Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kremleme aşamasında çok fazla döker. Bir de nasıl tarak kullanıyorsunuz saçlarınız nasıl kalın/ince kıvırcık/düz ona göre tarak seçin saç kremini olarak ne kullanıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norvejli

Kremleme aşamasında çok fazla döker. Bir de nasıl tarak kullanıyorsunuz saçlarınız nasıl kalın/ince kıvırcık/düz ona göre tarak seçin saç kremini olarak ne kullanıyorsunuz ?

resimdeki fırçadan kullanıyorum. Sabah topuz yapmadan önce birde akşam yatmadan önce tarıyorum genelde. Saçım ince ve düz. Yaklaşım 45-50 cm uzunluğu var. Şampuan ve krem pantene marka.

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]
  • HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    Tarağın tellerinin ucunda toplar var bu toplar saçlara takılır (biz hissetmesekte) ayrıca bu taraklar saçları daha çok kırar ve dolaştırır

• quote:

Tarağın tellerinin ucunda toplar var bu toplar saçlara takılır (biz hissetmesekte) ayrıca bu taraklar saçları daha çok kırar ve dolaştırır

Tavsiyen nedir peki? en uygun zarar vermeyecek saç fırçası :)
    tangle teezer Benzeri tarak alın çevrenizdeki herhangi bir kıza söyleyin alır. Orjinaline gerek yok benzerini alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norvejli -- 30 Ocak 2017; 14:34:54 >
  • quote:

tangle teezer Benzeri tarak alın çevrenizdeki herhangi bir kıza söyleyin alır. Orjinaline gerek yok benzerini alın

Niye ya ben gider kendim alırım
    sağol tavsiyeler için kardeşim.
    Şampuan alamayan erkekler biliyorum ondan dedim

• beyler geralt gibi olması için kaç yıl gerekir
  • Beyler saçlarım dalgalı kıvırcık karışımı gibi bir şey. Uzatmak istiyorum, 2 ay oldu öyle bırakıyorum yalnız şimdiden şekil almamaya başladı. Engin Akyürek gibi yapmak istiyorum. Acaba bana yardımcı olucak bir kaç tavsiyeniz var mıdır?

• Yıkadıktan sonra çok hoşuma gidiyorda kuruttuktan sonra durumlar okadarda hoş değil
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feedbask -- 2 Şubat 2017; 4:11:16 >
  • 3 yıllık saclarımı bugun kestırdım, kafam acayıp rahatladı bı daha uzun sure uzatacagımı sanmıyorum
  • Sac uzatmak cidden sac dokulmesine sebep oluyor yan taraflar acildi biraz bir de hep kimyasal kullaniyoruz samluan olarak orgsnik veya saclari cok kotu yapmayan sabun var mi yani bilmiyorum cidden sac uzunken fazla tikaniyor banyoda her yer sac oluyor temizlemek zor oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Bende 1 yildir uzatiyorum kestirmeye kiyamiyorum bakimda yapmiyorum saca nasil memnun musun kestirdikten sonra birde 3 5 numara vs. mi yaptin

dökülmesi gayet nolmal , saçlar uzunsa döküdügü için saçtan düşemiyor ve tarayınca tüm dökülenler tarağa geliyor. bende ise 44cm max 3-4 tel yapar bu degisir
  • quote:

Orijinalden alıntı: claderan

Bende 1 yildir uzatiyorum kestirmeye kiyamiyorum bakimda yapmiyorum saca nasil memnun musun kestirdikten sonra birde 3 5 numara vs. mi yaptin

hocam son donemlerde cok dokulmeye baslamıstı, yıllardır her gun dus alan ben dokulecek dıye 3 gunde 1 e dusurdum. sac uzayınca cok zayıflıyor, uclarında kırıklar falan oluyor(abartmıyorum bı sactan 4 5 tane cıkmaya baslamıstı ). baglasan ayrı dert baglamasan ayrı, bırınde kırılıyor dıgerınde cabuk yaglanıyor, bunaltıyor. ben de kıyamam falan dıyodum, aralarda duzeltme amaclı kendımız kesmıstık son halı 45 cm e yakındı. kesılısını, sacları tezgaha koyusunu ızledım su an acayıp memnunum, dus alınca taramadan havluyla kurutmayı ozlemısım. yemek yerken falan artık baglamaya gerek kalmıyor. ustler 4 -5 cm, yanlar 2 cm cıvarı makasla kestırdım. bakım yapmıyosan fazla uzatma hocam, kırılınca sac tuy gıbı oluyor sonra da dokulmeler baslıyor
  • Kafa bolgesinden operasyon gecirecegim icin 25 cm sacimi sifira vurdurmam gerekti vurdurdum 2 hafta hafta once suan 1 cm ya var ya yok 2 haftaa bu kadar uzadi .uzunlugu bu sacin eski haline gelmesi kac yil surer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUSR-ET -- 5 Şubat 2017; 16:4:26 >
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Bakim yapsam saglam duruyorda cidden ugrasmiyorum insan istese yapar bende en fazla yazin kesicem before after konusu yaparsan etiketlersen sevinirim

• Geçen sene üniversiteye başlamam ile birlikte tam 1 yıldır bende kestirmiyorum. 1 sene 1 ay oldu. Saç baya da uzadı. Uzatmak isteyenlere ve uzatanlara tavsiyem; Bakımını iyi yapın. En azıdan 2 günde bir yıkayın. Bana çok zor geliyor yav. Ondan dolayı biraz dökülüyor amma saçlarım gür olduğundan baya da bir uzadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EpicS4XGuy

beyler geralt gibi olması için kaç yıl gerekir

Geralt'ın saçını 40 cm düşünürsek en az 2 yıl.
  • berbere gidip ara makas attıracaksın. düzelir.
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.