Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne durumda saçlarınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lactiferi

Hocam ne durumda saçlarınız
    Hocam 9 ay falan olmak üzere ensemi falan geçti şunun kumral ve 1-2 tık uzun halini düşünün.

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35bna

herkes iyi akşamlar.
    saçlarımı 4 gün önce ablam kesti uçlarından düzgün bir şekilde.
    lakin kesildikten bu yana hem duşta hem sonrasında tararken ekstra dökülme gördüm, bunun nedeni ne olabilir?
    saçlarımın uçları karışmıştı (omuz seviyemde) şu an açıldı.
    kerastes yağ sürdü hala pamuk gibi acaba ondan dolayı saç yumuşadığı için mi kopuyor anlamadım.
    hala devam ediyor, biraz azaldı ama yine görece fazla.
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    Tel toka ile yanlari gorunmeyecek şekilde tutturabilirsin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar benim saçlarda 28-30 cm arası oldu artık ense arka taraftaki saçlar boynuma sirtima geldiği için kivriliyor yatip sabah kalktigimda birbirine girmiş oluyor ne yapabilirim arka tarafa doluyor saç

• arkadaşlar 8 ay önce 3 numara yapmıştım saçlarımı, şuan burnumun ucuna geliyor . saçlarımı arkaya taradığım için kuruyunca kabarıyor ve arkası kötü görünüyor. berbere gidip kırıkları aldırıp ara makas attırmak falan gerekir mi ?
    saçlarımı şunun daha kıvırcığı
  • trouble48 T kullanıcısına yanıt
    Buff Kulanırsan Kabarmasını %95 Azalır. Eğer İstersen Özelden Fotoğrafını At Sana Daha Fazla Yardımcı Olayım Hocam.
  • İnce telli ve seyrek saçlarımı uzatınca bildiğin kıla dönmüştü. Banyo yapmadan iğrenç görünüyordu. Saçlar şampuan/sabunlanınca bir nebze güzel görünüyordu. 6 ayda falan omuzlarıma gelmişti saçlar ama o iğrenç görüntüden sonra tövbe ettim daha uzatmadım. Şimdi de türlü türlü ilaçlar kullanıyorum belki gürleşir diye. Ve tekrardan uzatmak istiyorum ne kadar kötü görüntü de olsa güzeldi valla. Karantinada bir ünlüye özenip saçı üçe vurdum vurmaz olaydım . Bir ay geçti şu an 5 numara oldu saçım, anlayacağınız hızlı uzayan tipten saç. Eylül-ekime kadar kestirmemeyi ve uzunluğuna bakmayı düşünüyorum. Saçların hızlı uzaması için taktiğiniz var mı? Ben soğuk su ile yıkıyorum iki günde bir, bir de masaj yapıyorum o kadar. Maske vs olmadan nasıl hızlandırabilirim? Yoksa bildiğim ilaç var %100 etkili hızlı uzatıyor ama pahalı olmuş birazcık

• Saçı uzatırken herhangi bir kuaför müdahelesine gerek var mı acaba? 5 ay olacak uzatıyorum kuaföre gitmedim hiç, malum virusten dolayı da gitmeyi düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Ben saçımı çok tel tel ve kuru olduğundan 3 e vurdum bilinçsizce. Hem sağlıklı güzel görünen hem de hızlı bir şekilde uzayan saçlarım olabilmesi için ne yapmam gerekli bana özelden bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Çünkü saç konusunda çok bilgisizim ve bazı yorumları okudum fakat herkesin saç stili bildiğimiz gibi bir değil.

Saçlarım çok kuru ve tel tel. Şampuan olarak hangisini kullanmam gerek. Kaç günde bir yıkamam gerek bunları cevaplayabilecek birisi varsa gerçekten çok memnun olurum. Herkese iyi akşamlar :)

• Arjinin alıp için çatır çatır uzasın bu mesele sır değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kullandığımız şampuanın içine bepanthen bemiks evigen ve cam terebentin atmak saça zarar verir mi?

• Arkadaşlar Saç Uzatmak İsteyen Kişileri İçin Whatsapp Grubunu Kurdum. Özelden Telefon Numarasını Yazarsanız Sizi Alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunmehmet224 -- 2 Temmuz 2020; 14:32:22 >

• bu videodaki saç kesme zımbırtısını deneyen var mı? corona nedeniyle saçım baya uzadı ve berbere gitmek istemiyorum. netten sipariş geçsem ve evde denesem diyorum ama emin olamadım. kötü olursa saçı makineyle kısaltıcam.

• İTÜinş kullanıcısına yanıt

Hocam son durum nedir bı ss

• quote:

Orijinalden alıntı: gunmehmet224

Arkadaşlar Saç Uzatmak İsteyen Kişileri İçin Whatsapp Grubunu Kurdum. Özelden Telefon Numarasını Yazarsanız Sizi Alırım.

Arkadaslar bu saça ne yapmali

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Hocam son durum nedir bı ss

Atacam hocam bi ara. 5cm'e yakın kestirdim uçlardan ama.

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt

Hocam, yardımcı olabilmem için daha fazla detay verin lütfen.

• Arkadaşlar 10-11 aydır uzatıyorum saçları hiç berbere gitmedim . Bugün gidicem herhalde çünkü arka tarafta kırık var baya elimi attığımda arka tarafa takılıyo hep . Kırıkları aldırırsam saç kısalmaz değil mi daha mı rahat ederim ?

• Çıtır Para kullanıcısına yanıt

Özelden ss atarsan yardimci olurum.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.