Şimdi Ara

SAÇKIRAN OLDUM, NE YAPACAM?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
47
Cevap
1
Favori
57.464
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SAÇKIRAN OLDUM, NE YAPACAM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9 Not
    Bir arkadaşımda olmuştu 2 sene sonra tekrar gördüm kaşlarına kadar dökülmüş çok kötü görünüyordu yemin edıyorum bellı etmedım ama onun yanında durunca bile utandım.
    |
    |

Çift kişilikliyim evet farkındayım
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Strese bağlı kısmi dökülmeler olabilir.
    |
    |
    Cursed is the ground because of you; through painful toil you will eat of it all the days of your life. It will produce thorns and thistles for you, and you will eat the plants of the field. By the sweat of your brow you will eat your food until you return to the ground.
  • Er
    0 Mesaj
    geçmiş olsun kardeşim aynı hastalık bndede var
    |
    |
    |
    Saçkıran hastalığı kişide meydana gelen bağışıklık sorunu ile yakından alakalıdır. Tedavi yöntemi olarak ilk etapta sarımsak yöntemi denenebilir, bu başarılı olmaması durumunda ise kortizon tedavisi yapılması gerekir. Onun içinde mutlaka bir sağlık merkezine başvurulması gerekecektir.
    |
    |
    Bende 2 yıl önce yaşadım bende fazla ilerlemeden srımsak tedavisi vardı gerçektende işe yaradı ama ondan sonra saçım seyrekleşti berberim kafanı kazıtıp tekrar sarımsak sürersek seyreklik kalmaz dedi bunu uygulayan yada bilgisi olan var mı!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Boş boş yorumlar yapilmış gene..Şunu yaptim da iyilestim diyen bi Allah in kulu yok..Hep falanca bunu yapmış filanca şunu yapmış kulaktan dolma bilgiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.