasmamak icin. Ama yine oyle duruyor kutusunda 3 numara harici olanlar.

• Philips marka bu modelden almıştım geçen kasımda

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-mg7720-15-7000-serisi-14-u-1-arada-erkek-bakim-kiti.html

Aikecek memnunuz ben babam ve kardeşim kullanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

5 numara dediginiz 15mm tarak ile oluyor olması lazım, aslında o kadar kısa degil yanlış tarak kullanmış olabilirsiniz

enseyi yaparken ayna koymadınız mı arkaya

Alıntıları Göster
    Hocam Sinbo'nun bir makinesini kullanıyorum. 2 tarağı var birisi uzun biri kısa. Kısa olanı takıp 5 numaraya ayarlayıp kestim.
    Aynayla yaptım ama berberin yaptığı gibi olmadı, o da olağan bir şey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veyselovski

hocam sakına yapma sabah ilk defa saçımı 3 e vurdum bi gaza gelip aynaya bakamıyorum
    Bir bana mı acayip geliyor yav gerçekten bu kadar adam hayatınız boyunca hiç 3 5 kestirmediniz mi? Neyse nasılsa askere gideceğiniz zaman kestireceksiniz.

3-4 defa kazıttırdığımı bilirim lisedeyken filan. Onun dışında zaten senede 2 kere berbere giderim onlarda da hep 5 numara kırptırırım. Birden uzatıp kestirince güzel oluyor.

Yaş 25 oldu. Yazın da tecili bozup askere gidecektim ama virusten dolayı o iş de uzadı.
  • moser marka tavsiyem 11 yıldır saçımı kendim keserim kel vb de değilim gayet muntazam subay modeli tarzı.. yeterki elinin ayarı olsun.. çünki berber kaprisinden şu saatte gel olmadı bekle bitecek vb bunlardan bıkmıştım 2 makinem var moser memnunum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.