Şimdi Ara

Saç Spreyi Kullanan Arkadaşlar Bi Baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah kalkıyorum saçı yıkıyorum fön çekiyorum spreyi sıkıp çıkıyorum eve gelince yatmadan tekrar saçı yıkıyorum günde saçı iki kere yıkamış oluyorum bu şekilde saça zarar vermez miyim ? birde kar yağmurda ne yapıyosunuz şapka takınca bozulmuyor mu

• bende senin gibi yapıyordum jel kullanmaya başladım akşam yapıp sabitliyorum sabahta 1-2 düzeltmeyle devam ediyorum çok fazla dökülme yok şimdilik bozulmuyorda saç
  • Bende aynı şekilde yapıyorum. Wax ve Sprey ile. Kaliteli şampuan kullanırsanız, fazla bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Kar'da, yağmur'da Osis'in Dust It şekillendirici pudrasını kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypeRockTiF

Bende aynı şekilde yapıyorum. Wax ve Sprey ile. Kaliteli şampuan kullanırsanız, fazla bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Kar'da, yağmur'da Osis'in Dust It şekillendirici pudrasını kullanıyorum.

Pudranın farkı ne oluyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

quote:

Bende aynı şekilde yapıyorum. Wax ve Sprey ile. Kaliteli şampuan kullanırsanız, fazla bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Kar'da, yağmur'da Osis'in Dust It şekillendirici pudrasını kullanıyorum.

Sertlestirmiyor. Bozulsa bile saciniza tekrar sekil verebiliyorsunuz. Birde sprey gibi rahatsiz edici degil, gece yatarken cogunlukla saci yikamiyorum bile. Tek kotu yani pudra sactayken, saci yikadiginizda biraz zor ariniyor. 2 kere sampuanlamak gerekiyor.

• Benim saçı anca sprey waxla sabitliyorum dust it işe yarar mı malum bere takılacak havalar geldi
  • quote:

quote:

quote:

Sertlestirmiyor. Bozulsa bile saciniza tekrar sekil verebiliyorsunuz. Birde sprey gibi rahatsiz edici degil, gece yatarken cogunlukla saci yikamiyorum bile. Tek kotu yani pudra sactayken, saci yikadiginizda biraz zor ariniyor. 2 kere sampuanlamak gerekiyor.

Şimdi pudrayı kullanıp bere taksam sıkıntı olur mu spreyin üstüne takmayı denemedim ama olacağına sanmıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Benim saçı anca sprey waxla sabitliyorum dust it işe yarar mı malum bere takılacak havalar geldi

Aynı durumdayız hocam :)
  • ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    Saçlarımı yapmadan sokağa çıkamam çünkü çok biçimsiz ve kötü duruyor senelerdir wax jöle kullandığım için bere takamam dust it bu sorunu çözecekse gençliğimi vermeye hazırım
  • quote:

Saçlarımı yapmadan sokağa çıkamam çünkü çok biçimsiz ve kötü duruyor senelerdir wax jöle kullandığım için bere takamam dust it bu sorunu çözecekse gençliğimi vermeye hazırım

Kaderimiz aynı karda kıyamette şemsiye ile dolaşan ınsanım 😂

• ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    Bere takarsanız bozulma olsa bile, ufak bir tarakla tekrar şekil verebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Kaderimiz aynı karda kıyamette şemsiye ile dolaşan ınsanım &#128514;

Ben şemsiye de sevmiyorum elimde tespih dışında bişey sevmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.