Şimdi Ara

SAÇLARI DOLGUN GÖSTEREN ŞAMPUAN ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere ince telli yada normal ama ince tele daha yakın saçlar için daha sık dolgun gösteren yada saç tellerini daha kalınlaştıran şampuan varmıdır ? Yada şampuan harici ne yapılır. Bilen arkadaşlar tecrübelerini ve ürün adlarını bizlerle paylaşırlarsa seviniriz..

• Head and shoulders ekstra doygunluk kullanmistim faydaliydi
  • Kerastase Densifique
  • Baktım kullananlar gayet memnun hatta temiz saça hacim vermek içinde kullanılıyor ama benim istediğim ile örtüşmüyor pek. Hani anı kurtarma gibi birşey sürekli para dökülmesi gerekiyor bu vesileyle. Ben ya saç derisi bakımı yada saç besleyici artık herneyse saçları daha dolgun saç tellerini daha güçlü kalın sert yapacak bir ürün arıyorum sanırım malesef öyle bir ürün yok.Bu gidişle bulamayacağım gibi duruyor
  • Evet malesef öyle eskiden daha dolgundu saçlar ama iş dolayısıyla her gün giderken fön çeke çeke saç yıprandı inceldi eski gücünü kaybetti. Naturvay sarımsak şampuanının seyahat boyunu alıp kullandım aslında iyi geldi saçı sertleştirip güçlendirdiğini hissediyorsun.Büyük ihtimalle onu kullanabilirim.Tabi o sadece güçlendiriyor sertleştiriyor ama canlılık sağlamıyor yanında ek ürün kullanmak lazım. Restorex in dolgunluk ve güçlendirici şampuanı nasıldır acaba baya övüyorlar ama ?
  • Onunda değişik farklı ürünleri varmış sarmaşık özlü vs senin kullandığın dolgunlaştıran ve güçlendirenmiydi acaba
  • İnce telli hafif dalgalı için şampuan önerisi var mı ?

Hep saçımı yana atıyorum. Saçım kuru ve sönük gözüküyor
  • Lush' ta olabilir. Ama İstanbul'da varmi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.