Şimdi Ara

Saçları üç numara yapmak... [Makine tavsiyesi alınır] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: posıtıve

moser marka tavsiyem 11 yıldır saçımı kendim keserim kel vb de değilim gayet muntazam subay modeli tarzı.. yeterki elinin ayarı olsun.. çünki berber kaprisinden şu saatte gel olmadı bekle bitecek vb bunlardan bıkmıştım 2 makinem var moser memnunum
    Hocam saç kesimini berber dışında yine yapmam ben üç numaraya bir kez vururum, fakat sakal işini evde kendim çözsem bile kâr, 1 yılda hem cihaz kendini amorti ediyor hem de ne kadar iyi yerde traş oluyorum desek de ben sakal kıran kaptım bu sene berberden...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 mm yaptım saçımı yani 3 numaradan biraz daha kısa.

Makine: Braun 7+1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saçımı 3 numaraya vurmayalı 7,8 yıl olmuştur 9 mm ile kestim farklılık oldu değişik bir his :))
  • hocam arabada land rover defender neyse moser de saç kesme makinelerinde o dur hantal durur daha iyisi şekillisi şukullusu vardır dersin ama onun kadar iyisini bulamazsın. 150-200 lira olmuş galiba benim yaklaşık 10 yıllık bi moser 1400 üm var kırmızı berberlerin kullandığından şekle şukla aldanma al gitsin. ha ama daha fonksiyonlu bir makine olsun dersen bilemem yine ama saç için tavsiyem kesinlikle moserdir. o makinelerin yaptığı çoğu işi de yapar.
  • Yanları 2 üstleri 4 yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tankutum ve Asiyem

Yanları 2 üstleri 4 yap
    Makineyle ilk deneyimim olucak, dızzoya dönerim

• no ssss
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

no ssss

• quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

moser marka tavsiyem 11 yıldır saçımı kendim keserim kel vb de değilim gayet muntazam subay modeli tarzı.. yeterki elinin ayarı olsun.. çünki berber kaprisinden şu saatte gel olmadı bekle bitecek vb bunlardan bıkmıştım 2 makinem var moser memnunum
    https://www.hepsiburada.com/wahl-home-pro-sac-kesme-makinesi-09243-2616-pm-HB00000NCE52

Hocam moser yerine bu ürünü almayı düşünüyorum, zaten aynı bu marka da moserin alt grubuymuş. Tek bi sorum olucak bu başlıkların altında küçük şekilde numaraları yazıyor dimi, ayrıca 22 ve 25 mm ne işe yarayacak merak ettim

Ayrıca yorumda birisi cihazın motoru güçlü olduğu için başlıkların oynadığından bahsetmiş, moser 1400 ile aynı motor gücüne sahip muhtemelen bu cihaz siz böyle sıkıntı yaşadınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchist Reaper -- 7 Nisan 2020; 17:17:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

https://www.hepsiburada.com/wahl-home-pro-sac-kesme-makinesi-09243-2616-pm-HB00000NCE52

Hocam moser yerine bu ürünü almayı düşünüyorum, zaten aynı bu marka da moserin alt grubuymuş. Tek bi sorum olucak bu başlıkların altında küçük şekilde numaraları yazıyor dimi, ayrıca 22 ve 25 mm ne işe yarayacak merak ettim

Ayrıca yorumda birisi cihazın motoru güçlü olduğu için başlıkların oynadığından bahsetmiş, moser 1400 ile aynı motor gücüne sahip muhtemelen bu cihaz siz böyle sıkıntı yaşadınız mı ?

Alıntıları Göster
    Moser 1400 kullanmamin sebebi, kablolu olmasindan dolayi guc kaybi yasamamasi ve 6000 rpm ile hareket eden basliginin olmasi. Ayni markanin daha pahali modelleri ayni gucu saglayamadigi icin ozellikle bu modeli kullaniyorum. Kesim esnasinda bir kez gectigim yeri bir daha gecmeme gerek kalmiyor. Piyasadaki braun gibi pahali modelleri olan markalarla sac kesmek ise resmen iskence. Milleti kazikliyorlar.

Bahsettiginiz model dedigim ozellikleri sagliyorsa, deneyebilirsiniz. Ama 1400 modelinin saglamligi ve gucu bunca kullanici tarafindan kanitlanmisken, macera aramaya gerek olmadigini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChangeOrBeCrushed

Moser 1400 kullanmamin sebebi, kablolu olmasindan dolayi guc kaybi yasamamasi ve 6000 rpm ile hareket eden basliginin olmasi. Ayni markanin daha pahali modelleri ayni gucu saglayamadigi icin ozellikle bu modeli kullaniyorum. Kesim esnasinda bir kez gectigim yeri bir daha gecmeme gerek kalmiyor. Piyasadaki braun gibi pahali modelleri olan markalarla sac kesmek ise resmen iskence. Milleti kazikliyorlar.

Bahsettiginiz model dedigim ozellikleri sagliyorsa, deneyebilirsiniz. Ama 1400 modelinin saglamligi ve gucu bunca kullanici tarafindan kanitlanmisken, macera aramaya gerek olmadigini dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam eyvallah. Kesim için öneriniz var mı ? Yanlar üç, üstler 4 olsun diye düşünüyorum da ilk defa kesicek biri için faciaya dönüşebilir

• Dearling/Dinglung/Ipone markalarının, zaten çoğu birbirinin aynısı 609x isimli bir modeli var.

Al geç 55-65₺ arası bir fiyat söz konusu.

Fazla para harcamaya gerek yok. İşini görecektir.
  • Beyler benim sorum bunla dolaylı yoldan ilgili.

Bende de braun mak. var bu kafasını çıkartınca içinde dönen bir çubuk var ya orda krem gibi bir yağ vardı yıkarken o gitti o yağın türünü ya da ne olduğunu bilen var mı ?
  • Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Kisa kesim istiyorsaniz, yanlar 3 ustler 4 uygundur.

Ben genelde yanlari 18 mm ustleri 25 mm ile kesiyorum.

Elinizde en uzun tarak hangisi varsa, butun kafayi onla kesin once. Eliniz alisir hem. Sonra kademe kademe istediginiz boyuta getirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.