Şimdi Ara

Saç dökülmesi ve yağlanmasına en iyi şampuan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler merhaba . Son iki yıldır şakaklar açıldı , tepe azcık açıldı. Saç tellerim zaten ince , gürlüğü gitti üç numaraya döndüm. Geç kaldım ama kurtarayım yinede.

Ayrıca aşırı yağlandığı icin hergün şampuanlıyorum. Saçma sapan clear head and shoulders panetene ipek. Ne geçerse eşime yıkıyorum her sabah lavaboda. Hem yağlanmayı önleyip saçımı yıkamayı 2-3 günde 1 e getirmeliyim hem de sağlıklı olmasını sağlamalıyım.

Marketten mi gidip yves rocher alayalım 100 tl vereyim aktardan mı alayım bitkisel şampuan .

Kullanan , beceren , sonuç alan varsa bi destek be..

• le clear
  • Vichy markasını kullanabilirsin. Bütçeye uygun olan Bonacure şampuanları da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5DA72FA0

le clear
    Sadece Bim'den alınan le su ile etkisini gösterir.
  • Kılirmen ultra kullan hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Sadece Bim'den alınan le su ile etkisini gösterir.

Alıntıları Göster
    denendi onaylandı
  • 2 senedır cözumu dh ta soylenıp duruyor hala bıkmadınız konu acıp durmaktan.bız yazmaktan bıktık

sampuanın hepsı sac doker zararlıdır israil malıdır.sac bakım urunlerı kımyasal ıcerıklıdır faydası olmaz..cok para verıp her sampuanı her sac bakım setını kullanan faydasını gormuyor.para tuzagı hepsı sonrada denemekten vazgecıyor

sac ıcın sadece aktara gıdıp,susam badem corekotu yaglarını alıp surceksınız..google da bakarsanız hepsınde bolca a dan z ye vıtamın dolu.sac koklerını beslıyor.sac dokulmesı kesın duruyor.cevremde cok kullanan var

sac dokulmesı kepek vs herseyı onluyor.boşuna hala bu sorunlarla ugrasıyorsunuz..sacı yıkarken zeytın yaglı sabun kullanın

bunlar tv de sabah programlarında şifalı bıtkılerde defalarca dendı..napıyonuz da öğrenmemıssınız hala
  • Sülfat içermeyen şampuanlar kullanın.
  • dökülecek saç durmaz eninde sonunda dökülür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.