Şimdi Ara

Saç dökülmesi, öneriler tavsiyeler. # Genel Konu # GÜNCEL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
18.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    satılır büyük marketlerde sanırım. ben beğendikten alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

satılır büyük marketlerde sanırım. ben beğendikten alıyorum.

Kayseri ,sivas caddesindeki beğendik mi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet tam da orası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Arkadaşlar son iki aydır inanılmaz bir şekilde saçım dökülüyor baya baya açıldı tepem.. Cildiye gittim yağlı egzama vardı zaten bende. O iyice azdı kepeten bem beyaz oluyordum.. 2 haftadır tedavi görüyorum damla vitamin kepek şampuanı falan.. Kepek halledildi ama dökülme ve açıklık devam etmekte.. Ekim yaptıra bilecek durumda değilim.

bioxcin ampül + bioxcin şampuanı ile hallede bilirmiyim? biraz olsun artırır mı saçımı, dökülmeyi azaltır mı? saçımı kazıtıp kullanmayı planlıyorum.

Fikirlerinize ihtiyacım var :( çok moralim bozuk iyice bunalıma girdim.

dökülme devam ediyor mu bnmde üst yeni açılmaya başlamış defneli sabun kullanıyorumhep birfaydası olmam,ş tavsiyen nedir
  • Vichy bin tavsiye ettiğiniz sampuani neydi

• Bioxcin mi vichy mi

• Wella SP Men Maxximum Şampuan + Tonic

Saç dökülmesi, öneriler tavsiyeler. # Genel Konu # GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Styric -- 7 Temmuz 2015; 14:39:38 >
  • Arkadaşlar,

Öncelikle belirtmemiz gereken konu şu. Eğer canlı saç kökü yosa hiçbir ürün sorununuza çare olmaz. yani böyle söyleyenlere itibar etmemenizi öneririm.

Eşimde ve birkaç yakın çevremde denediğim mükemmel bir ürün var saç dökülmesi için,
    Şampuan ve tonikten oluşan bir ürün.

İncelmiş zayıf saç tellerini güçlendiriyor,
    Canlı köklerden güçlü saçlar çıkmasını sağlıyor.

Bu yüzden öncelikle ince saçları döküyor ve yerlerine güçlü saçlar çıkmasını sağlıyor.

kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Ürüne ulaşmak için bana özel mesaj yazın. Detaylı bilgi için konuşabiliriz ayrıca

• bioxsin fort kırmızı olan kullanıyorum saçım çok yağlanıyor bioxcin genesis (yağlı saclar) olanına geciş yapsam saçlarımda dökülme olur mu,bioxscin fort genesise göre çok daha mı etkili
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Eğer yağlı saçlara sahipsen yağlı saçlar olan için şampuan kullanman daha iyi olucaktır çünkü yağlı saç derisine sahip olanların saçı daha çok dökülüyor diye biliyorum. Forte ile genesis arasında farkın forte 8 kat daha yoğun içeriğe sahip olduğu yazıyor yani daha fazla etkisi olabilir ama saçlarını yağlandırıyorsa yağlı saçlar için varsa onu kullanırsan daha iyi olur eğer yoksa genesis yağlı saçlar için olanı kullanman daha mantıklı çünkü ilk başta dediğim gibi yağlı saç daha fazla dökülür. İçerik olarak tüm bioxcin ürünleri zaten aynı formüle sahipler. Bu yüzden saçına en iyi geleni kullanman yararına olur.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.