Şimdi Ara

Saçlara ciddi anlamda hacim kazandırıp parlak sert bir görünüm sağlamak..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu şekilde bi saça sahip olmak hemen hemen her erkeğin hayalidir sanırım :) Bende dahil olmak üzere.. Saçların yapısı kuru solgun ve cansız.. Yani şekil veremiyorum doğru düzgün çok bakım isteyen bir saça sahibim. Ama yaptığın bakımlar fayda etmiyor. Saçlarını bu şekilden parlak sert ve hacimli görünüm kazandırabilenlerden tecrübelerini bekliyoruz..

• Benden duymuş olma ama jöle diye birşey çıkmış çok iyiymiş.Birde wax varmış o apayrı bir dünyaymış.Tabi bunların pahalılarını alman lazımmış,pazar malı olanlarını değil.Mesela iyi bir wax'a 40 tl vermen lazımmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasttimes87

Benden duymuş olma ama jöle diye birşey çıkmış çok iyiymiş.Birde wax varmış o apayrı bir dünyaymış.Tabi bunların pahalılarını alman lazımmış,pazar malı olanlarını değil.Mesela iyi bir wax'a 40 tl vermen lazımmış...

o tarz ürünlere yanaşmıyorum şampuan vs..doğal yöntemler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ince telli saçları kalınlaştırmak (azda olsa) ve sıklaştırmak mümkün müdür acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZinharYasak

ince telli saçları kalınlaştırmak (azda olsa) ve sıklaştırmak mümkün müdür acaba

tabiki.. ama bildiğim kadarıyla kimyasal karışımlarla yapılan işlemlerle mümkün bu. ben yaptırdım bu işlemi. doğal yollarla bunun yöntemi bildiğim kadarıyla yok. varsa da klasik işe yaramayan uzun vadeli işlemler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimsons

quote:

Orijinalden alıntı: ZinharYasak

ince telli saçları kalınlaştırmak (azda olsa) ve sıklaştırmak mümkün müdür acaba

tabiki.. ama bildiğim kadarıyla kimyasal karışımlarla yapılan işlemlerle mümkün bu. ben yaptırdım bu işlemi. doğal yollarla bunun yöntemi bildiğim kadarıyla yok. varsa da klasik işe yaramayan uzun vadeli işlemler.

siz nasıl yaptırdınız bu kimyasal karışımı ?
  • Biotin, B vitamin-mineral complex, Prozinc-E tarzindaki sampuanlar isinizi görebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.